PSL - P-osady S-woim L-udziom

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 5 kwie 2014, o 09:15

Mam pytanie? Czy w starostwie pracuje ktoś kto nie ma powiązań psl-owskich? Ci na stanowiskach i ci niżsi rangą urzędnicy to wszystko jak jakieś zielone imperium. Czy jest jeszcze u nas jakaś instytucja w której można pracować bez protekcji psl-owców?
Na górę

Postautor: Gość » 5 kwie 2014, o 09:21

Gość pisze:Mam pytanie? Czy w starostwie pracuje ktoś kto nie ma powiązań psl-owskich? Ci na stanowiskach i ci niżsi rangą urzędnicy to wszystko jak jakieś zielone imperium. Czy jest jeszcze u nas jakaś instytucja w której można pracować bez protekcji psl-owców?

nie i jeszcze raz nie tylko koniczynka lub z polecenia koniczynki i to nie tylko starostwo podległe jednostki tak samo no mamy przykład w liceum na górce nie koniczynka wara
Na górę

Postautor: Gość » 5 kwie 2014, o 09:31

spróbuj w zakładzie energetycznym . tam nawet większe zarobki
Na górę

Postautor: Gość » 5 kwie 2014, o 10:05

Można też w KGHM i energetyce, tam tylko niepartyjni z PełO, można w urzędzie miasta tam tylko niepartyjni z PiSu, iw szkołach miejskich tam także niepartyjni z PiSu np. Szkoła Podstawowa nr 2 i nr 3, Gimnazjum nr 2, TDK, Biblioteka. Przy tym wszystkim zielone chłopy to pikusie, którzy się muszą uczyć od pisiorów i pełowców. I właśnie od teraz powinna się zacząć dyskusja.
Na górę

Postautor: Gość » 5 kwie 2014, o 17:59

Gość pisze:Można też w KGHM i energetyce, tam tylko niepartyjni z PełO, można w urzędzie miasta tam tylko niepartyjni z PiSu, iw szkołach miejskich tam także niepartyjni z PiSu np. Szkoła Podstawowa nr 2 i nr 3, Gimnazjum nr 2, TDK, Biblioteka. Przy tym wszystkim zielone chłopy to pikusie, którzy się muszą uczyć od pisiorów i pełowców. I właśnie od teraz powinna się zacząć dyskusja.

wylicz stołki z poszczególnych opcji bez nazwisk
PiS....................
PO.....................
PSL...................
Radio M.............
Na górę

Postautor: Gość » 6 kwie 2014, o 09:39

PiS-burmistrz, dyrektor biblioteki, dyrektor TDK, wicestarosta, dyrektor Szkoły podstawowej nr 2, dyrektor szkoły podstawowej nr 3, dyrektor gimnazjum nr 2, dyrektor MOPS, wójt gminy Tarnawatka, wójt gminy susiec.
PSL- starostwa, wójt gminy Krynice, Wójt gminy Bełżec, Burmistrz Łaszczowa, dyrektor ogólnika, dyrektor mechanika.
PO- PGE Zamość, PGE Tomaszów, wójt gminy Lubycza Królewska, Wójt gminy Ulhówek, dyrektorka Ośrodka Interwencji Kryzysowej, zastępca burmistrza w Tomaszowie, skarbnik w gminie Tomaszów, dyrektorka szkoły w Tyszowcach, zakłady zbozowe w zamościu,
Na górę

Postautor: Kolo » 6 kwie 2014, o 09:54

A może niech głosują na dane partie ci, którzy do nich należą ? I okażą w lokalu legitymację ? Byłoby ciekawie :lol: :lol: :lol: Nie lubimy się zapisywać, płacić składek, ale od święta popieramy i potem płacimy za to na co dzień.
Na górę

Postautor: Gość » 6 kwie 2014, o 11:56

Ta. To PSL by wygrał. Mają podobno 124 tys. członków, PO 42 tys. PIS 22 tys.
Na górę

Postautor: Gość » 6 kwie 2014, o 12:06

Tylko, że nie mają opłacanych składek i legitymacji. To tradycja. Całe te partie są jak popcorn, dymane żarcie.
Na górę

Postautor: Gość » 6 kwie 2014, o 12:29

Gość pisze:Tylko, że nie mają opłacanych składek i legitymacji. To tradycja. Całe te partie są jak popcorn, dymane żarcie.



Ale skutecznie pd lat dymają wyborców :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 6 kwie 2014, o 21:36

Po wyborach skończy wam się to kwoczki oj skończy! Już nie mogę na was patrzeć bierze mnie jakaś nerwica jak wchodze do magistratu ale to taka że ledwie mogę zapanować nad sobą a jak mam iść do tego Pikuły od samochodów to już amen. Czego on taki tempry skąd on sie tu znalazł? Koleś jakiś czy co?
Na górę

Postautor: lepo » 6 kwie 2014, o 21:51

Gość pisze:Po wyborach skończy wam się to kwoczki oj skończy! Już nie mogę na was patrzeć bierze mnie jakaś nerwica jak wchodze do magistratu ale to taka że ledwie mogę zapanować nad sobą a jak mam iść do tego Pikuły od samochodów to już amen. Czego on taki tempry skąd on sie tu znalazł? Koleś jakiś czy co?

To może trzeba lepiej pójść do lekarza od nerwów , tam na pewno pomogą ,a nie do urzędnika z magistratu.
Na górę

Postautor: Gość » 6 kwie 2014, o 22:09

Jakiś nerwowy gość. Sam wszystkich obali
Na górę

Postautor: Gość » 6 kwie 2014, o 22:15

Gość pisze:Po wyborach skończy wam się to kwoczki oj skończy! Już nie mogę na was patrzeć bierze mnie jakaś nerwica jak wchodze do magistratu ale to taka że ledwie mogę zapanować nad sobą a jak mam iść do tego Pikuły od samochodów to już amen. Czego on taki tempry skąd on sie tu znalazł? Koleś jakiś czy co?

Coś ci sie pomyliło, Pikuła nie pracuje w magistracie.
Na górę

Postautor: Gość » 6 kwie 2014, o 22:19

a on wie że magistrat dotyczy miasta? wkurzony jest i tyle
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”