PiS czy PO ?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 24 cze 2014, o 14:55

Na kolana, czy siad płaski do... rymu ? :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 25 cze 2014, o 23:41

Gość pisze:Na kolana, czy siad płaski do... rymu ? :panzielony:


Ta,pewnie na Palikota. Chciałbyś. Zostaję przy PiS!!!
Na górę

Postautor: Gość » 26 cze 2014, o 03:25

Taa. PiS. Taśmy Beger. Miller. Taśmy Michnika. Wszyscy wypad:)
To co powiedział Sienkiewicz ch , ka i kamieni kupa. taki to kraj. Jaka ekscytacja narodowa bo skandal. Weźcie k ( słowo niecenzuralne, używane powszechnie przez czołowych polityków w knajpach przy omawianiu problemow kraju) zacznijcie używać mózgów a nie kart kredytowych, kredytów i tego co nam te partie wciskają. za nasze pieniądze zresztą.
Na górę

Postautor: Gość » 26 cze 2014, o 03:30

I jak dupę ruszymy. Razem to oni tu na kolanach zjadą, aby się dogadać. Sciana wschodnia. Tu mieszkamy, a oni gadają o nas jak o niepotrzebnej ziemi! To my im tu zróbmy konferencję tomaszowską, na kształt konfederacji tyszowieckiej. Co to ma być? Mamy się do Ukrainy przyłaczyć. Grad gdzie jesteś, czemu nie gadasz na ten temat. Stołek pod tyłkiem trzymasz? Chyba się tym zajmę.
Na górę

Postautor: marcin_rom » 1 lip 2014, o 20:39

za czasów pisu uciekło 2 miliony polaków za granicę
Na górę

Postautor: Gość » 1 lip 2014, o 20:49

Tylko Prawo i Sprawiedliwość! Ludzie zawsze emigrowali i tak będzie, ale za PiS-u żadnych afer korupcyjnych nie było, bo jakby były, to już by je donald dawno nagłośnił. A teraz co? Kupczenie Polską i stołkami, wino za 900 zł itp. Niech spadają.8839
Na górę

Postautor: Gość » 1 lip 2014, o 20:57

marcin_rom pisze:za czasów pisu uciekło 2 miliony polaków za granicę

TYLKO 2mln jeżeli już ...
Na górę

Postautor: Kolo » 1 lip 2014, o 21:10

Za sanacji mój dziadek ożenił się z moją babką, ale nigdy nie przeklinał za to polityków :wink:
Na górę

Postautor: Gość » 1 lip 2014, o 21:35

Gość pisze:Tylko Prawo i Sprawiedliwość! Ludzie zawsze emigrowali i tak będzie, ale za PiS-u żadnych afer korupcyjnych nie było, bo jakby były, to już by je donald dawno nagłośnił. A teraz co? Kupczenie Polską i stołkami, wino za 900 zł itp. Niech spadają.8839


No pewnie. Na taśmach Beger nie było żadnego kupczenia Polską :panzielony: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 1 lip 2014, o 22:06

Kolo pisze:Za sanacji mój dziadek ożenił się z moją babką, ale nigdy nie przeklinał za to polityków :wink:

Bo go babka PO łbie biła i nie miał nic do gadania, co dopiero przeklinania. Ale od tego bicia PO łbie pewne zaburzenia POzostały do dziś w rodzinie. :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 2 lip 2014, o 21:19

no!!! :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 24 lip 2014, o 19:12

marcin_rom pisze:za czasów pisu uciekło 2 miliony polaków za granicę


a za PO 1 mln wrocilo...po reszte rzeczy...
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”