O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 22 wrz 2018, o 20:12

Żeby nie było że Marek to dobry "funfel" i go urobial pod siebie.
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2018, o 20:23

Który teraz zresztą pracuje w gminie. No to dopiero będzie zmiana ...
Uważasz, że wszyscy pracujący w gminie są za tym co się teraz dzieje?
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2018, o 20:37

To straszenie i agitacja dobrą zmianą jest żenująca, a wręcz żałosna. Do złudzenia przypomina telewizyjną propagandę, w której wszystko jest pokazywane tylko z jednego punktu widzenia. Jakież to podobne do czasów słusznie minionych.

Popatrzcie się na kandydata dobrej zmiany, a potem wypowiadajcie się w przedmiotowej sprawie.
Na górę

Postautor: Robcio » 22 wrz 2018, o 20:48

Jako przewodniczący P.B. też zdążył poskładać na zebraniach wiejskich obietnice bez pokrycia. Wiec gdzie tucnadzieja że może się coś zmienić.
Co mogą obiecać ludzie którzy przez osiem lat doprowadzili gminę do tego stanu? Co teraz ją będą uzdrawiać? Znależli złoty lek na gospodarność? Wydaje mi się jak ktoś wcześniej napisał że chodzi o ochronę swoich tyłków przed tym co nadchodzi.
Na górę

Postautor: Gosc15 » 22 wrz 2018, o 20:49

To straszenie i agitacja dobrą zmianą jest żenująca, a wręcz żałosna. Do złudzenia przypomina telewizyjną propagandę, w której wszystko jest pokazywane tylko z jednego punktu widzenia. Jakież to podobne do czasów słusznie minionych.

Popatrzcie się na kandydata dobrej zmiany, a potem wypowiadajcie się w przedmiotowej sprawie.
Proponuję Pani/Panu "popatrzeć wnikliwie" na swojego kandydata, a potem wypowiadać się w przedmiotowej sprawie :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2018, o 20:50

Ale co nadchodzi?
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2018, o 20:52

Made in China

Chińczyki atakują :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2018, o 20:56

Ale co nadchodzi? Co pan Łuszczyński chce zmienić ? czy planuje jakieś zmiany personalne? Wielu ludzi się zastanawia czy on będzie w stanie to zrobić , udźwignąć owszem jest bardzo miły , uśmiechnięty ale czy to wystarczy, nie wiem.
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2018, o 21:04

To straszenie i agitacja dobrą zmianą jest żenująca, a wręcz żałosna. Do złudzenia przypomina telewizyjną propagandę, w której wszystko jest pokazywane tylko z jednego punktu widzenia. Jakież to podobne do czasów słusznie minionych.

Popatrzcie się na kandydata dobrej zmiany, a potem wypowiadajcie się w przedmiotowej sprawie.
Popatrzmy na kandydata poprzedniej zmiany. Wtedy wypowiedzmy się w przedmiotowej sprawie.
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2018, o 21:06

Made in China

Chińczyki atakują :lol: :lol: :lol:
A co na to Lubycza? :P
Na górę

Postautor: Gosc21 » 22 wrz 2018, o 21:11

Zapytajcie co proponują inni kandydaci, czyżby - żeby było tak jak było. Czy w przypadku wygranej kogokolwiek innego niż p. Łuszczyński możemy liczyć na jakąkolwiek zmianę?????
Na górę

Postautor: Gosc15 » 22 wrz 2018, o 21:19

To straszenie i agitacja dobrą zmianą jest żenująca, a wręcz żałosna. Do złudzenia przypomina telewizyjną propagandę, w której wszystko jest pokazywane tylko z jednego punktu widzenia. Jakież to podobne do czasów słusznie minionych.

Popatrzcie się na kandydata dobrej zmiany, a potem wypowiadajcie się w przedmiotowej sprawie.
Popatrzmy na kandydata poprzedniej zmiany. Wtedy wypowiedzmy się w przedmiotowej sprawie.
Proponuję Pani/Panu skupić się na swoim kandydacie i powiedzieć mieszkańcom, dlaczego warto na niego głosować, co proponuje naszej gminie :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2018, o 21:23

Dobra zmiana w lubyckiej gminie weszła jeszcze przed wyborami, jak polikwidowała pomniki milicjantów, którzy zginęli z rąk UPA. Najbardziej cieszyli się z tego powodu Ukraińcy
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2018, o 21:24

Zapytajcie co proponują inni kandydaci, czyżby - żeby było tak jak było. Czy w przypadku wygranej kogokolwiek innego niż p. Łuszczyński możemy liczyć na jakąkolwiek zmianę?????
A czy w przypadku wygranej p. Łuszczynskiego jesteś pewna jakichkolwiek zmian? Bo ja nie. Marek to dobry chłopak ale pomimo wieku (prawie 50) to chłopak a do rządzenia trzeba FACETA.
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2018, o 21:30

Tera i ja . Trzeba ich odsunąć z leszczynskiem na czele sekretarza i skarbnika też. I teraz kto ma szansę Paweł b moze. Marek Ł nie wiem co o nim myslec, taka niepewność co do jego osoby mam.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”