Nieudolnym Starosta

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Lol » 4 lut 2014, o 06:37

No to kolejny raz nasz starosta okazał się nieudolnym facetem. Czy przy takim człowieku możemy czuć się bezpiecznie?
Minister Sawicki namawiał do zmiany. Jestem za!!!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 4 lut 2014, o 16:08

Lol pisze:No to kolejny raz nasz starosta okazał się nieudolnym facetem. Czy przy takim człowieku możemy czuć się bezpiecznie?
Minister Sawicki namawiał do zmiany. Jestem za!!!!!!!

czy masz na myśli nie odśnieżone 60% dróg ??? w naszym powiecie
Na górę

Postautor: Gość » 4 lut 2014, o 18:57

Przy najmniej potrafi się wysłowić bez zaciągania. Jak patrzę na starostę hrubieszowskiego w tv to mi ręce opadają. Chłop wzięty z pola za wąsy z widłami
Na górę

Postautor: szkudnik » 4 lut 2014, o 19:59

Tak właśnie wygląda wzorcowy członek PEEZELU. Jak sie nie wali i pali, to stołeczek jest, gumno w g*wnie pływa, kijowo ale stabilnie. Tylko jak coś sie sypnie (w tym przypadku śnieg) i ekspozycja na całą Polskę - wstyd się człowiekowi robi że taki tuman tak blisko nas mieszka :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 4 lut 2014, o 20:48

Gość pisze:Przy najmniej potrafi się wysłowić bez zaciągania. Jak patrzę na starostę hrubieszowskiego w tv to mi ręce opadają. Chłop wzięty z pola za wąsy z widłami

może i chłop od pługa, ale przy najmniej nie nadużywa
Na górę

Postautor: gawor » 26 mar 2014, o 16:17

Nasz Starosta Tomaszowski - co robi nie wiem ? Urzeduje jak nie wiecie . I tyle no to już wiecie .
Na górę

Postautor: Gość » 29 mar 2014, o 10:39

Ale na Dzień Kobiet zorganizował spotkanie z kobietami z powiatu-czy to już początek kampanii wyborczej?
Na górę

Postautor: Gość » 29 mar 2014, o 15:18

Gość pisze:Ale na Dzień Kobiet zorganizował spotkanie z kobietami z powiatu-czy to już początek kampanii wyborczej?

Aleś gościu znalazł haka, nie ma co... Nie wiem czy to początek, ale kampanię to Ty odwalasz, przypomnij jeszcze spotkanie opłatkowe, możliwe że już wtedy zaczął.
Na górę

Postautor: Gość » 29 mar 2014, o 17:41

gawor pisze:Nasz Starosta Tomaszowski - co robi nie wiem ? Urzeduje jak nie wiecie . I tyle no to już wiecie .

Urzęduje - dobrze powiedziane - bo już chyba nie rządzi.
Na górę

Postautor: Gość » 29 mar 2014, o 17:44

lepiej niech wraca na swoje HA .
Na górę

Postautor: Gość » 30 mar 2014, o 15:00

Gość pisze:
gawor pisze:Nasz Starosta Tomaszowski - co robi nie wiem ? Urzeduje jak nie wiecie . I tyle no to już wiecie .

Urzęduje - dobrze powiedziane - bo już chyba nie rządzi.

Szukamy kandydata na STAROSTĘ
Na górę

Postautor: Gość » 30 mar 2014, o 18:33

Tomek Zieliński doświadczony samorządowiec oświatowiec myślę że jest ok
Na górę

Postautor: Gość » 30 mar 2014, o 18:37

Tak, Tomek na ..,. prezydenta Zimbabwe.
Na górę

Postautor: adam77 » 30 mar 2014, o 18:39

Tomek jak najbardziej OK. Tylko on może przewietrzyć kadry w starostwie i jednostkach podległych.
Na górę

Postautor: Gość » 30 mar 2014, o 18:49

Tak juz próbował przewietrzyć urząd miasta i wylądował w bibliotece. Trzeba być człowiekiem a nie rybiookiem karierowiczem
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”