Komisja budżetu, finansów i laureatów...

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: NIWA » 25 kwie 2007, o 16:36

"Wysyłany do uprawy ziemi, przez co bardziej unikających szarych kolorów i ukrytych zwolenników skoków miast lotów, wraz z porannym słońcem ogarniam zakrzywiony roztoczański horyzont by rozpocząć wiosenno-słowny siew. Me bojowe nastawienie rozniecone zostało zmysłowym acz przyśpieszonym odbiorem, przywracanej z lubością przez „Wprost”, propagandy PRL-u. Taniusieńka, mieniąca się nie tak dawno za szybami aut, działająca jako antyradar, płytka DVD zawiera odmładzające sentencje i wskazówki lansowania tylko swojego, prawidłowego punktu widzenia. Chcę wierzyć, że możemy to mieć za sobą i korzystając ze swobód obywatelskich w demokratycznym państwie, dzięki wszechpotężnej elektronice, początkowo kablowej, prezentować na forum w dążeniu do czasowej weryfikacji.(...)"

Całość relacji Mirosława Drzewosza z Komisji Budżetowej RM z 24 kwietnia na stronie
http://niwa.org.pl

Zapraszamy !
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2007, o 16:39

NIWA pisze:"Wysyłany do uprawy ziemi, przez co bardziej unikających szarych kolorów i ukrytych zwolenników skoków miast lotów, wraz z porannym słońcem ogarniam zakrzywiony roztoczański horyzont by rozpocząć wiosenno-słowny siew. Me bojowe nastawienie rozniecone zostało zmysłowym acz przyśpieszonym odbiorem, przywracanej z lubością przez „Wprost”, propagandy PRL-u. Taniusieńka, mieniąca się nie tak dawno za szybami aut, działająca jako antyradar, płytka DVD zawiera odmładzające sentencje i wskazówki lansowania tylko swojego, prawidłowego punktu widzenia. Chcę wierzyć, że możemy to mieć za sobą i korzystając ze swobód obywatelskich w demokratycznym państwie, dzięki wszechpotężnej elektronice, początkowo kablowej, prezentować na forum w dążeniu do czasowej weryfikacji.(...)"

Całość relacji Mirosława Drzewosza z Komisji Budżetowej RM z 24 kwietnia na stronie
http://niwa.org.pl

Zapraszamy !



Lekarza !!!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2007, o 16:40

Czy Niwa myśli o następnych wyborach ? Jeśli tak to zdejmijcie te niepoważne posty, bo nie będę się ośmieszała przed samą sobą głosując na was następnym razem.
Na górę

Postautor: swój » 25 kwie 2007, o 17:43

NIWA pisze:"Wysyłany do uprawy ziemi, przez co bardziej unikających szarych kolorów i ukrytych zwolenników skoków miast lotów, wraz z porannym słońcem ogarniam zakrzywiony roztoczański horyzont by rozpocząć wiosenno-słowny siew. Me bojowe nastawienie rozniecone zostało zmysłowym acz przyśpieszonym odbiorem, przywracanej z lubością przez „Wprost”, propagandy PRL-u. Taniusieńka, mieniąca się nie tak dawno za szybami aut, działająca jako antyradar, płytka DVD zawiera odmładzające sentencje i wskazówki lansowania tylko swojego, prawidłowego punktu widzenia. Chcę wierzyć, że możemy to mieć za sobą i korzystając ze swobód obywatelskich w demokratycznym państwie, dzięki wszechpotężnej elektronice, początkowo kablowej, prezentować na forum w dążeniu do czasowej weryfikacji.(...)"

Całość relacji Mirosława Drzewosza z Komisji Budżetowej RM z 24 kwietnia na stronie
http://niwa.org.pl
P Mirku , już pisałem: litości, a teraz niestety dodam: to można leczyć, trzeba tylko chcieć.

