Cenzura i uległość adminów portalu - gmina Rachanie

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Rodak » 23 kwie 2014, o 12:54

Uderz w stół ...

Po pierwsze: pragne zauważyć, że dwa wątki o tytułach:

Zadłużanie gminy Rachanie, czy start kampanii wyborczej? - mojego autorstwa

Gmina pod rządami Organisty

ZNIKNĘŁY Z TEGO FORUM! Droga oficjalną (posiadając print screeny) i listową zapytam właścicieli
i aministratorów tego forum:

DLACZEGO USUWA SIĘ NIEKTÓRE (NIEWYGODNE DLA WŁADZ SAMORZĄDOWYCH) WĄTKI Z FORA.
W TREŚCI OBU WĄTKÓW, A SZCZEGÓLNIE 'ZADŁUŻANIE GMINY RACHANIE, CZY START KAMPANII
WYBORCZEJ" BYŁY SAME KONKRETY DOTYCZĄCE DZIAŁALNOŚCI WŁADZ GMINY RACHAŃ Z INFORMACJAMI
O ICH NIEDICIĄGNIĘCIACH CZY ZANIECHANIACH, JAK CHOĆBY RAPORTY POKONTROLNE RIO.

W KWESTII CENZURY TUZ PRZED WYBUCHEM KAMPANII WYBORCZEJ POINFORMUJĘ TAKŻE REDAKCJE
LOKALNYCH MEDIÓW. TYGODNIK ZAMOJSKI, KRONIKA I DZIENNIK WSCHODNI.

CZY KTOŚ OBAWIA SIĘ CZEGOŚ, ŻE KAŻE USUWAĆ Z PORTALU NIEWYGODNE INFORMACJE?
Na górę

Postautor: Rodak » 23 kwie 2014, o 13:13

Czy zamieszczenie tego linku było nie w smak Wójtowi Gminy Rachanie,
że wzięto kolejny kredyt (mimo, że w oparciu o prognozy i referaty RIO)
wykazano, że w latach 2013 - 2019 nie będą już one koniecznie? Oto link
(ze strony samej Gminy):

http://www.bip.lublin.pl/rachanie/uploa ... yborze.pdf
Na górę

Postautor: wues » 23 kwie 2014, o 17:13

Zacznijmy od tego, że zanim zaczniesz pisać cokolwiek na tym forum, przeczytaj regulamin i naucz się z niego korzystać.
Nie widzę potrzeby zakładania półtora miliona tematów na temat Rachań, skoro można to wszystko napisać w jednym. Tematy zostały połączone w jeden.

Zatem zanim zaczniesz dostawać spazmów, że na forum jest cenzura naucz się z tego forum przede wszystkim korzystać, bo jak na razie ciężko ci to idzie.

Masz jeden wątek o Rachaniach, tego się trzymaj. Powielane tematy będą wywalane.

Co do informowania mediów lokalnych na temat cenzury na forum służę pomocą :)
Na górę

Postautor: Gość » 23 kwie 2014, o 19:50

Potwierdzam, że na portalu działa cenzura ograniczająca swobodę wypowiedzi. Mnie już kilkukrotnie zablokowano dostęp do portalu z uwagi na moje posty antyklerykalne w temacie Kler w Polsce.
Na górę

Postautor: Rodak » 23 kwie 2014, o 23:19

wues pisze:Zacznijmy od tego, że zanim zaczniesz pisać cokolwiek na tym forum, przeczytaj regulamin i naucz się z niego korzystać.
Nie widzę potrzeby zakładania półtora miliona tematów na temat Rachań, skoro można to wszystko napisać w jednym. Tematy zostały połączone w jeden.

Zatem zanim zaczniesz dostawać spazmów, że na forum jest cenzura naucz się z tego forum przede wszystkim korzystać, bo jak na razie ciężko ci to idzie.

Masz jeden wątek o Rachaniach, tego się trzymaj. Powielane tematy będą wywalane.

Co do informowania mediów lokalnych na temat cenzury na forum służę pomocą :)



Mam swoje zdanie, co do tego. Regulamin stylowo też przydałoby się poprawić. Drogi Panie Adminie, proszę nie tykać mnie stosując formę "per ty". Trochę szacunku nawzaujem i grzeczności. Taka refleksja.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”