Frajerzy ministra PSL

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 19 paź 2014, o 19:09

Głosujcie dalej na PSL a oni dalej będą z nas kpić i nazywać frajerami! Skończmy z tym! rozpoczynamy kampanię ANTY PSL! Pamiętajcie przykład idzie z góry

Panie Ministrze nie jesteśmy frajerami! a wy przegracie wybory!
Na górę

Postautor: Gość » 19 paź 2014, o 19:25

no co Ty. posłużę się cytatem z "popiołu i diamentu":
"g(...)o zawsze na wierzch wypływa"
Na górę

Postautor: kasia1 » 20 paź 2014, o 09:02

tylko jak przekonasz innych?
Na górę

Postautor: Gość » 20 paź 2014, o 14:25

psl i tak wejdzie do parlamentu. ilość głosów oddawanych na tę partię odpowiada mniej więcej ilości jej członków wraz z rodzinami....
ktoś w końcu musi pilnować aby rząd (psl-owi wszystko jedno z kim idą do koryta) nie nakazał rolnikom płacić ubezpieczenia oraz podatku dochodowego :?
Na górę

Postautor: rolnik32 » 20 paź 2014, o 17:51

Niestety ciemny lud i tak będzie głosował na tych co maja ich daleko w du...e i za rok sobie przypomną przed wyborami na posłów a za 4 lata nów wybory do samorządu. Najłatwiej jest obiecywać frajerom.
Na górę

Postautor: Gość » 20 paź 2014, o 20:41

PSL ma rolników daleko w d...ie - dlatego szuka i wystawia ludzi w miastach - vide Tomaszów Lubelski. Popatrzcie jacy "wielcy wiejscy działacze" są na listach PSL w Tomaszowie - a tylko chodzi o to aby dalej PSL-owska świta panoszyła się w Starostwie - trzeba ich pogonić. Głosujmy na każdego - tylko nie ludzi z PSL.
Na ludzi nie na partie.
Na górę

Postautor: mmmaa » 20 paź 2014, o 20:49

To samo tyczy Samorządowców bo to PSL bis
Na górę

Postautor: Gość » 20 paź 2014, o 22:17

PSL sprzedawczyki, wyśmiewający się ze swych wyborców. Czas na waszą przegraną. Nie zasługujecie na głosy wsi polskiej. Dbacie tyko o siebie.
Na górę

Postautor: triticum » 20 paź 2014, o 23:43

Gość pisze:PSL sprzedawczyki, wyśmiewający się ze swych wyborców. Czas na waszą przegraną. Nie zasługujecie na głosy wsi polskiej. Dbacie tyko o siebie.


Wszystko dobrze, tylko proszę mnie przekonać kto i dlaczego w takim razie zasługiwałby na "głosy wsi polskiej". Ja będę zmuszony głosować na tych sprzedawczyków, bo nikt inny w tym chlewie, w interesie rolników, nawet palcem nie kiwnie.
Na górę

Postautor: Gość » 21 paź 2014, o 07:52

triticum pisze:
Gość pisze:PSL sprzedawczyki, wyśmiewający się ze swych wyborców. Czas na waszą przegraną. Nie zasługujecie na głosy wsi polskiej. Dbacie tyko o siebie.


Wszystko dobrze, tylko proszę mnie przekonać kto i dlaczego w takim razie zasługiwałby na "głosy wsi polskiej". Ja będę zmuszony głosować na tych sprzedawczyków, bo nikt inny w tym chlewie, w interesie rolników, nawet palcem nie kiwnie.

nie wszystko.Ty zagłosujesz na psl, by pilnował Twojego niepłacenia podatków i zusu. Górnicy, mundurówka na po, aby strzegła ich złodziejskich przywilejów.
Na kogo głosować mam ja i inni, z których Wy macie "swoje" przywileje?
Na górę

Postautor: Gość » 21 paź 2014, o 09:26

Gość pisze:
triticum pisze:
Wszystko dobrze, tylko proszę mnie przekonać kto i dlaczego w takim razie zasługiwałby na "głosy wsi polskiej". Ja będę zmuszony głosować na tych sprzedawczyków, bo nikt inny w tym chlewie, w interesie rolników, nawet palcem nie kiwnie.

nie wszystko.Ty zagłosujesz na psl, by pilnował Twojego niepłacenia podatków i zusu. Górnicy, mundurówka na po, aby strzegła ich złodziejskich przywilejów.
Na kogo głosować mam ja i inni, z których Wy macie "swoje" przywileje?


Sorry ale to już Twój problem, że nie jesteś w stanie uwierzyć w niczyje obietnice.
Na górę

Postautor: Gość » 21 paź 2014, o 09:35

A ja wierze ze tylko PIS jest w stanie pomóc polskiej wsi .
Na górę

Postautor: Gość » 21 paź 2014, o 19:30

gość z psl napisał:

Sorry ale to już Twój problem, że nie jesteś w stanie uwierzyć w niczyje obietnice.

Sorry, ale to, że nie potrafię uwierzyć takiemu jak tusk (obiecywał wielokrotnie, że nie będę musiał dopłacać do Twoich ubezpieczeń i płacić wyższych podatków, bo Ty nie możesz ich płacić np. w formie dochodowego) nie jest moim problemem. świadczy to tylko o tym, że nie jestem naiwny
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2014, o 10:46

Gość pisze:gość z psl napisał:

Sorry ale to już Twój problem, że nie jesteś w stanie uwierzyć w niczyje obietnice.

Sorry, ale to, że nie potrafię uwierzyć takiemu jak tusk (obiecywał wielokrotnie, że nie będę musiał dopłacać do Twoich ubezpieczeń i płacić wyższych podatków, bo Ty nie możesz ich płacić np. w formie dochodowego) nie jest moim problemem. świadczy to tylko o tym, że nie jestem naiwny


Dobrze, że nie jesteś naiwny. Najważniejsze, że płacisz.
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2014, o 11:17

Gość pisze:A ja wierze ze tylko PIS jest w stanie pomóc polskiej wsi .

Pis ma daleko rolników im chodzi o głosy . To zwykła rozgrywka przed wyborami . Pis nigdy nie stawał w obronie ''chłopa''' . Pis pójdzie z ''diabłem''' aby tylko wygrać . To partia mieszczuchów moherowych .
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”