Powieś jeszcze TRZECI PLAKAT

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 21 paź 2014, o 16:16

"Handlowiec" = Centrum Rozrywkowe Tomaszowa :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 21 paź 2014, o 16:23

No, nie zgadzam się. Obecny burmistrz straszy z połowy sklepów na kościelnej. Czekam na banner u Grzyba.
Na górę

Postautor: Gość » 21 paź 2014, o 16:27

No ja takich jaj jeszcze nie widziałem
Na górę

Postautor: Gość » 21 paź 2014, o 16:53

Ciekawe jakie będą wydatki komitetów wyborczych !
Na górę

Postautor: Gość » 21 paź 2014, o 17:26

KTO "WISI" NA HANDLOWCU WYGRYWA!

A swoją drogą,ci ludzie w tle to są konkretni do konkretnych zadań czy tylko tak w tle?
Na górę

Postautor: Gość » 21 paź 2014, o 18:12

"Wszystko dla rodziny"- swojej rzecz jasna :lol:
Na górę

Postautor: polo » 21 paź 2014, o 18:23

WSZYSCY DO KORYTA.
Na górę

Postautor: Gość » 21 paź 2014, o 19:49

Gość pisze:No, nie zgadzam się. Obecny burmistrz straszy z połowy sklepów na kościelnej. Czekam na banner u Grzyba.


Co to znaczy ,,straszy"? Uważam, że prezentuje się dostojnie i godnie.
Na górę

Postautor: Gość » 21 paź 2014, o 20:05

To raczej na handlowcu straszą :wink:
Na górę

Postautor: kola » 22 paź 2014, o 00:13

Gość pisze:
Gość pisze:No, nie zgadzam się. Obecny burmistrz straszy z połowy sklepów na kościelnej. Czekam na banner u Grzyba.


Co to znaczy ,,straszy"? Uważam, że prezentuje się dostojnie i godnie.


Godnie to niewłaściwe słowo. Godnie to może się prezentować człowiek szczery i uczciwy. Godność to tutaj grube nadużycie... Ja nie wiem, jak politycy to robią, że umieją uścisnąć z uśmiechem rękę ludziom, których okradają każdego dnia. Tupet, może. Ale nie godność, mój drogi.
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2014, o 11:39

Co to znaczy ,,straszy"? Uważam, że prezentuje się dostojnie i godnie.[/quote]

Godnie to niewłaściwe słowo. Godnie to może się prezentować człowiek szczery i uczciwy. Godność to tutaj grube nadużycie... Ja nie wiem, jak politycy to robią, że umieją uścisnąć z uśmiechem rękę ludziom, których okradają każdego dnia. Tupet, może. Ale nie godność, mój drogi.[/quote]
A ciebie kolego z czego lub co ci ukradli , żeby oskarżac to należałoby to udowodnić , a ty z nienawiscią tu wyskakujesz . POle w polityce jest szerokie , jesli jesteś taki święty i uczciwy to wystartuj i pokaż tą swoją uczciwosc przez duż e ''U'' """""""""""""""""""""
Na górę

Postautor: kola » 22 paź 2014, o 13:13

Gość pisze:A ciebie kolego z czego lub co ci ukradli , żeby oskarżac to należałoby to udowodnić , a ty z nienawiscią tu wyskakujesz . POle w polityce jest szerokie , jesli jesteś taki święty i uczciwy to wystartuj i pokaż tą swoją uczciwosc przez duż e ''U'' """""""""""""""""""""


Widzisz tu jakąś nienawiść? Stwierdzam, że "godnie" to nie jest dobre słowo na określenie czyjejś prezencji. Nigdy nikogo nie okradłam. W swojej pracy wielokrotnie godzę się na mniejszy zysk lub usługę po kosztach, kiedy ktoś o to prosi, nie ma pieniędzy.

Kiedy ktoś z urzędu dał Ci coś od siebie? Kiedy poświęcił własną wygodę lub pieniądze, żeby komuś pomóc? Czy widziałeś, żeby komuś odebrano premię w związku z zadłużeniem miasta? Każda firma która ma długi zamraża premie. Miasto daje, bo zawsze może komuś zabrać. Tym kimś jesteś Ty i Twoja rodzina. To na Ciebie przypada obecnie ok. 1000 zł długu (samego miasta, nie wspominam o wyższych strukturach czy państwowym długu publicznym). Na Ciebie i na każdego członka Twojej rodziny. Właśnie Cię okradają w biały dzień. Już widzisz?

Urzędnicy traktują człowieka, który ich ciężką pracą utrzymuje, jak natrętną muchę, politycy obiecują i okłamują naród. Okradają Ciebie i mnie każdego dnia, nie mając nawet tyle przyzwoitości, żeby zapracować chociażby na te pieniądze, które biorą. Zadania są maksymalnie rozdrabniane, bo po każdym politycznym rozdaniu trzeba jeszcze kogoś na stołek wcisnąć. Stanowiska są mnożone bez opamiętania. Masa ludzi na Tobie żeruje.

Widziałeś może program obecnego burmistrza? Czy obiecanek jeszcze nie było? Jak będą to uwierzysz? Ja nie, bo to tylko obiecanki.

Daj się obgryzać dalej. Jak już harówa Cię wyniszczy, nie będziesz mógł się odpowiednio leczyć, bo nie będzie pieniędzy na NFZ a polscy lekarze dawno już będą pracować za granicą. Będziesz zdychał w kolejkach. A jak już dożyjesz wieku emerytalnego, który jest coraz wyższy, będziesz tak zjedzony przez nasze kochane państwo, ze umrzesz szybciutko, załatwiając państwu problem domów starców, opieki społecznej i emerytur, których nie będzie.

