wójt Kawa europosłem głosujemy

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 16 kwie 2014, o 11:30

jestem za
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2014, o 16:16

Gość pisze:jestem za

k..a na drogę
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2014, o 19:53

Daj mu panie boże ten stołek. Ale JUTRO:)
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2014, o 20:05

Gość pisze:Daj mu panie boże ten stołek. Ale JUTRO:)

a miał być taki apolityczny
Na górę

Postautor: Gość » 18 kwie 2014, o 00:15

....ja już zwątpiłem!!!! Wygląda na to ze do ostatnich dni bede ogladał
- SPryciuka na stadionie,
- Kawę leczacego swoje kompleksy....wypisywaniem bzdur w prasie,
- nie rozwiązane katastrofy: Sikorskiego, Kaczyńskiego, na Majdanie Górnym i koło Narola
- i tych co trzymają się władzy.....za diete
Na górę

Postautor: Gość » 19 kwie 2014, o 11:19

To już nie będzie wójtem...?:(:(:(. Niezmiernie przykro. Gmina bez niego nie da sobie rady....
Na górę

Postautor: Gość » 20 kwie 2014, o 21:32

Gość pisze:jestem za


Gościu ty chyba sam na siebie oddałeś głos w tym momencie "caffe łapówczino "was
Na górę

Postautor: Gość » 24 kwie 2014, o 13:42

a może ktoś napisać o co dokładnie chodzi? był jakiś artykuł w "niezależnej" prasie czy co?
Na górę

Postautor: Gość » 26 kwie 2014, o 17:54

to co się stało, że wójt przestał być twarzą PiSu a został solidarnej Polski? koniec świata
Na górę

Postautor: Gość » 27 kwie 2014, o 08:01

Gość pisze:to co się stało, że wójt przestał być twarzą PiSu a został solidarnej Polski? koniec świata

a mówił że jego polityka nie interesuje tylko gmina PSL nazwał swego czasu komunistami których trzeba zwalczać itd.
Na górę

Postautor: Gość » 27 kwie 2014, o 11:19

Gość pisze:
Gość pisze:to co się stało, że wójt przestał być twarzą PiSu a został solidarnej Polski? koniec świata

a mówił że jego polityka nie interesuje tylko gmina PSL nazwał swego czasu komunistami których trzeba zwalczać itd.
chyba komunistów w gminie nie udało mu się zwalczyć, bo jeszcze ja zostałem. I nie ujawnię się do momentu kiedy Kawa do Brukseli wyjedzie.
Na górę

Postautor: Gość » 27 kwie 2014, o 12:52

Złóżmy się czym prędzej i kupmy mu bilet do Brukseli!!!!!!!! Ale szkoda tej odnowy moralnej jaka wprowadził, szczególnie walcząc z układem (poprzednim) zastępując drugim! :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 29 kwie 2014, o 15:24

Gość pisze:Złóżmy się czym prędzej i kupmy mu bilet do Brukseli!!!!!!!! Ale szkoda tej odnowy moralnej jaka wprowadził, szczególnie walcząc z układem (poprzednim) zastępując drugim! :lol: :lol:


tak się właśnie sprawuje władzę :P szczególnie w naszym pięknym kraju
Na górę

Postautor: Gość » 27 maja 2014, o 15:53

No i gmina ma problem. Kawa do Brukseli nie pojedzie...:(
Na górę

Postautor: Gość » 27 maja 2014, o 17:05

Gość pisze:No i gmina ma problem. Kawa do Brukseli nie pojedzie...:(

ale gmina ma jeszcze czas do jesieni , zacznijcie się jednoczyć i działać tak aby wysłać bynajmniej do Zamościa jak nie udało się do Brukseli
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”