Zapraszamy !
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2007, o 18:22

nie widzę potrzeby, ale służba zdrowia musi z czegoś żyć. hej
Na górę

Postautor: Gość » 26 kwie 2007, o 09:57

Pan radny napisał w relacji z komisji:" W ożywionej, chwilami dyskusji zabrakło ciała i głosu radnego proponuj±cego na łamach „Tygodnika Tomaszowskiego” zmianę formy organizacyjno-prawnej „Laureata”."
Zabrakło głosu bo jeden radny pisał relację z komisji a reszta piła kawkę.
Na górę

Postautor: Gość » 26 kwie 2007, o 11:28

Anonymous pisze:Pan radny napisał w relacji z komisji:" W ożywionej, chwilami dyskusji zabrakło ciała i głosu radnego proponuj±cego na łamach „Tygodnika Tomaszowskiego” zmianę formy organizacyjno-prawnej „Laureata”."
Zabrakło głosu bo jeden radny pisał relację z komisji a reszta piła kawkę.

siadaj "lufa"Zupełnie nie na temat albo pomylona komisja. ale zdarza się wszystkim. pozdro
Na górę

Postautor: gimnazjalista » 26 kwie 2007, o 11:33

mam pytanie, jak Pan pisze o "szarym" to chodzi o ludzi dla których coś jest tylko białe albo czarne??? a z tymi skokami i lotami to porównanie do obywateli którzy nie są w stanie oderwać sie od przyziemności???czekam na odpowiedź
Na górę

Postautor: Gość » 27 kwie 2007, o 08:55

gimnazjalista pisze:mam pytanie, jak Pan pisze o "szarym" to chodzi o ludzi dla których coś jest tylko białe albo czarne??? a z tymi skokami i lotami to porównanie do obywateli którzy nie są w stanie oderwać sie od przyziemności???czekam na odpowiedź


poprawna interpretacja. oby tak dalej. hej
Na górę

Postautor: 1 z dwudziestu » 23 mar 2008, o 18:46

Nie za stara ta "relacja"....
Na górę

Postautor: Gość » 26 mar 2008, o 20:44

Mam pytanie? Czy ten facet z Komisji Budżetowej Miasta jest zdrowy na głowę?
Na górę

Postautor: FANTOMAS » 26 mar 2008, o 22:48

Ej tam,raczej ma kłopoty z prostym wyrażaniem swoich myśli, to pewne!Ale to chyba wuefista , to taki co w szkole lubił tylko wychowanie fizyczne.
Na górę

Postautor: ten tylko wuefista » 28 mar 2008, o 00:17

FANTOMAS pisze:Ej tam,raczej ma kłopoty z prostym wyrażaniem swoich myśli, to pewne!Ale to chyba wuefista , to taki co w szkole lubił tylko wychowanie fizyczne.

Tak "prosto" to tylko w Erze Ci dopasują... ewentualnie na Allegro można zakupić "dekoder".Pozdrawiam
Na górę

Postautor: FANTOMAS » 1 kwie 2008, o 00:08

Panie Radny.Niech się Pan nie obraża,ale jako osoba publiczna winien Pan swoje relacje traktować z pewną powagą z racji zaufania jakim obdarzyła Go pewna grupa wyborców-mieszkańców nasze miasteczka wybierając na radnego.
Skoro wiele osób na tym forum narzekało na formę tych relacji, to trzeba to przyjąć z pewna pokorą i spróbować napisać to w stylu bardziej przystępnym dla swoich czytelników na tym forum.
Czy to jest takie skomplikowane i trudne ? Mam też wątpliwości czy jakość tych wstępów w relacjach jest przejawem Pana zaangażowania w sprawowaniu funkcji radnego , czy też przejawem rozczarowania swymi możliwościami jako radnego. Dużym plusem jest natomiast wytrwałość . Myślę,że te moje uwagi nie zniechęcą Pana do kolejnych relacji z posiedzeń komisji.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”