O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 20 sty 2015, o 18:44

wybrani zostali ci co mieli byc wybrani niewazne czy na nich glosowaliscie o to republika bananowa
Na górę

Postautor: Gość » 20 sty 2015, o 18:48

A co tam im to tak kolo tyłeczka lata, przecież cudze pieniądze wydaje się najlepiej :) Nie ważne na co ale najważniejsze że wydane, jak na chwilę obecną i przez ostatnie 4 lata nasza władza wydając państwowe fundusze nie poprawiła bytu ludzi w gminie. Miały być nowe miejsca pracy itd. itd. ale co tam nie obrażając nikogo walnie się jakąś obietnice a przez 4 lata ludzie zapomną i uwierzą w kolejne bajki i władze będzie się bawić.
Prace jest ale dla znajomych ale jak to kiedyś powiedziała pani która przyjmuje interesantów w wejściu do gminy . " To nie gmina ma być dla ludzi Tylko ludzie dla Gminy "
Na górę

Postautor: Gość » 20 sty 2015, o 20:08

Gość pisze:Z komitetu wyborczego z którego startował wójt wybrano aż 9 radnych, z komitetu Szczepańskiej 4 osoby, więc w radzie gminy zdecydowaną większość stanowią "ludzie wójta" i z niczego nie będą go rozliczać!

czyżby to były objawy frustracji.
frustracja «stan przykrego napięcia emocjonalnego wywołany niemożnością zaspokojenia jakiejś potrzeby lub osiągnięcia jakiegoś celu» źródło słownik PWN
Na górę

Postautor: Gość » 20 sty 2015, o 22:32

600 stron o lepszym jutrze Lubyczy Królewskiej piękne.
Na górę

Postautor: Gość » 21 sty 2015, o 01:36

Gość pisze:
Gość pisze:Z komitetu wyborczego z którego startował wójt wybrano aż 9 radnych, z komitetu Szczepańskiej 4 osoby, więc w radzie gminy zdecydowaną większość stanowią "ludzie wójta" i z niczego nie będą go rozliczać!

czyżby to były objawy frustracji.
frustracja «stan przykrego napięcia emocjonalnego wywołany niemożnością zaspokojenia jakiejś potrzeby lub osiągnięcia jakiegoś celu» źródło słownik PWN


twój wpis jest objawem małego rozumku, bo tylko ktoś o małym rozumku myśli, że WSZYSCY powinni pogodzić się i być zadowolonymi z wyników wyborów. niech wie nasz mały uczony, że tak NIGDY nie było i nie będzie. mój wpis był informacją, dla tych ("dyskutujących wyżej") co nie wiedzą jak się mają sprawy w radzie.
Na górę

Postautor: Gość » 21 sty 2015, o 07:13

arogancja siedxzacych na stolkach poraza PRZYPOMNIJCIE SOBIE PO CIO TAM JESTESCIE I DLA KOGO CZY NIE DLA LUDZI A WY IM KLODY PODKLADACIE NAWET ROZMAWIAJAC UWAZACIE SIE JAKBYSCIE SIEDZIELI NA KSIEZYCU JA ZNAM SPRZATACZKE W SZKOLE KTORA MA WYZSZE MNIEMAMIE O SOBIE NIZ SAUCZYCIEL pomyscie do czego to doprowadza i takimi swoimi zachowaniami doprowadzacie ze nikt was nie szanuja pokazuje palcami i wysmiewa TP NIE FRUSTRACJA TO OBRAZ WASZEJ GODNOSCI I OSOBY a tak w nawiasie slownik i definicje to wieszasc ludzi nie urzednikow zna lepiej niz urzednicy swoje prawa czesto sie zdarza zeby o cos zapytac to musi sie z 5 urzednikow zebrtac zeby ci co kolwiek odpowiedziez bardziej boli ze przyklejaja sie do stolkow beztalencia z zaltawiona robota
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2015, o 10:51

nie ma ogloszen kiedy posiedzenia rady sa dlaczego
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2015, o 11:41

A kiedy ostatnio byłeś na stronach gminy albo pod tablicą ogłoszeń w swojej miejscowości.
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2015, o 15:47

Gość pisze:600 stron o lepszym jutrze Lubyczy Królewskiej piękne.

piękne by bylo jakby miało służyć czemuś pozytywnemu a nie kupa szkalowania, wylewanych pomyj i kupy gnoju!!! Z czego się cieszyć, popatrzcie na Tomaszowskie wpisy, jest trochę złego jak wszędzie ale ile normalnej, merytorycznej dyskusji, co, gdzie, jak, u kogo dobrze, itp. Uczmy się kultury i komunikatywności na dzień dzisiejszy DNO :cry:
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2015, o 16:41

