Kandydaci z PIS do rady powiatu z Łaszczowa!! Ktoś wie kto?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Matyld » 22 sie 2014, o 06:54

To prawda że, aktualny przewodniczący rady gminy w Łaszczowie, a zarazem przewodniczący PISu w tych stronach, chce startować do powiatu??? To prawda że dyrektor szkoły średniej też chce startować do powiatu z PISu?
Na górę

Postautor: Gość » 22 sie 2014, o 07:18

Proszę Was!! Znowu?? Jakież to jest specyficzne miejsce ten Łaszczów, są osoby które startują obligatoryjnie co 4 lata, i na burmistrza i do rady gminy i do rady powiatu... . Chorują na władzę i są niedowartościowani, robią wiele szumu wokół siebie, a intelektualnie są dziećmi. Ot elita Macierewicza!!!
Na górę

Postautor: Gość » 22 sie 2014, o 08:12

Pchają się bo to mocherowe środowisko, myślą że jak się ludzie w kościele na ich modlitwy napatrzą to to już wystarczy :lol:
Na górę

Postautor: xcv » 22 sie 2014, o 09:28

Czemu rozdrabniacie stronę, wszyscy przyzwyczajeni są do strony "Kandydaci na burmistrza Łaszczowa" tam ta strona najwięcej jest odwiedzana.
A tak na marginesie, żeby to towarzystwo rozbić to musi nowy kandydat beczkę soli zjeść, jeżeli się nie złączymy i nie opracujemy dobrej taktyki to nasze marzenia do dup...y a może i dalej.
Na górę

Postautor: Gość » 22 sie 2014, o 18:47

Tylko PiS! Pogonić psl.
Na górę

Postautor: Gość » 22 sie 2014, o 22:47

Ktoś włąśnie pozbywa się Przewodniczącego rady Gminy..., zasada Braci .. on gruby, ty nie, on ma włosy tam gdzie Ty nie masz.. fiu
Na górę

Postautor: Gość » 22 sie 2014, o 23:05

Gość pisze:Ktoś włąśnie pozbywa się Przewodniczącego rady Gminy..., zasada Braci .. on gruby, ty nie, on ma włosy tam gdzie Ty nie masz.. fiu

W Łaszczowie musi nastąpić zmiana! Dosyć tego peeselowskigo kolesiostwa.
Jestem za zmianą. Kandydat z PiS może coś zmienić. Bębe za.
Na górę

Postautor: Gość » 22 sie 2014, o 23:15

Gość pisze:
Gość pisze:Ktoś włąśnie pozbywa się Przewodniczącego rady Gminy..., zasada Braci .. on gruby, ty nie, on ma włosy tam gdzie Ty nie masz.. fiu

W Łaszczowie musi nastąpić zmiana! Dosyć tego peeselowskigo kolesiostwa.
Jestem za zmianą. Kandydat z PiS może coś zmienić. Bębe za.



Ja też bębę
Na górę

Postautor: Gość » 23 sie 2014, o 09:28

A ja za Nową Prawicą
Na górę

Postautor: Gość » 23 sie 2014, o 09:31

Gość pisze:
Gość pisze:Ktoś włąśnie pozbywa się Przewodniczącego rady Gminy..., zasada Braci .. on gruby, ty nie, on ma włosy tam gdzie Ty nie masz.. fiu

W Łaszczowie musi nastąpić zmiana! Dosyć tego peeselowskigo kolesiostwa.
Jestem za zmianą. Kandydat z PiS może coś zmienić. Bębe za.


To wystawcie kontrkandydata i go popierajcie,bo z samego gadania bedzie du.. ,a już sa karty rozdane i za niedługo bedzie pozamiatane.
Na górę

Postautor: xylon » 23 sie 2014, o 18:30

Girgiel do powiatu niech startuje może cos zrobi w koncu
Na górę

Postautor: Gość » 23 sie 2014, o 21:22

Noo do powiatu takich trzeba!??? , kto go zna z poza gminy łaszczów i odda na niego głos!!!!!???? A liczyć na głosy w gminie do powiatu może jedynie żołnierz!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 25 sie 2014, o 08:40

Do powiatu z gminy Łaszczów weszło kiedys trzech psl,to i teraz jest miejsce dla kilku kandydatów tylko nalezy wystartowac jestem tego zdania,psl-u jest juz za duzo.
Na górę

Postautor: Gość » 25 sie 2014, o 09:16

tak, potrzeba pisu
Na górę

Postautor: Gość » 25 sie 2014, o 11:48

co co członkowie pisu łaszczowskiego sobą reprezentują?? żarty sobie robicie z ludzi? typowe pisiorki, katolicy od siedmiu boleści, wstyd takiemu ręke podać!!!!
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”