Kto będzie Wójtem Gminy Jarczów?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: rebus » 29 gru 2013, o 14:34

Ciekawe czy nastąpią jakieś zmiany a może trzecia kadencja?! Jak myślicie, potrzebna zmiana czy obecnie nie jest wcale tak źle.
Na górę

Postautor: Romi » 29 gru 2013, o 14:51

rebus pisze:Ciekawe czy nastąpią jakieś zmiany a może trzecia kadencja?! Jak myślicie, potrzebna zmiana czy obecnie nie jest wcale tak źle.

Biedna gmina, kto by nie był i tak nic nie zmieni, po co zmieniać.
Na górę

Postautor: maro » 29 gru 2013, o 15:04

Romi pisze:
rebus pisze:Ciekawe czy nastąpią jakieś zmiany a może trzecia kadencja?! Jak myślicie, potrzebna zmiana czy obecnie nie jest wcale tak źle.

Biedna gmina, kto by nie był i tak nic nie zmieni, po co zmieniać.

A nie zastanawiałeś się, dlaczego biedna :shock: , bo robić nie ma komu tylko w GOK-u tańcujo :lol: Dzisiaj jak biedna gmina nie ma podatków, to jest taka instytucja jak UNIA EUROPEJSKA i jej środki. Ale o te środki trzeba umieć się postarać, w GOK-u na scenie nie leżą :P
Na górę

Postautor: mily » 29 gru 2013, o 15:19

Romi pisze:
rebus pisze:Ciekawe czy nastąpią jakieś zmiany a może trzecia kadencja?! Jak myślicie, potrzebna zmiana czy obecnie nie jest wcale tak źle.

Biedna gmina, kto by nie był i tak nic nie zmieni, po co zmieniać.

Gmina Jarczów zniknęła z mapy powiatu, jeszcze cztery takie lata jak osiem ostatnich i podzielą pomiędzy Ulhówek i Bełżec albo Lubyczę i tyle z Gminy Jarczów! Wymienią dowody osobiste i po kłopocie.
Na górę

Postautor: gosc07 » 29 gru 2013, o 15:26

A ja mam nadzieję, że zostanie obecny wójt i w końcu uda mu się doprowadzić do postawienia wiatraków na terenie gminy . Może Ci wszyscy fachowcy od wiatraków przejrzą na oczy zobaczą jak jest w całej europie i nie będą sie bali że im kury sie przestana nieść. Powodzenia Panie wójcie niech Pan nie ustępuje w walce z zaściankowym podejściem. Bez takich inwestycji gmina nie ma szans na rozwój!!!
Na górę

Postautor: Gość » 29 gru 2013, o 16:12

Popieram przedmówcę. Płaczecie że nic sie nie robi a jak juz są jakies plany to pospolite ruszenia aby te plany zadeptać.
Na górę

Postautor: mily » 29 gru 2013, o 17:14

Gość pisze:Popieram przedmówcę. Płaczecie że nic sie nie robi a jak juz są jakies plany to pospolite ruszenia aby te plany zadeptać.

Taki świat, dlatego władza powinna być kompetentna, przewidywalna i umiejąca radzić sobie z problemami, żadna sztuka rządzić jak nikt nie przeszkadza tak dobrze to już nie ma, to nie PRL, że krotko trzymali każdego za ryj i z nikim się nie liczyli! Dziś rządzenie jest o wiele trudniejsze, potrzeba świeżego, operatywnego, szeroko rozwiniętego umysłu, stare myślenie jest zbyt płytkie!
Na górę

Postautor: goscz » 29 gru 2013, o 18:41

Oby nie Pan T.
Na górę

Postautor: rolnik11 » 29 gru 2013, o 19:04

A Pani radna Iza Bielawska, która pozyskuje środki unijne?Chyba będzie dobrym wójtem?
Na górę

Postautor: mily » 29 gru 2013, o 19:29

goscz pisze:Oby nie Pan T.

A co Ty taki anty, nie wiem o kogo Ci chodzi ale kury kradnie Ci z podwórka czy co, że tak od razu z grubej rury. Tytuł posta to kto będzie a nie kto nie powinien być :oops:
Na górę

Postautor: mily » 29 gru 2013, o 19:33

rolnik11 pisze:A Pani radna Iza Bielawska, która pozyskuje środki unijne?Chyba będzie dobrym wójtem?

Ta Pani jest u nas radną :shock: myślałem, że jest z Tomaszowa i działa w stowarzyszeniu NIWA! Z jakiej wioski, startowała?
Na górę

Postautor: Gość » 29 gru 2013, o 19:48

mily pisze:
goscz pisze:Oby nie Pan T.

A co Ty taki anty, nie wiem o kogo Ci chodzi ale kury kradnie Ci z podwórka czy co, że tak od razu z grubej rury. Tytuł posta to kto będzie a nie kto nie powinien być :oops:


Bo nie lubię gościa i tyle! Stracił dla mnie wiarygodność i mój szacunek 3 dni przed ostatnimi wyborami jak wręczył mi piwko!!! Nie tak sie zdobywa głosy...
Na górę

Postautor: Gość » 29 gru 2013, o 19:49

w tomaszowie jej nie chcieli to próbuje w jarczowie
Na górę

Postautor: Gość » 29 gru 2013, o 19:53

Gość pisze:Popieram przedmówcę. Płaczecie że nic sie nie robi a jak juz są jakies plany to pospolite ruszenia aby te plany zadeptać.

Plany :lol: dobry zart :lol: jakie gdzie człowieku na głowę chyba upadłeś od dawna ich nie ma tak jak całę życie kasy bo biedna gmina a czemu bo głupia :x przecież różne dotacje można dostać tylko trzeba działać i umieć to robić a nie siedzieć na dupie i chodzić bez przerwy na papierosa i kawkę aby do 3 i do domu i tak prawie codziennie a na koniec miesiąca czekanie na wypłatę. Przejrzyjcie się gminie Ulhówek odkąd nastał nowy ambitny i młody wójt to dopiero widac skutki i rezultaty :!:
Na górę

Postautor: Gość » 29 gru 2013, o 19:58

gosc07 pisze:A ja mam nadzieję, że zostanie obecny wójt i w końcu uda mu się doprowadzić do postawienia wiatraków na terenie gminy . Może Ci wszyscy fachowcy od wiatraków przejrzą na oczy zobaczą jak jest w całej europie i nie będą sie bali że im kury sie przestana nieść. Powodzenia Panie wójcie niech Pan nie ustępuje w walce z zaściankowym podejściem. Bez takich inwestycji gmina nie ma szans na rozwój!!!

a co to twój wujek tatusiek czy jeszcze kto inny z rodziny bo madry obywatel
Jarczowa mam nadzieje że by tego nie napisał bo dla mnie ten gość co jest to jest do niczego nie wiarygodny i zbędny
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”