OFERTA dla maluchów w wieku przedprzedszkolnym

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: KLUB » 8 kwie 2014, o 09:37

Punkt Opieki nad Dziećmi "Klub Malucha" 22-650 Łaszczów, ul Kościuszki 19, zaprasza rodziców do zapoznania się z ofertą i plusami przyswajania dziecka do socjalizacji w gronie rówieśników!
Na górę

Postautor: Gość » 8 kwie 2014, o 18:44

przyswajać dziecko do " procesu nabywania przez jednostkę systemu wartości, norm oraz wzorów zachowań, obowiązujących w danej zbiorowości."? :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 8 kwie 2014, o 20:28

Gość pisze:przyswajać dziecko do " procesu nabywania przez jednostkę systemu wartości, norm oraz wzorów zachowań, obowiązujących w danej zbiorowości."? :roll:

ogólnie mówiac:ksztalcic i wychowywac poprzez pokazywanie dobrych i złych zachowan w zyciu codziennym -prste jak budowa cepa
Na górę

Postautor: KLUB » 8 kwie 2014, o 21:45

Przyuczanie dziecka do zabaw w gronie rówieśników, świadomość dziecka że na określony czas pozostaje pod okiem opiekunów, daje niesamowity komfort na progu przedszkola!!! Dalsza polemika jest zbędna, kto to przechodził wie jak to jest!
Na górę

Postautor: Ina » 13 kwie 2014, o 12:29

Witam serdecznie! A czy jest jakaś część czesnego refundowana przez władze miejscowe lub inne podmioty?
Na górę

Postautor: KLUB » 15 kwie 2014, o 10:20

Na chwilę obecną jesteśmy w trakcie pozyskiwania dofinansowania!!!!! Sprawa w toku!!!!
Na górę

Postautor: DarekW » 2 maja 2014, o 23:01

czy w wakacje pracujecie??
Na górę

Postautor: KLUB » 5 maja 2014, o 12:34

Pracujemy przez cały rok !
Na górę

Postautor: Gość » 27 cze 2014, o 21:35

Od dnia 31 czerwca zapraszamy rodziców z dziećmi na zapoznanie z nową ofertą. "Przystosowanie do obycia z grupą, pierwsze próby pozostawienia dziecka pod opiekę opiekunów".
Na górę

Postautor: rwg » 27 cze 2014, o 22:09

Gość pisze:Od dnia 31 czerwca zapraszamy rodziców z dziećmi na zapoznanie z nową ofertą. "Przystosowanie do obycia z grupą, pierwsze próby pozostawienia dziecka pod opiekę opiekunów".

"Od dnia 31 czerwca"...czepiam się, ale pachnie mi to roztargnieniem, mam nadzieję, że dziećmi opiekujecie się z głową.
Na górę

Postautor: Gość » 28 cze 2014, o 09:37

rwg pisze:
Gość pisze:Od dnia 31 czerwca zapraszamy rodziców z dziećmi na zapoznanie z nową ofertą. "Przystosowanie do obycia z grupą, pierwsze próby pozostawienia dziecka pod opiekę opiekunów".

"Od dnia 31 czerwca"...czepiam się, ale pachnie mi to roztargnieniem, mam nadzieję, że dziećmi opiekujecie się z głową.

Przepraszam za pomyłkę chodziło o 30 czerwca, serdecznie dziękuję za wyłapanie tak ważnego faktu!!! Ps. Niech "mam nadzieję" sprawdzi osobiście jak opiekujemy się dziećmi i popyta osoby korzystające z naszej pomocy!
Na górę

Postautor: rokoko » 28 cze 2014, o 14:49

ilu jest opiekunów do grupy i jak liczne są grupy
Na górę

Postautor: Gość » 28 cze 2014, o 20:09

rokoko pisze:ilu jest opiekunów do grupy i jak liczne są grupy


Kościuszki 19, serdecznie zapraszamy!
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”