Patologia Susiecka

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 22 maja 2014, o 10:21

Czytając ulotkę wyborczą pan. Kawy doznałem olśnienia 8-lat temu wyeliminował patologię komunistyczną i nie tylko
jestem szczęśliwy że mamy takich patriotów
Powodzenia na drodze do Brukseli do której i tak nie dojdzie pan.
Na górę

Postautor: Gość » 22 maja 2014, o 15:36

Pomachałbym mu na pożegnanie. Ale on nie ma szans. Ani SP wogóle.

Głosować na niego na pewno nie zamierzam.

Mam nadzieję, że będę mógł mu pomachać po jesienych, samorządowych wyborach. To by była piękna chwila 8)
Na górę

Postautor: Gość » 22 maja 2014, o 16:50

Gość pisze:Pomachałbym mu na pożegnanie. Ale on nie ma szans. Ani SP wogóle.

Głosować na niego na pewno nie zamierzam.

Mam nadzieję, że będę mógł mu pomachać po jesienych, samorządowych wyborach. To by była piękna chwila 8)


Jesień bywa kapryśna, więc ja zorganizuję aromatyczną kawę na wspólne machanie. Ktoś się dopisuje?
Na górę

Postautor: Gość » 22 maja 2014, o 17:29

Gość pisze:
Gość pisze:Pomachałbym mu na pożegnanie. Ale on nie ma szans. Ani SP wogóle.

Głosować na niego na pewno nie zamierzam.

Mam nadzieję, że będę mógł mu pomachać po jesienych, samorządowych wyborach. To by była piękna chwila 8)


Jesień bywa kapryśna, więc ja zorganizuję aromatyczną kawę na wspólne machanie. Ktoś się dopisuje?

tak czytam i widzę że to realne dołączam z szampanem i macham z wami
Na górę

Postautor: Gość » 22 maja 2014, o 21:15

Jesień bywa kapryśna, więc ja zorganizuję aromatyczną kawę na wspólne machanie. Ktoś się dopisuje?[/quote]
tak czytam i widzę że to realne dołączam z szampanem i macham z wami[/quote]

Ja i moja rodzina, nie możemy doczekać się takowej chwili, również będziemy machać temu panu na pożegnanie.
Na górę

Postautor: Gość » 23 maja 2014, o 07:40

Gość pisze:Jesień bywa kapryśna, więc ja zorganizuję aromatyczną kawę na wspólne machanie. Ktoś się dopisuje?

tak czytam i widzę że to realne dołączam z szampanem i macham z wami[/quote]

Ja i moja rodzina, nie możemy doczekać się takowej chwili, również będziemy machać temu panu na pożegnanie.[/quote]
widzę że marzycie mieszkańcy Suśca dobra rzecz ale wy nie marzcie tylko bierzcie się za robotę
Na górę

Postautor: Gość » 24 maja 2014, o 09:17

ja z tomaszowa, ale przyłączam sie do życzeń!
Na górę

Postautor: Gość » 24 maja 2014, o 09:20

za to co pisał o nauczycielach- won!
Na górę

Postautor: Ulises » 24 maja 2014, o 14:37

Życzę temu "panu", tak z całego serca, aby nie załapał się na brukselkę i niebawem stracił stołek w Urzędzie Gminy. Może przez chwilę poczuje się tak, jak osoby, które zwalniał bez mrugnięcia okiem, bądź degradował.
Na górę

Postautor: Gość » 25 maja 2014, o 08:46

Ulises pisze:Życzę temu "panu", tak z całego serca, aby nie załapał się na brukselkę i niebawem stracił stołek w Urzędzie Gminy. Może przez chwilę poczuje się tak, jak osoby, które zwalniał bez mrugnięcia okiem, bądź degradował.
ZATRUDNIAJĄC MŁODYCH SPOZA TERENU GMINY.
Na górę

Postautor: Gość » 26 maja 2014, o 22:18

Widzę w Majdanie cebula jest silna 134 głosy... No fiu, fiu

Cieszy mnie tylko, że w pozostałych komisjach przynajmniej tyle nie było. W Suścu już niemal o połowę mniej 69... 69 za dużo, ale nie ma co narzekać
Na górę

Postautor: Gość » 27 maja 2014, o 10:55

Gość pisze:Widzę w Majdanie cebula jest silna 134 głosy... No fiu, fiu

Cieszy mnie tylko, że w pozostałych komisjach przynajmniej tyle nie było. W Suścu już niemal o połowę mniej 69... 69 za dużo, ale nie ma co narzekać

sądzę że zastanawia się nasze słoneczko co go czeka jak patologia zrozumie ten wynik ot ci masz babo placek to się nawydziwiało, opozycja powinna zacząć działać jednoczyć się i pograć słoneczko Zamojskie
Na górę

Postautor: Gość » 27 maja 2014, o 12:35

Silne poparcie w Majdanie ? - Bo poszli ci, co pójść musieli... Co będzie na jesieni jak pójdą Ci co zechcą... ?
Na górę

Postautor: Gość » 27 maja 2014, o 15:52

Gość pisze:Silne poparcie w Majdanie ? - Bo poszli ci, co pójść musieli... Co będzie na jesieni jak pójdą Ci co zechcą... ?

co nieco robi w Majdanie więc ludzie poszli nie wiedząc że to jego zasr....m obowiązkiem za to bierze niezłą kasę
Na górę

Postautor: Gość » 27 maja 2014, o 17:08

Gość pisze:Widzę w Majdanie cebula jest silna 134 głosy... No fiu, fiu

Cieszy mnie tylko, że w pozostałych komisjach przynajmniej tyle nie było. W Suścu już niemal o połowę mniej 69... 69 za dużo, ale nie ma co narzekać

startując na wójta cztery lata temu miał przeszło 2000 głosów a tu masz niecałe 400
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”