O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Rencista » 17 wrz 2018, o 22:47

Gość post_id=751130 time=1537166326]
Ciekawe, że większość uczestników lubyckiego forum pisze nocą lub o świcie. Czyżby w dzień spali a nie pracowali...
Ciekawe jest też to ,że dużo obrażających nauczycieli postów pisanych jest w ramach godzin pracy ze szkolnych komputerów.....

P. S. Znajomy informatyk potwierdził.Nicki da się jednak sprawdzić p.belfer :lol:
[/quote]
ciekawe to nie jest o której ktoś pisze- każdy kiedy mu pasuje! ale ciekawe jest czy ktoś pisze z głową (merytorycznie!) czy z językiem w dupie osoby która go zatrudniła w urzędzie!!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 17 wrz 2018, o 23:54

Poobserwowałem sobie listy zgłoszonych niektórych komitetów oraz potencjalnych radnych w gminie Lubycza Królewska. Wniosek, jaki się nasuwa, brzmi następująco: może nie będzie lepiej, ale może być za to śmieszniej :P
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2018, o 01:48

https://wybory2018.pkw.gov.pl/pl/geogra ... ittee_stat
[/quote]
coś mało tych komitetów w Lubyczy - zapewne jeszcze nie wszystkie wprowadzone do systemu ????????
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2018, o 07:52

Poobserwowałem sobie listy zgłoszonych niektórych komitetów oraz potencjalnych radnych w gminie Lubycza Królewska. Wniosek, jaki się nasuwa, brzmi następująco: może nie będzie lepiej, ale może być za to śmieszniej :P
Zapewne jeszcze Twoja kandydatura nie została wprowadzona do systemu i nikt jeszcze nie wie jak poważny obywatel będzie kandydował na reprezndanta mieszkańców gminy. Ale zaraz Ty nie kandydujesz Ty krytykujesz. Tak łatwiej.
Na górę

Postautor: belfer » 18 wrz 2018, o 10:09



Ciekawe jest też to ,że dużo obrażających nauczycieli postów pisanych jest w ramach godzin pracy ze szkolnych komputerów.....

P. S. Znajomy informatyk potwierdził.Nicki da się jednak sprawdzić p.belfer :lol:
ciekawe to nie jest o której ktoś pisze- każdy kiedy mu pasuje! ale ciekawe jest czy ktoś pisze z głową (merytorycznie!) czy z językiem w dupie osoby która go zatrudniła w urzędzie!!!!!!
[/quote]
Gostku naucz się pisać, dobrze, że zostałeś wywalony ze szkoły. Merytorycznie to masz dupę w głowie !
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2018, o 11:07

ciekawe to nie jest o której ktoś pisze- każdy kiedy mu pasuje! ale ciekawe jest czy ktoś pisze z głową (merytorycznie!) czy z językiem w dupie osoby która go zatrudniła w urzędzie!!!!!!
Gostku naucz się pisać, dobrze, że zostałeś wywalony ze szkoły. Merytorycznie to masz dupę w głowie !
[/quote]

,,👆👆 MERYTORYCZNIE" będziesz kolejny .Cokolwiek to znaczy....😉
http://lublin.wyborcza.pl/lublin/7,4872 ... rects=true
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2018, o 11:10

coś mało tych komitetów w Lubyczy - zapewne jeszcze nie wszystkie wprowadzone do systemu ????????
[/quote]
Ale cyrk a ile malp:)
Na górę

Postautor: Rencista » 18 wrz 2018, o 18:59

ciekawe to nie jest o której ktoś pisze- każdy kiedy mu pasuje! ale ciekawe jest czy ktoś pisze z głową (merytorycznie!) czy z językiem w dupie osoby która go zatrudniła w urzędzie!!!!!!
Gostku naucz się pisać, dobrze, że zostałeś wywalony ze szkoły. Merytorycznie to masz dupę w głowie !
[/quote]

po pierwsze- gostka to może masz w majtkach! może! po drugie- to nikt nigdy nie wywalił mnie z żadnej szkoły ani uczelni! po trzecie- to jeżeli jesteś nauczycielem w Lubyczy (skoro podpisujesz się belfrem) to nie powinieneś tak unosić głowy- bo nie masz powodu do dumy! pewnie skończyłeś kul w Tomaszowie a potem jakiś studium nauczycielskie w Jarosławiu... no w najlepszym przypadku pedagogikę w Lublinie lub Rzeszowie... (to już raczej AWF w Białej Podlaskiej lepiej by o Tobie świadczyło bo wtedy wiadomym byłoby że masz choć wątrobę mocną)... po czwarte etos zawodu nauczyciela to skończył się z komuną-szkoda ale jednak! więc nie szukaj swojej głowy w dupie tylko zacznij pisać merytoryczne...
Na górę

Postautor: PeGeRus » 18 wrz 2018, o 19:21

Na Żurawcach Osadzie wysyp polityków, a chwast po pas na PGeRze rośnie. Całe życie się marnowali a świetlica wiejska w psiej budzie, za potrzebą za płot sąsiadki ale teraz nawracać będą. Ciekawe co obiecają? Impreza tak zwanego KGW w gronie zamkniętym?
Na górę

Postautor: Kikimiki » 18 wrz 2018, o 19:41

Czasami mam wrażenie, że startowanie na Radnego z list Burmistrza Tomasza Leszczyñskiego po tym co Robił jadąc po alkoholu to jest niepoważne. Ja bym sie wstydził
Na górę

Postautor: PeGeRus » 18 wrz 2018, o 19:49

Czasami mam wrażenie, że startowanie na Radnego z list Burmistrza Tomasza Leszczyñskiego po tym co Robił jadąc po alkoholu to jest niepoważne. Ja bym sie wstydził
To nie wstyd to obrona przed tym co nastąpi. Łapanie się brzytwy tonącego. Szuka się starych ideałów , pani była sołtys która zrezygnowała w połowie kadencji p. Leszczyńskiego teraz chce nawracać gminę z tym samym panem.
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2018, o 20:31

Pan przewodniczący, który zrezygnował również chce nawracać gminę. A wcześniej zwinął manatki. Cóż za klasa :P
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2018, o 20:36

Pan przewodniczący, który zrezygnował również chce nawracać gminę. A wcześniej zwinął manatki. Cóż za klasa :P
Ale on radnym jest chyba cały czas
Na górę

Postautor: PeGeRus » 18 wrz 2018, o 20:49

Pan przewodniczący, który zrezygnował również chce nawracać gminę. A wcześniej zwinął manatki. Cóż za klasa :P
Jak dlamnie to eks klasa. :panzielony:
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”