Kto wójtem gminy Krynice?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: luz » 30 sie 2018, o 15:19

Spokojnie. Już niedługo wszystko się zmieni... . Podobno przystanki mają być wyburzone :)
Na górę

Postautor: ddd » 3 wrz 2018, o 21:45

jacek janus na wójta
Na górę

Postautor: luz » 4 wrz 2018, o 16:16

A czemu nie? Gość jest sympatyczny, dobrze wykształcony i chyba lubiany. Fajnie jakby np. GOK zrobił jakąś debatę między kandydatami, żeby można było się czegoś od nich dowiedzieć. Chyba byłoby to uczciwe i ciekawe.
Na górę

Postautor: Yghu » 4 wrz 2018, o 19:34

Obecny i debata? Chyba że będzie miał zapisane gotowe odpowiedzi! Ale pomysł zacny i godny poparcia Może nie GOK bo obecny sam by scenariusz ułożył ale pytania od zgromadzonych mieszkańców Może na piśmie przed debata ludzie by składali by się nie narazić obecnemu bo gotów w razie nieszczęsnej wygranej wykorzystac przeciw żądającemu pytanie Taki typ
Na górę

Postautor: luz » 4 wrz 2018, o 21:01

A może obecny nie będzie startował... .
Na górę

Postautor: Hbjni » 4 wrz 2018, o 21:47

Prędzej słońce będzie wschodzić na zachodzie...
Na górę

Postautor: tak » 5 wrz 2018, o 07:43

A kto startuje na urząd? Kandydatury są już znane?
Na górę

Postautor: Gość » 5 wrz 2018, o 22:27

Czy ktoś wie kto odpowiada za oświetlenie uliczne Budy, Huta Dzierążnia etc w dwudziestym pierwszym wieku nawet jedna lampa nie swieci w nocy masakra panie wójcie.
Na górę

Postautor: glos » 6 wrz 2018, o 16:16

O! Pan Jacek! Mnie Pan Jacek Janus uczył w szkole. Zawsze miałem złe zdanie o nauczycielach ale po poznaniu Pana Jacka zmieniło się nieco moje wyobrażenie o tej grupie ludzi. Pan jest bardzo rzeczową osobą i nie owija w bawełnę. Wydaję mi się, że ma bardzo dobry kontakt z ludźmi młodymi. Jestem pewien, że będzie dobrym zarządcą gminy – zawsze to ścisły umysł a nie jakiś historyk czy polonista. Będę na niego głosował i namawiał znajomych.
Na górę

Postautor: Gość » 10 wrz 2018, o 14:17

dwie kadencje i dość. pomysł zacny
Na górę

Postautor: Uhuhuh » 10 wrz 2018, o 17:23

dwie kadencje i dość. pomysł zacny
A że obecny był już trzy kadencje to mu odpowiednio podziękujmy ignorując jego kandydaturę
Na górę

Postautor: yhmy » 11 wrz 2018, o 09:29

A kto startuje na urząd? Kandydatury są już znane?
Podobno startuje obecny wójt, czyli Pan Bałabuch; Jacek Janus z Dzierążni i Pan Wiśniewski z Krynic.
Na górę

Postautor: Gość » 11 wrz 2018, o 19:30

Wójtem będzie Pan Bałabuch
Na górę

Postautor: HB nie » 11 wrz 2018, o 20:30

Wójtem będzie Pan Bałabuch
...jeszcze przez 1,5 miesiąca 😎
Na górę

Postautor: Gość » 12 wrz 2018, o 09:55

Wójtem będzie Pan Bałabuch
...jeszcze przez 1,5 miesiąca 😎
dobre :P
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”