kto będzie wójtem gminy jarczów

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: gooool » 21 wrz 2014, o 15:16

aby nie wojnar
Na górę

Postautor: Gość » 21 wrz 2014, o 16:04

gooool pisze:aby nie wojnar

przestan buraku
Na górę

Postautor: Gość » 21 wrz 2014, o 16:33

jeszcze z 15 takich samych tematów załóż
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2014, o 10:32

z tego co wiem to jak na razie jest dwóch kandydatów Wojnar i P. Iza z Wierszczycy i na nią mam zamiar głosować :panzielony: a panie Wojnar daj sobie pan juz spokój tej gminie koniecznie są potrzebne zmiany bo z roku na rok umiera nic sie nie robi nie dzieje człowieku mamy cię juz dosydz nie mówię że wszyscy bo masz swoich zwolenników ale większość naprawdę znudziłeś się nam już jesteś nie gospodarny nie kompetentny nie nadajesz się na wójta nie znasz sie po prosu na roli wójta jesteś nie smaczny :? fu....
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2014, o 10:40

racja aby nie Wojnar jestem za ale młodzieży do was świat należy jak chcemy żeby Wojnar przegrał to w tym roku musimy zgromadzić sie przy urnach nawet z przymusu poswięcić te pięc minut i zagłosowac na godnego stanowiska kandydata bo nie wystarczą same starsze osoby bo dużo młodym się nie chce iśc na takie wybory bo a poco a na co a co to da takie można usłyszeć odpowiedzi ale co ma dać jak nie chodzimy na wybory prawda dlatego zmobilizować się i do dzieła :P od nas tu wszystkich zależy kto wygra nie pozwólmy takiemu Wojnarowi znowu wygrać i zeby dalej wszystko stało w miejscu do dzieła.............. :P
Na górę

Postautor: Gość » 24 wrz 2014, o 09:39

a co to za afera i przekrety w gminie z biletami miesiecznymi dla dzieci czyżby wójt znowu coś kombinował
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”