O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 17 lis 2014, o 10:03

podajcie link gdzie dostepne sa wyniki glosowania w gminie lubycza
Na górę

Postautor: Gość » 17 lis 2014, o 10:05

Goscccc pisze:Ludzie z tego co wiem to Pan Tomasz nic nie obiecywal nikomu sami sobie roicie w tych gowkach jestem zadwolony ze mamy tego samego wojta i mam nadzieje ze jeszcze lepiej sie wykarze nie tylko w Lubyczy,czy w Machnowie i Siedliskach itd.tylko wszedzie :P




no, ty to dopiero masz urojone w główce, skoro słowo "wykaże" piszesz przez RZ :lol: i właśnie takie barany wybrały sobie wójta
Na górę

Postautor: Gość » 17 lis 2014, o 10:23

czy dobrze slysze dzis uslyszalem ze os stycznia machnow ma miec duze znizki na wode i scieki gdzie o to pytac w zuk czy wojta
Na górę

Postautor: Goscccc » 17 lis 2014, o 11:08

Gość pisze:
Goscccc pisze:Ludzie z tego co wiem to Pan Tomasz nic nie obiecywal nikomu sami sobie roicie w tych gowkach jestem zadwolony ze mamy tego samego wojta i mam nadzieje ze jeszcze lepiej sie wykarze nie tylko w Lubyczy,czy w Machnowie i Siedliskach itd.tylko wszedzie :P




no, ty to dopiero masz urojone w główce, skoro słowo "wykaże" piszesz przez RZ :lol: i właśnie takie barany wybrały sobie wójta






No i takie barany umia wybrać a nie oczerniać tylko,tak jak niektórzy potrafią i to robią :lol: :lol: :lol: za błąd przepraszam bardzo :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 17 lis 2014, o 11:44

no, ty to dopiero masz urojone w główce, skoro słowo "wykaże" piszesz przez RZ :lol: i właśnie takie barany wybrały sobie wójta[/quote]





No i takie barany umia wybrać a nie oczerniać tylko,tak jak niektórzy potrafią i to robią :lol: :lol: :lol: za błąd przepraszam bardzo :lol:[/quote]
Nie ośmieszaj sie o ile da sie bardziej
Na górę

Postautor: przeciwx » 17 lis 2014, o 12:05

Wszyscy się ośmieszyliscie wybierając znów Leszczyńskiego.
Na górę

Postautor: Gość » 17 lis 2014, o 12:14

Otwórz to
Na górę

Postautor: Gość » 17 lis 2014, o 18:56

Gość pisze:czy dobrze slysze dzis uslyszalem ze os stycznia machnow ma miec duze znizki na wode i scieki gdzie o to pytac w zuk czy wojta

A co Ty z tym Machnowem? co to kur.... pępek swiata czy co taki sam PGR jak i wszystkie. Chcielista swoją gmine to se zróbta i wtedy nawet wode za darmo będziecie mieli. :shock:
Na górę

Postautor: Ania » 17 lis 2014, o 19:15

Chciaz rza Machnow jest taki wazny
Na górę

Postautor: Ania » 17 lis 2014, o 19:16

Ania pisze:Chciaz rza Machnow jest taki wazny





Przepraszam poprawiam....


Chociaz raz Machnow jest taki wazny
Na górę

Postautor: Gość » 17 lis 2014, o 20:05

Gość pisze:
Gość pisze:czy dobrze slysze dzis uslyszalem ze os stycznia machnow ma miec duze znizki na wode i scieki gdzie o to pytac w zuk czy wojta

A co Ty z tym Machnowem? co to kur.... pępek swiata czy co taki sam PGR jak i wszystkie. Chcielista swoją gmine to se zróbta i wtedy nawet wode za darmo będziecie mieli. :shock:

Może to o to chodzi:
http://wybory2010.pkw.gov.pl/geo/pl/060 ... tml#tabs-7
Na górę

Postautor: Few » 17 lis 2014, o 20:09

A Pani Marzena Sadłcha :roll: jaki wynik
Na górę

Postautor: Gość » 17 lis 2014, o 20:13

Few pisze:A Pani Marzena Sadłcha :roll: jaki wynik

252 glosy
Na górę

Postautor: Rysiek » 18 lis 2014, o 16:43

BILETKOM - Nowa aplikacja do zakupu biletów przez smartfona! Pobierz aplikację z Google Play i kupuj bilety przez telefon.

https://play.google.com/store/apps/deta ... tkom&hl=pl
Na górę

Postautor: Gość » 18 lis 2014, o 18:48

Dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie swój głos.

Tomasz Żeleźny
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”