Kto będzie Wójtem gminy Telatyn

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 13 lis 2014, o 11:23

wielkie zasługi kgw ilibacje na ich koszt wstyd
Na górę

Postautor: iwanski1 » 13 lis 2014, o 12:59

Gość pisze:wielkie zasługi kgw ilibacje na ich koszt wstyd


przed kilkoma godzinami spotkałem OBECNĄ "WÓJCINE" Gminy Telatyn w Sądzie Rejonowym w Zamościu pomimo spotkania złowieszczo rzuciła groźbe karalną w moją strone : "my sie jeszcze spotkamy" zapraszam na strone "Nasz Telatyn"
Na górę

Postautor: Gość » 13 lis 2014, o 14:12

iwanski1 pisze:
Gość pisze:wielkie zasługi kgw ilibacje na ich koszt wstyd


przed kilkoma godzinami spotkałem OBECNĄ "WÓJCINE" Gminy Telatyn w Sądzie Rejonowym w Zamościu pomimo spotkania złowieszczo rzuciła groźbe karalną w moją strone : "my sie jeszcze spotkamy" zapraszam na strone "Nasz Telatyn"


Akurat niemal tuż przed wyborami została podana do sądu i cała ta szopka z plagiatem wyszła hmm ciekawe. Przypadek? Nie sądze? Zbieg okoliczności ? Szczerze wątpie !
Na górę

Postautor: Gość » 13 lis 2014, o 16:10

Pani wójt angażuje się tylko dla ,,swoich".Każdy wie o jakie miejscowości chodzi : a reszte ma w Pupie :)
Na górę

Postautor: jas » 13 lis 2014, o 16:21

iwanski1 pisze:
Gość pisze:wielkie zasługi kgw ilibacje na ich koszt wstyd


przed kilkoma godzinami spotkałem OBECNĄ "WÓJCINE" Gminy Telatyn w Sądzie Rejonowym w Zamościu pomimo spotkania złowieszczo rzuciła groźbe karalną w moją strone : "my sie jeszcze spotkamy" zapraszam na strone "Nasz Telatyn"


trzeba mieć najpierw stronę www żeby na nią zapraszać... żal!
Na górę

Postautor: Gość » 13 lis 2014, o 17:55

Sprawy pomalutku wychodzą na jaw. Dzisiaj w sądzie w Zamościu pani wójt przegrała sprawę kłamiąc, a kandydat został oczyszczony z zarzutów. Następne sprawy w sądach w Lublinie też są przesądzone i trzeba zapłacić wszelkie koszty, oby nie z kasy gminy, bo będziemy obserwowali następne przekręty. Pani wójt, wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd z poważaniem wyborcy
Na górę

Postautor: Gość » 13 lis 2014, o 18:21

Gość pisze:Sprawy pomalutku wychodzą na jaw. Dzisiaj w sądzie w Zamościu pani wójt przegrała sprawę kłamiąc, a kandydat został oczyszczony z zarzutów. Następne sprawy w sądach w Lublinie też są przesądzone i trzeba zapłacić wszelkie koszty, oby nie z kasy gminy, bo będziemy obserwowali następne przekręty. Pani wójt, wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd z poważaniem wyborcy


Można prosić o jakies szczegóły. ?
Na górę

Postautor: Ognista » 13 lis 2014, o 19:27

WSTYD PANI WOJT OPOWIADAC NA ZEBRANIACH PRZED WYBORCZYCH GŁUPOTY.PRAWDA WYSZŁA DZISIAJ W SADZIE W ZAMOSCIU.GMINA JEST ZADŁUZONA.
Na górę

Postautor: jai » 13 lis 2014, o 21:34

Ognista pisze:WSTYD PANI WOJT OPOWIADAC NA ZEBRANIACH PRZED WYBORCZYCH GŁUPOTY.PRAWDA WYSZŁA DZISIAJ W SADZIE W ZAMOSCIU.GMINA JEST ZADŁUZONA.



https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10203835095612328&set=p.10203835095612328&type=1&theater

Obrazek
Na górę

Postautor: Gość » 13 lis 2014, o 22:23

Ognista pisze:WSTYD PANI WOJT OPOWIADAC NA ZEBRANIACH PRZED WYBORCZYCH GŁUPOTY.PRAWDA WYSZŁA DZISIAJ W SADZIE W ZAMOSCIU.GMINA JEST ZADŁUZONA.

Oczywiscie ze zadluzona pisali o tym w kronice jakis czas temu.
Na górę

Postautor: Gość » 13 lis 2014, o 22:33

Mnie to kgw przeraza kiedys to byly spotkania kulinarne a teraz balangi na ktorych obowiazkowo picie,obgadywanie innych ,podzial spoleczenstwa na zwolennikow i przeciwnikow pani wojt
Na górę

Postautor: Gość » 16 lis 2014, o 23:21

ktos coos wie
Na górę

Postautor: Gość » 17 lis 2014, o 08:17

:-) pozamiatane w I turze...
Na górę

Postautor: gosc135 » 17 lis 2014, o 08:35

tzn. kto został nowym wójtem Gminy Telatyn??
Na górę

Postautor: Gość » 17 lis 2014, o 09:44

słyszałem, że bez zmian.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”