Habemus Tuskam!

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 11 wrz 2014, o 11:45

Może i wyniosłeś, ale z pewnością nie w głowie (zalecam jeszcze raz przeczytać, to co napisałem).
Mylisz się w całej rozciągłości: co do mojego postrzegania autostrad (po których rzekomo nie jeżdżę), moich sympatii politycznych (których nie mam)...
Nie wiem na jakiej podstawie zarzucasz mi proPiSowskość? Bo ośmielam się krytykować PO?(badzo "logiczne")
Dla mnie te partie są dokładnie tyle samo warte, więc pudło. Wyliczasz ile ten Tusk zrobił...no ile- może jakieś cyfry (poza tymi z: ofe, zapaści zusowskiej, podniesienia wieku emerytalnego, kolejnych niepłaconych składek zus przez górników, ich 14 !!!!! pensji, uników z podatkami chłopów, dziury budżetowej...bo te znam)? Bo jakoś niczego sobie nie przypominam, poza kolejnymi ustępstwami wobec np. kilofków a właściwie ich związkowców.
"Oczywistą oczywistością" jest fakt dobierania sobie koalicjanta pod kątem przyszłych działań. PO 2 razy dobrała sobie takiego, który "uniemożliwił " jej działania. Cóż, rządzić "musieli". Robić niczego nie chcieli ,więc PSL wydawał się optymalnym rozwiązaniem.

Straszenie popiep(...)m Jareczkiem to już za mało. Kolejne expose nowej premier będzie tylko kolejnym wystąpieniem co należy i czego (oczywiście przez PSLowskich cwaniaków) nie zrobią.
Posłużę się cytatem z PO-wskiego "wybitnego" działacza: "Ch(...) tam z Polską Wschodnią", więc nie narzekaj na to że zmagasz się z pisowczykami u steru (ja już z TL opuściłem i nie mam zamiaru wracać)
Bieńkowska obiecała teraz obwodnicę, pis wygra od razu wszystko zaneguje (bo będzie chciał wykazać korupcje, zmowy ...), nic z tego nie wyjdzie ,ale najważniejsze ,że jedni i drudzy będą mieli na kogo zrzucić winę.
Przypomnę jeszcze te " szuflady pełne gotowych ustaw", które blokował " główny hamulcowy"...
Ale TY masz oczywiście prawo do brania udziału w tych przedstawieniach , dzięki którym "politycy" niczego nie muszą robić , no może poza braniem pieniędzy
Na górę

Postautor: Gość » 11 wrz 2014, o 11:52

Gość pisze:NIE MA BO NIE MIAŁ DZIADKA Z TAKA PRZESZŁOSCIA ,TO KURSKI MU TE POSADKE ZAŁATWIŁ,ODSŁANIAJAC DRZEWO GENEALOGICZNE.


A tutaj, to palnąłeś bardzo głupio, bo pałając niechęcią do premiernoty, uważam że akurat starszy Tuska zachował się bardzo cacy w czasie II wojny . Podczas, gdy np. Ratzinger bohatersko walczył w obronie Hitlera i III Rzeszy, to on (Tusk) ryzykując życiem uciekł w Wehrmachtu.
Powtarzanie debilnych interpretacji faktów z ojdyrowego radyjka nie jest najlepszą metodą na "zabłyśniecie"
Na górę

Postautor: marcin_rom » 12 wrz 2014, o 10:41

Pan Jarek K. też jest przeciwko ofe
http://wiadomosci.gazeta.pl/cytaty/1702 ... li+w+OFE/p

"2,5 mln osób, które wybrały fundusze, chyba nie rozumiało co robi..."
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”