O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Kokil » 8 kwie 2024, o 01:20

Każdy jest na swój sposób dobrym człowiekiem. I każdy ma swoich zwolenników.
Wszystko okaże się w przyszłym tygodniu.
No i okazało się,brawo brawo dziewczyny
Na górę

Postautor: Gość » 8 kwie 2024, o 07:30

Czyli które dziewczyny?
Na górę

Postautor: Gość » 8 kwie 2024, o 08:15

No i okazało się,brawo brawo dziewczyny
Tylko sie nie bijcie miedzy soba😁😁😁 w okregu 7 bardzo słaba konkurencja była, to było tylko jej ogromnym sukcesem, nic poza tym😁 oby jedna była lepsza od drugiej 😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Na górę

Postautor: Antypis » 8 kwie 2024, o 08:24

Ból. Brak pani ak w radzie szok!
Na górę

Postautor: Cztery » 8 kwie 2024, o 08:27

Tylko sie nie bijcie miedzy soba😁😁😁 w okregu 7 bardzo słaba konkurencja była, to było tylko jej ogromnym sukcesem, nic poza tym😁 oby jedna była lepsza od drugiej 😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Słaba konkurencja nie wzięła się z nikąd. Ludzie widzą na kogo głosują, chcą kontynuacji działań byłej i przyszłej radnej z Machnowa Nowego. Hejterzy mogą szczekać, ale uważam, że niektórym już pysk zamknięto (tym którzy mają więcej pokory). Pan Marek również pojechal po bandzie 👌 zazdrośnicy.. mniej gadania, więcej działania ☺️
Na górę

Postautor: Gość » 8 kwie 2024, o 08:31

Tylko sie nie bijcie miedzy soba😁😁😁 w okregu 7 bardzo słaba konkurencja była, to było tylko jej ogromnym sukcesem, nic poza tym😁 oby jedna była lepsza od drugiej 😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁🤣🤣🤣🤣🤣🤣
okreg 6, mi chodzilo, pomyłka, bo 7 to nie ruszenia 😁
Na górę

Postautor: Piekarz » 8 kwie 2024, o 08:43

Ból. Brak pani ak w radzie szok!
Bo nareszcie dostała godnego przeciwnika to było do przewidzenia
Na górę

Postautor: Gość » 8 kwie 2024, o 09:44

Chyba trzeba zmienić nazwę tematu na o lepsze jutro Machnowa Nowego
Na górę

Postautor: errni » 8 kwie 2024, o 10:01

Jak Tusk nie unieważni wyborów, to gratuluję obecnemu Burmistrzowi miażdżącej wygranej. Nie mieliście szans, wybaczcie, mimo przychylności wioskowych błaznów i poetów, przegrana Wasza jest sromotna!!!
Na górę

Postautor: Gość » 8 kwie 2024, o 11:51

No tak cisza wyborcza się skończyła. jad dalej idzie. Ale błąd. IP już jest znane.
Na górę

Postautor: Piekarz » 8 kwie 2024, o 15:43

No tak cisza wyborcza się skończyła. jad dalej idzie. Ale błąd. IP już jest znane.
Co chcesz, prawdę pisze. Szkodzili jak mogli, wyśmiewali ale prawie cztery razy więcej głosów niż kontrkandydaci o czymś świadczy to nie jest kilku czy kilkunastuprocentowa różnica jak w innych gminach. Zmiażdżył wszystkich i oby tylko dal rade pokazać, że nie na darmo
Na górę

Postautor: Oto » 8 kwie 2024, o 17:13

Za Tuwima też IP będzie sprawdzane? Znalazłem fragment na czasie - Może pan się o mnie oprze, Pan tak więdnie panie koprze.
Na górę

Postautor: Cztery » 8 kwie 2024, o 18:23

Co chcesz, prawdę pisze. Szkodzili jak mogli, wyśmiewali ale prawie cztery razy więcej głosów niż kontrkandydaci o czymś świadczy to nie jest kilku czy kilkunastuprocentowa różnica jak w innych gminach. Zmiażdżył wszystkich i oby tylko dal rade pokazać, że nie na darmo
Zdania są podzielone. Kolejna zasłużona kadencja.
Na górę

Postautor: Gość » 8 kwie 2024, o 20:08

Za Tuwima też IP będzie sprawdzane? Znalazłem fragment na czasie - Może pan się o mnie oprze, Pan tak więdnie panie koprze.
🤣🤣🤣🤣🤣
A, co na to Pietrek pytam się?
Na górę

Postautor: Piekarz » 8 kwie 2024, o 20:36

A co z naszymi radnymi do powiatu? Tak się pchali ze teraz nie będziemy mieli nikogo?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”