urząd pracy

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: zoja » 23 cze 2014, o 21:47

tylu ludzi szuka pracy a w urzędzie pracy jak zwykle jakieś nowe-głupie pomysły na "usprawnienie obsługi", czy was to nie denerwuje? Teraz wymyślili sobie że będą ze wszystkimi bezrobotnymi wywiady przeprowadzać, po co? stałam w kolejce ponad godzinę a kiedy weszłam okazało się ze muszę stanąć jeszcze raz w kolejce bo jakiś nowy podział zrobili i teraz inna lala mnie obsługuje , zanim przyszła moja kolej to jakąś naradę sobie zrobili z kierowniczką, stara rura gadała ze 40 minut i miałą w nosie że kolejka stoi
Na górę

Postautor: Gość » 23 cze 2014, o 22:33

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Od-wtorku-nowe-przepisy-majace-usprawnic-dzialanie-urzedow-pracy-3131042.html
I jeszcze jedno...osoby bardziej zaradne????? cokolwiek miałoby to oznaczać według nowych przepisów PUP-ów nie maja szansy na znalezienie pracy za ich pośrednictwem więc testy, które teraz tam robią trzeba wypełniać bardzo ostrożnie, za przeproszeniem jak idiota albo życiowy nieudacznik....
A tutaj macie przykład jak działają najnowsze przepisy wprowadzone przez UP
http://www.hotmoney.pl/nabiezaco/Absurd-Bezrobotny-nie-dostanie-pracy-bo-jest-zbyt-pracowity-a34078
Na górę

Postautor: Gość » 23 cze 2014, o 23:02

A jak jest ze środkami na podjęcie działalności gosp?
Na górę

Postautor: emu » 24 cze 2014, o 18:33

takie absurdy to chyba u nas, siostra jest zarejestrowana w zamościu tam wszystko działa normalnie i bez paranoi, ludzie w miarę życzliwi jak na urzędasów i generalnie spoko, tylko więcej ludzi do obsługi bezrobotnych i krótsze kolejki, a u nas nie możesz się człowieku połapać o co chodzi , a urzędasy w szoku i sami nie mogą się w tym połapać i panikę w oczach mają , że też starosta na taki bałagan pozwala
Na górę

Postautor: Gość » 24 cze 2014, o 23:29

zoja pisze:tylu ludzi szuka pracy a w urzędzie pracy jak zwykle jakieś nowe-głupie pomysły na "usprawnienie obsługi", czy was to nie denerwuje? Teraz wymyślili sobie że będą ze wszystkimi bezrobotnymi wywiady przeprowadzać, po co? stałam w kolejce ponad godzinę a kiedy weszłam okazało się ze muszę stanąć jeszcze raz w kolejce bo jakiś nowy podział zrobili i teraz inna lala mnie obsługuje , zanim przyszła moja kolej to jakąś naradę sobie zrobili z kierowniczką, stara rura gadała ze 40 minut i miałą w nosie że kolejka stoi


A cóż to Pani bezrobotna spieszyła się do "pracy" na czarno ?
Na górę

Postautor: Gość » 25 cze 2014, o 07:09

Pani(panienko) ZOJU i Ty kiedyś też będziesz..STARĄ RURĄ (o ile tej starości doczekasz,czego Ci z całego serca życzę;))
Na górę

Postautor: Gość » 25 cze 2014, o 09:43

Gość pisze:Pani(panienko) ZOJU i Ty kiedyś też będziesz..STARĄ RURĄ (o ile tej starości doczekasz,czego Ci z całego serca życzę;))

Odezwała się Stara Rura z UP ! Ciekawe która to ? :lol:
Na górę


Postautor: bestejka » 28 lip 2014, o 12:00

Moim zdaniem o wiele skuteczniejsze jest szukanie pracy na własną rękę - zresztą warto jest szukać właśnie w sieci .Na portalach internetowych pracodawcy ogłaszają coraz więcej interesujący ofert.
Zerknij sobie chociażby na Wrocław:
http://www.gowork.pl/praca/wroc%C5%82aw;l
Jest tam prawie 5 tys. przeróżnych opcji tak więc myślę,ze wiele z nas znalazłoby jakieś fajne propozycje dla siebie.
Ja czasami właśnie zastanawiam się czy nie przeprowadzić się do większego miasta : Wrocławia albo Warszawy. Jednak u nas jest bardzo ciężko z praca.
Pozdrawiam.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”