O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 25 wrz 2017, o 00:51

nie oskarżaj abyś i ty nie został oskarżony
Na górę

Postautor: Gość » 25 wrz 2017, o 08:26

Przestań sobie żarty z religii robić . Tyle
Na górę

Postautor: Gość » 25 wrz 2017, o 22:40

Przestań sobie żarty z religii robić . Tyle
[/quote]

a w którym miejscu?
Na górę

Postautor: Tekla » 26 wrz 2017, o 10:57

Już tylko to forum wam zostało do wylewaniu łez, bo wszystkie inne metody zawiodły a ludzie i służby z dobrej zmiany kompromitują sie na potęgę coraz bardziej pokazując swoją niemoc prawną.
Zachowanie wojewody i kuratorki podczas ostatniego hepenningu wynikło z deficytu oleju pod deklem ponieważ śpiesząc z ostatnim namaszczeniem dla zwolnionych nauczycieli zapomnieli zabrać odpowiednią butelkę ze święconym olejem i postanowiuli zastąpiuć go tym spod dekla. I zostali przez to świętokradztwo ukarani przez Bozię :oops: :roll: :shock:
Już raz pisałam do czego prowadzi nadużywanie świętych atrybutów. Dalej w to brniecie a teraz Zwierzchnik znowu Was ukarał, nasyłając na Was nową plagę - kołowaciznę. :oops: :shock:
Na górę

Postautor: masters » 26 wrz 2017, o 15:15

Wako chyba za dużo tego wina wypiłeś bo nie widziałeś,że Mariusz prowadził imprezę sam, nie było widać koło niego żadnej swady. Kłamiesz jak zwtykle.
Na górę

Postautor: Gość » 27 wrz 2017, o 00:48

swada

1. «płynność i potoczystość w mówieniu lub pisaniu»
2. «energia i zapał»


Słownik języka polskiego PWN
Na górę

Postautor: Yoyo » 27 wrz 2017, o 10:40

Popisy mądrości z wyszukanym słówkim
Autora nazwiemy polonisą czy dupkiem?
Paragrafy,artykuły komentarze prawa
Profesorowie to matoły waco to pdstawa
Jest nie tylko na forum ,,świetnym znawcą prawa"
Na codzień pisze pisma i władzy pomaga.
Jaki w tym interes ma ex wuefista?
Dla wielu czytelników sprawa oczywista
Podobno to zlecenie by szkola była czystka.
Jemu nic nie zaszkodzi ma emeryturę
Ale opluwając ludzi czy ma też kulturę ?
Na koniec wierszowanki moja skromna rada

,,Zapomną Twe sukcesy w sporcie zdobywane
Gdy popierasz sprawy gów..em pochlapane"

.
?
Na górę

Postautor: Gość » 27 wrz 2017, o 11:05

To nie wierszowanka. Taką wbrew pozorom niełatwo ułożyć. Proszę zatem nie wymagać od siebie aż tak dużo. To typowe wierszoklectwo, rzekłbym językowe kalectwo.
Na górę

Postautor: Gość » 27 wrz 2017, o 13:54

To nie wierszowanka. Taką wbrew pozorom niełatwo ułożyć. Proszę zatem nie wymagać od siebie aż tak dużo. To typowe wierszoklectwo, rzekłbym językowe kalectwo.
Mi się podoba i na pewno wielu innym również. Na potrzeby żartu nikt nie wymaga liczenia sylab czy braku literówek. Powiem kolokwialnie: "wrzuć na luz".
Na górę

Postautor: Gość » 27 wrz 2017, o 14:44

Wrzuciłem: Mi się :lol:
Na górę

Postautor: wako » 27 wrz 2017, o 15:46

Yoyo ! "Zły to ptak, co własne gniazdo kala". O tym zapomnieli niektórzy w marcu 2016 roku, kiedy zaczęli intensywnie własnymi odchodami zapaskudzać szkołę, która dawała im chleb. Tak się zapamiętali w tym dziele, wspierani przez Wojewodę, że zapomnieli o środkach ochronnych i udusili się we własnym smrodzie. W życiu nigdy nie szedłem na zgniłe kompromisy z otoczeniem, zawsze stałem po stronie ludzi uczciwych i prawych. Tak jest i teraz, intuicja nadal mnie nie zwodzi. Psy szczekają a karawana jedzie dalej !
Na górę

Postautor: Gość » 27 wrz 2017, o 16:29

Wrzuciłem: Mi się :lol:


Nie spodziewam się nawet żebyś wiedział/a co to jest ewolucja języka i jaka jest sytuacja "mi" w języku polskim. Szydź dalej - ja się pośmieję.
Na górę

Postautor: Gość » 27 wrz 2017, o 17:38

Proszę poczytać o krótkich i długich formach zaimków oraz ich użyciu w języku polskim. Potem, jeśli nie będzie to za trudne, proszę zapoznać się z akcentowaniem oraz zestrojami akcentowymi. Polecam również sprawę związaną z proklitykami oraz enklitykami. Ale to już może być bardzo trudne. Można też jeszcze postudiować kwestie z zakresu podobieństwa i różnic między językiem mówionym i pisanym, a następnie próbować się wypowiadać w tej sprawie. Wtedy Pani/Pan zrozumie, że piszemy:

Mnie się wydaje, ale wydaje mi się...
Na górę

Postautor: belfer » 27 wrz 2017, o 19:27

Yoyo, kiedyś leżałem w szpitalu z facetem podobnym do Ciebie. Na pytanie lekarza czy był stolec odpowiedział, że gdzieś tu się kręcił...
Na górę

Postautor: Yoyo » 28 wrz 2017, o 09:14

Skąd to lekkie poruszenie na forum powstało?
Moje wierszklectwo- kalectwo prawdę pkazało?
Nie siłę się być poetą nawet odrobinę
Chcę uczulić ludzi na kłamstwa machinę
Co powtórzone kilkakrotnetnie za prawdę uchodzi
Uczciwych,prawych ludzi do złości przywodzi
Stało się to również na szklanym podwórku
Gdzie nie brakuje przysłowiowych burków
Co szczekają kłamstwami jak im władza każe
Mam nadzieję na prawdę wkrótce czas pokaże

Co do stolca to znam chumoresek wiele.
Ty tymczasem dajesz porównanie głupie
Uważaj - by wylądował w twojej zupie (smacznego)
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”