W Tomaszowie jak dmuchnie od wschodu to śmierdzi

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: TML » 21 sie 2014, o 08:46

Ta czasami nieładnie zaciąga - czy to nie sprawa polityczna
Na górę

Postautor: Gość » 21 sie 2014, o 10:57

Niestety, oczyszczalnia daje znać o sobie. Tam są 2 potężne baseny wypełnione kloaką, więc musi śmierdzieć. Może też zalatywać z segregatorni, ale to już wina Żukowskiego. Miał ją przenieść na Łaszczowiecką, ale tego nie zrobił. Mało tego, wycofał się z obudowania segregatorni halą, nie pojmuję dlaczego. Czyżby chciał, żeby ludziom śmierdziało?
Na górę

Postautor: Gość » 21 sie 2014, o 13:05

Gość pisze:Niestety, oczyszczalnia daje znać o sobie. Tam są 2 potężne baseny wypełnione kloaką, więc musi śmierdzieć. Może też zalatywać z segregatorni, ale to już wina Żukowskiego. Miał ją przenieść na Łaszczowiecką, ale tego nie zrobił. Mało tego, wycofał się z obudowania segregatorni halą, nie pojmuję dlaczego. Czyżby chciał, żeby ludziom śmierdziało?

Masz racje, mieszkam przy ulicy Kr. Zygmunta i ten smrod mnie chyba przezyje:kiedys smrod z masarni -dobrze ze upadła, nastepnie smrod z małej oczyszczalni(całe miasto smierdzialo a u mnie to szkoda pisac), teraz smrod z 2 zrodeł oczyszczalni i segregowni-wiec niech niektorzy nie narzekaja jak im czasami zawieje, ja to mam na codzien!!!!, ale kogo to obchodzi na,, Borki " nie zalatuje
Na górę

Postautor: Gość » 21 sie 2014, o 13:39

Oj czepiacie się biednego burmistrza, co obiecał to obiecał, a że nic nie zrobił - to wina Putina. Niech żyje nam miłościwie panujący przywódca!
Na górę

Postautor: ekolog » 21 sie 2014, o 14:48

Przy okazji mam pytanie: co sie dzieje z odpadami, ktore pozostaja po odzysku metali, szkla, plastiku i papieru ?Sa to ogromne ilosci, mysle , ze setki ton rocznie - lisci , smieci i calego syfu po zimie z ulic i chodnikow, odpadow z ogrodow i tego wszystkigo co wrzucacie do koszy tzw frakcja mokra. Co powinno sie z tym robic wiem ale o ile sie orientuje w Tomaszowie nie ma odpowiedniej instalacji.
Na górę

Postautor: Gość » 21 sie 2014, o 14:55

ekolog pisze:Przy okazji mam pytanie: co sie dzieje z odpadami, ktore pozostaja po odzysku metali, szkla, plastiku i papieru ?Sa to ogromne ilosci, mysle , ze setki ton rocznie - lisci , smieci i calego syfu po zimie z ulic i chodnikow, odpadow z ogrodow i tego wszystkigo co wrzucacie do koszy tzw frakcja mokra. Co powinno sie z tym robic wiem ale o ile sie orientuje w Tomaszowie nie ma odpowiedniej instalacji.

JAK NIE WIESZ CO SIE DZIEJE ? TOZ TO WŁASNIE TEN ZALATUJACY SMRODEK , BO ILE TO MOZE LEZEC BEZ EFEKTOW UBOCZNYCH
Na górę

Postautor: Gość » 21 sie 2014, o 15:57

Za smród podziękujcie Sobczukowi i Szwugierowi. Jak można lokalizować Stację Segregacji w mieście?
Na górę

Postautor: Gość » 21 sie 2014, o 16:24

Jak się działa tylko ad hoc to efekty są widoczne. Po co robić plany. projekty, całe związane z tym zamieszanie, jak można po cichu mieszkańcom postawić wysypisko śmieci i ukryć swoją indolencję.
Na górę

Postautor: ekolog » 21 sie 2014, o 18:02

Czy ja nadazam za Wami? Przy stacji segregacji jest jakies skladowisko odpadow?
Na górę

Postautor: Gość » 21 sie 2014, o 18:24

...ktorzy radni wyjechali na obietnicy likwidacji tego skladowika smieci??? pamietacie???..hej wyborcy z Petera, Pogodnej, Sciegiennego, ITD.. :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 21 sie 2014, o 18:39

Gość pisze:Za smród podziękujcie Sobczukowi i Szwugierowi. Jak można lokalizować Stację Segregacji w mieście?

:? w Wiedniu jest w samym centrum i jest ok ale zamknięte w hali - tak jak Szfugier aplikował
Na górę

Postautor: Gość » 21 sie 2014, o 19:12

Gość pisze:
Gość pisze:Za smród podziękujcie Sobczukowi i Szwugierowi. Jak można lokalizować Stację Segregacji w mieście?

:? w Wiedniu jest w samym centrum i jest ok ale zamknięte w hali - tak jak Szfugier aplikował


Dokładnie. Żukowski dla własnych celów wyborczych z pomocą swoich aparatczyków zrobił nagonkę na Sobczuka. Sam segregatorni nie przeniósł, a na dodatek nie chciał postawić osłaniającej hali. Oszukał ludzi i tyle. Za Sobczuka był jeszcze napisany projekt na taką halę. Panie Żukowski, jak można tak oszukiwać ludzi!
Na górę

Postautor: Gość » 21 sie 2014, o 20:26

Za tę segregownię Żukowski powinien Sobczuka na rękach nosić. Gdyby nie segregownia to odpady trzeba byłoby wozić pewnie aż do Mircza, a tamtejszej gminie słono płacić za składowanie. Wtedy opłata za odbiór śmieci byłaby 2-4 razy większa niż obecnie. Za Żukowskim na ulicy pewnie rzucano by nie tylko wyzwiskami :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 21 sie 2014, o 20:55

..a teraz jak uwazasz smieci leca w kosmos?...wywozi sie za ciezkie pieniadze, tylko posegrebgowane i duzo dalej niz Mircze
Na górę

Postautor: Gość » 21 sie 2014, o 21:27

Gość pisze:..a teraz jak uwazasz smieci leca w kosmos?...wywozi sie za ciezkie pieniadze, tylko posegrebgowane i duzo dalej niz Mircze


W kosmos trzeba wysylac takich jak ty! Odzyskane surowce to nie smieci, sa odbierane ze stacji na koszt i transportem odbiorcow. Co sie dzieje z tym co zostaje to jest zagadka.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”