Eee tam...
Czytam ten wątek i od pewnego czasu żadnej kupy gnoju tu nie widzę.
Każdy ma prawo obserować i oceniać pracę urzędu i zachowania władzy. W końcu to z podatków mieszkańców są oni utrzymywani.
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2015, o 16:47

Gość pisze:Eee tam...
Czytam ten wątek i od pewnego czasu żadnej kupy gnoju tu nie widzę.
Każdy ma prawo obserować i oceniać pracę urzędu i zachowania władzy. W końcu to z podatków mieszkańców są oni utrzymywani.

no to znajdź mnie kilka wpisów w tym wątku które są normalną dyskusją nie dotyczącą polityki, nie dotyczących władzy, obrzucania jej gnojem. Ta komedia ciągnie się od września 2014, kampania się skończyła a gnojenie do dziś!!! Powinien powstać nowy wątek Lubycki dla mieszkańców a nie niespełnionych albo spełnionych pseudo wiejskich politykantów, niskiego szczebla którzy zaśmiecili kiedyś fajny normalny Wątek.
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2015, o 17:09

Człowieku nie bulwersuj się tak.

Czy zadłużanie gminy nie ma wpływu na mieszkańców?
Czy dyskusja o opłatach za ścieki nie ma prawa się odbywać?

To o czym Twoim zadniem powinno się tu pisać, o pogodzie?
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2015, o 17:40

te gmine razem z urzednikami trzeba na ksiezyc wyslac nikt by ich nie gnoil A tak podrugie nie chcesz byc gnojony to nie pchaj sie na urzednika jezeli bierzesz pensje z podatkow ci co je placa maja prawa wytykac ci nawet najmniejszy blad URZEDNIK ABY MIAL SZACUNEL LUDZI MUSI BYC LUDZKI I KRYSTALICZNY najmniejsza skaza dyskwalifikuje kazdego urzednka ipolityka dlatego ludzie za granica wstydza sie ze pochodza z polski
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2015, o 19:17

Witam,

dziękuję wszystkim, którzy składali swoje podpisy w sprawie przeniesienia przejścia obok plebanii w inne miejsce i ustanowienie przejścia dla pieszych w Potokach. Zebraliśmy 321 podpisów. Dziękuję też wszystkim tym, którzy te głosy zbierali. Otrzymałem kuriozalne pismo z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, w którym opisują m.in. jaką drogę mamy w Lubyczy oraz to, że Potoki ....uwaga NIE SĄ OBSZAREM ZABUDOWANYM! Owszem popierają inicjatywę, ale nie ma pieniędzy i takie tam.
Wszystkie pisma, które w tej sprawie wysłałem będą dostępne na mojej stronie internetowej jutro www.zelezny.info.pl.

Złożyłem wszystkie stosowne dokumenty do Starosty Powiatowego Jana Kowalczyka. Obiecał wszelkie możliwe wsparcie, m.in. opinię Komisji Bezpieczeństwa. Władze powiatowe mogą wiele pomóc w tej sprawie.
Uruchomiłem tez media, bo nie lubię kiedy robi się z ludzi durniów tak jak usiłowała zrobić to ze mnie i 321 podpisanych pod petycją państwowa instytucja.
Stosowne dokumenty wraz z podpisami otrzyma tez Rada Gminy. Podobno na jutrzejszej sesji mają dyskutować na ten temat.
Beę zabiegał o załatwienie tej sprawy do skutku

Tomasz Żeleźny
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2015, o 00:33

Gość pisze:arogancja siedxzacych na stolkach poraza PRZYPOMNIJCIE SOBIE PO CIO TAM JESTESCIE I DLA KOGO CZY NIE DLA LUDZI A WY IM KLODY PODKLADACIE NAWET ROZMAWIAJAC UWAZACIE SIE JAKBYSCIE SIEDZIELI NA KSIEZYCU JA ZNAM SPRZATACZKE W SZKOLE KTORA MA WYZSZE MNIEMAMIE O SOBIE NIZ SAUCZYCIEL pomyscie do czego to doprowadza i takimi swoimi zachowaniami doprowadzacie ze nikt was nie szanuja pokazuje palcami i wysmiewa TP NIE FRUSTRACJA TO OBRAZ WASZEJ GODNOSCI I OSOBY a tak w nawiasie slownik i definicje to wieszasc ludzi nie urzednikow zna lepiej niz urzednicy swoje prawa czesto sie zdarza zeby o cos zapytac to musi sie z 5 urzednikow zebrtac zeby ci co kolwiek odpowiedziez bardziej boli ze przyklejaja sie do stolkow beztalencia z zaltawiona robota







kto to pisał?????? moje podstawowe tego<<<k..........wa nie kuma>>>>>>
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”