Co sądzicie o pani wójt Gminy Telatyn?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: ciekawsk » 3 sty 2014, o 19:58

Co śadzicie o pani wójt Gminy Telatyn.? Czy coś zrobiła,starała się o dodacje? Czy sądzicie że potrzebna jest zmiana wójta? Jeśli tak to na kogo?
Na górę

Postautor: Gość » 3 sty 2014, o 20:54

po jaka ch..... wpisujecie na tym forum o Telatynie, Jarczowie,Krynicach itd i pytacie o zdanie na temat wojta :: to jest forum Tomaszowa co ludzie moga wiedziec o tych miejscowosciach , moga tylko wam pisac glupie odpowiedzi i wcale sie bym nie dziwil bo ja tez nie wiem co sie dzieje 40kilometrow od Tomaszowa i kto tam wam panuje :evil:
Na górę

Postautor: ciekawsk » 4 sty 2014, o 09:41

Gość pisze:po jaka ch..... wpisujecie na tym forum o Telatynie, Jarczowie,Krynicach itd i pytacie o zdanie na temat wojta :: to jest forum Tomaszowa co ludzie moga wiedziec o tych miejscowosciach , moga tylko wam pisac glupie odpowiedzi i wcale sie bym nie dziwil bo ja tez nie wiem co sie dzieje 40kilometrow od Tomaszowa i kto tam wam panuje :evil:

to pytanie było skierowane do tych co mieszkają w gminie telatyn i lepiej nie wypowiadaj się ,,baranie"
Na górę

Postautor: Gość » 4 sty 2014, o 10:19

takiemu,cwaniakowi", nawet nikt nie odpisał-i kto jest,,baranem";teraz napisz sam kilka postow aby wyjsc z twarza :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 8 sty 2014, o 14:16

trzeba popatrzeć na wykonany budżet i na to co jest zrobione w gminie
Na górę

Postautor: Gość » 8 sty 2014, o 21:54

zmiana tylko na kogo?
Na górę

Postautor: Gość » 9 sty 2014, o 22:30

Gość pisze:zmiana tylko na kogo?

Z powrotem na Edwarda- nie był złym wójtem.
Na górę

Postautor: Gość » 10 sty 2014, o 16:29

Pani Ela do domu.
Na górę

Postautor: Krysia » 29 mar 2014, o 20:50

W Telatynie rzadzi wojt Elzbieta oraz starosta Kowalczyk . Kowalczyk chyba zdaje sobie sprawę ze już starosta nie będzie bo slabe notowania ma PSL czyli jego partia oraz sam ostatnio dużo stracil przez te afery rozne w Starostwie . Będzie startowal na wojta w Telatynie i na radnego do powiatu no bo przecież z czegos trzeba zyc no nie hahaha .
Na górę

Postautor: Gość » 29 mar 2014, o 21:37

no tak, z czegoś trzeba żyć, aby jeść i pić
Na górę

Postautor: Gość » 30 mar 2014, o 14:56

Piękna Ela to ona dalej będzie w tym zaścianku wójtem, ten drugi będzie rolnikiem, bo często sie chwali że nim jest
Na górę

Postautor: Gość » 30 mar 2014, o 16:09

Gość pisze:po jaka ch..... wpisujecie na tym forum o Telatynie, Jarczowie,Krynicach itd i pytacie o zdanie na temat wojta :: to jest forum Tomaszowa co ludzie moga wiedziec o tych miejscowosciach , moga tylko wam pisac glupie odpowiedzi i wcale sie bym nie dziwil bo ja tez nie wiem co sie dzieje 40kilometrow od Tomaszowa i kto tam wam panuje :evil:

Bo ichnie potomki mieszkają właśnie w Tomaszówku :lol: .
Na górę

Postautor: ojciec » 1 kwie 2014, o 15:13

JA chce żeby Suski wrocil i zrobil by porządek z niektórymi zdrajcami kolegami i koleżankami .
Na górę

Postautor: ona30 » 1 kwie 2014, o 18:05

Suski nic nie zrobił i znowu chcecie jego powrotu ...
Na górę

Postautor: Marysia » 6 kwie 2014, o 20:26

Jest teraz nowy kandydat - lekarz wererynari z Telatyna STEFANIUK . On może niezle namieszać .
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”