A byli posłowie, ministrowie i inni będą Cię w swej łaskawości pozdrawiać z Kajmanów.

To mam na myśli, mówiąc, że słowo "godnie" nijak nie pasuje do ludzi, którzy każdego dnia przykładają się do rozpadu tego kraju, pokrywając korozją ten trybik w potężnej machinie, którym jesteśmy.

To Ty mi udowodnij, że jest inaczej.
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2014, o 13:59

kola pisze:
Gość pisze:A ciebie kolego z czego lub co ci ukradli , żeby oskarżac to należałoby to udowodnić , a ty z nienawiscią tu wyskakujesz . POle w polityce jest szerokie , jesli jesteś taki święty i uczciwy to wystartuj i pokaż tą swoją uczciwosc przez duż e ''U'' """""""""""""""""""""


Widzisz tu jakąś nienawiść? Stwierdzam, że "godnie" to nie jest dobre słowo na określenie czyjejś prezencji. Nigdy nikogo nie okradłam. W swojej pracy wielokrotnie godzę się na mniejszy zysk lub usługę po kosztach, kiedy ktoś o to prosi, nie ma pieniędzy.

Kiedy ktoś z urzędu dał Ci coś od siebie? Kiedy poświęcił własną wygodę lub pieniądze, żeby komuś pomóc? Czy widziałeś, żeby komuś odebrano premię w związku z zadłużeniem miasta? Każda firma która ma długi zamraża premie. Miasto daje, bo zawsze może komuś zabrać. Tym kimś jesteś Ty i Twoja rodzina. To na Ciebie przypada obecnie ok. 1000 zł długu (samego miasta, nie wspominam o wyższych strukturach czy państwowym długu publicznym). Na Ciebie i na każdego członka Twojej rodziny. Właśnie Cię okradają w biały dzień. Już widzisz?

Urzędnicy traktują człowieka, który ich ciężką pracą utrzymuje, jak natrętną muchę, politycy obiecują i okłamują naród. Okradają Ciebie i mnie każdego dnia, nie mając nawet tyle przyzwoitości, żeby zapracować chociażby na te pieniądze, które biorą. Zadania są maksymalnie rozdrabniane, bo po każdym politycznym rozdaniu trzeba jeszcze kogoś na stołek wcisnąć. Stanowiska są mnożone bez opamiętania. Masa ludzi na Tobie żeruje.

Widziałeś może program obecnego burmistrza? Czy obiecanek jeszcze nie było? Jak będą to uwierzysz? Ja nie, bo to tylko obiecanki.

Daj się obgryzać dalej. Jak już harówa Cię wyniszczy, nie będziesz mógł się odpowiednio leczyć, bo nie będzie pieniędzy na NFZ a polscy lekarze dawno już będą pracować za granicą. Będziesz zdychał w kolejkach. A jak już dożyjesz wieku emerytalnego, który jest coraz wyższy, będziesz tak zjedzony przez nasze kochane państwo, ze umrzesz szybciutko, załatwiając państwu problem domów starców, opieki społecznej i emerytur, których nie będzie.

A byli posłowie, ministrowie i inni będą Cię w swej łaskawości pozdrawiać z Kajmanów.

To mam na myśli, mówiąc, że słowo "godnie" nijak nie pasuje do ludzi, którzy każdego dnia przykładają się do rozpadu tego kraju, pokrywając korozją ten trybik w potężnej machinie, którym jesteśmy.

To Ty mi udowodnij, że jest inaczej.


Nikt mądry nie powie, że jest inaczej. Masz rację w 100%. Zaleźliśmy się ( przez złe wybory ) na równi pochyłej i większości jak widać to nie przeszkadza. A może nie dorośliśmy jeszcze do demokracji?
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2014, o 14:52

BRAWO !
Lubię czytać jeśli mądrość jest zawarta w treści.

W/g mnie to większość zarobionych ludzi jest nie świadomych tych (opisanych w skrócie) mechanizmów. Ci zaś którzy są tego świadomi proklamują ten UKŁAD bo im on pasuje. Narzucają też tą pokrętną interpretację nie świadomym (lub mniej świadomym zapracowanym), że tak jak jest jest najlepiej i dlatego tak jest jak jest. My pracujemy, oni mają sielankę i wszystkim mówią, że jest dobrze. Zapracowani ludzie nie maja nawet czasu aby samodzielnie pomyśleć, ale słysząc "od mądrych polityków", że tak jest najlepiej powtarzają to dalej...! Więc w/g niektórych do przedsiębiorca jest wszystkiemu winny ??? bo przecież kogoś trzeba wskazać aby na niego zrzucić ... aby nadal "słusznie przy korycie pozostać".
Więc jeśli ci mówią, że to że pchasz wóz na którym oni wszyscy siedzą jest dobrze to zapytaj najpierw komu ? i zastanów się co zrobić 16.11.2014 bo w tym dniu zdecydujesz czy ma być jak dotychczas (czyli coraz gorzej), czy może jednak czas na zmianę ?, bo jak im z wozu każesz zejść to będzie nam wszystkim lżej pchać !
Może wówczas i oni pchać ten nasz wspólny wóz będą zmuszeni ?
Na górę

Postautor: Gość » 23 paź 2014, o 09:46

Tak tylko ten od siedmiu bolesci przedsiebiorca sikora nic na lepsze nie zmieni bo on nie ma do tego pojecia.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”