Ruszyła kampania przedwyborcza PSL-u.

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 15 lis 2013, o 08:05

I się zaczęło! Nawet sam starosta zawitał na niedzielny Przegląd Pieśni Patriotycznej w TDK jak nigdy. Będą teraz uczestniczyć w imprezach, spotkaniach, pogrzebach. Przeważnie w małych miejscowościach i wioskach.
Na górę

Postautor: Gość » 15 lis 2013, o 08:26

Ojejku ale wydarzenie. Będziesz pewnie cały dzień przeżywał. Bo przemówienie w kościele to na pewno nie jest kampania innego ugrupowania.
Na górę

Postautor: phi » 15 lis 2013, o 21:24

Ale nikt nie przebije PSL za wykorzystywanie księży w swoich kampaniach, aż strach się bać czy któryś nie wyskoczy z konfesjonału.
Na górę

Postautor: Gość » 15 lis 2013, o 22:16

zrozum: swoje chłopaki- prawdziwie swojskie trzymajo ze swojakami- ludowcami.I pamientaj:

Tylko pod naszym peeselem
pobratasz się chłpie z trzmielem
Tylko z naszo partjo lodowo
polubisz sie kolego z krowo
Tylko ksiądz nie filozofujący
Da Ci koniczynowy liść szczęśniący
Który aż cztery liściów ma
Tak nasz dobra jest partja!
Na górę

Postautor: Gość » 15 lis 2013, o 23:14

Głosując na Peezel głosujesz na Peło.
Na górę

Postautor: Gość » 16 lis 2013, o 05:08

PSL to taka dziwka z każdym sie prześpi aby być u władzy
Na górę

Postautor: Gość » 16 lis 2013, o 07:48

Praktycznie mamy wybór między 4 partiami. Jak PSL nie wejdzie do Sejmu to możliwości jeszcze mniejsze: PO_SLD, PIS_SLD lub co chyba niemożliwe:PO_PIS. I tyle.

A rozmowy Chlebowskiego na cmentarzu czy ostatnio proponowanie pracy w KGHM za odpowiednie głosowanie to taki przejaw cnoty politycznej :roll: Inni mieli taśmy Beger,aferę starachowicką,Rywina.

Celem każdej partii politycznej jest bycie u władzy. Po to istnieją. Oczywista oczywistość.
Na górę

Postautor: Gość » 16 lis 2013, o 08:10

Po co tłumaczysz zaślepionemu fanatykowi, jego ptasi móżdżek nie przyjmuje racjonalnych argumentów.
Na górę

Postautor: Gość » 16 lis 2013, o 17:55

znowu tomaszowscy pisowcy marudza? lepiej zobaczcie co odpierdala wasz burmistrzu
Na górę

Postautor: Gość » 17 lis 2013, o 08:41

tylko uczestniczył w przeglądzie pieśni patriotycznych...a gdyby zorganizował podniesienie flagi i czytał w kościele to nie byłaby kampania wyborcza?
Na górę

Postautor: Gość » 17 lis 2013, o 09:33

A czy w tych pieśniach nie było czegoś o tym aby nie okradać współobywateli?Bo szczerze powiedziawszy ,to od śpiewania o ułanach i rozmarynie nie wiele się zmienia.Gdybyście jednak zrezygnowali z Waszego fundamentalnego elementu w "programie" :wink: - nie płacenie składek zus,to uwierzcie mi byłoby to bardzo patriotyczne,bo reszta społeczeństwa nie musiałaby się na Was składać.
Na górę

Postautor: Gość » 17 lis 2013, o 12:14

tak samo jak się składa na 40 letnich mundurowych emerytów,górników, jak płaci za nauczanie religii itd.

a ty w ogóle wiesz ile wynosi emerytura rolnicza? 3-4 raz mniej niż 40 letniego mundurowego na którego będziesz płacił co najmniej jeszcze ze 25 -30 lat. na 3-4 razy mniejszą emeryturę rolnika nie będziesz tyle płacił bo ma już co najmniej 55-60 lat.
Na górę

Postautor: Gość » 17 lis 2013, o 12:22

Po co ci to, temat jest inny, kampania wyborcza psl-u.
Na górę

Postautor: Gość » 17 lis 2013, o 12:24

Tylko że żadnej kampanii wyborczej po uczestnictwie w przeglądzie pieśni ja nie widzę. Większa kampania to podniesienie flagi i czytanie w kościele przez przedstawiciela władzy. A skoro gość nawala o emeryturach to trzeba go trochę uświadomić to POwtarza jak papuga z tv.
Na górę

Postautor: Gość » 17 lis 2013, o 12:55

Gość pisze:Tylko że żadnej kampanii wyborczej po uczestnictwie w przeglądzie pieśni ja nie widzę. Większa kampania to podniesienie flagi i czytanie w kościele przez przedstawiciela władzy. A skoro gość nawala o emeryturach to trzeba go trochę uświadomić to POwtarza jak papuga z tv.

Ja nie nawalam,tylko Ci tłumaczę,że nie podoba mi się to,że płaciłem i płacę na nierobów.Ty się zasłaniasz tym,że inni też mnie-nas okradają.I to jest właśnie idealna postawa postkomunistycznego głąba, któremu się należy,bo jak nie to zablokuje bronami ,lub gnojowicą drogę i się będzie cieszył,że go w TV pokzaują. Czy Ci się to podoba,czy nie są w tym kraju ludzie,których drażnią nieroby, pilnujące aby dziura budżetowa była akurat taka ile wynoszą roczne koszty utrzymania (wszelkich) nierobów.
PSL nie jest właściwie partią, tylko związkiem jednej grupy-rolników i ich prowodyrów dbającym WYŁĄCZNIE o swoje interesy.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”