tylko Antek Wawryca na wójta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: taram » 24 paź 2014, o 16:58

tylko i wyłącznie on, jest najlepszy o tak to on
Na górę

Postautor: kolo12 » 24 paź 2014, o 17:01

:lol: :lol: :lol: ale mnie rozbawiłeś ;) niech może siedzi do 80 :)
Na górę

Postautor: Gość » 24 paź 2014, o 17:37

ten kmiot , a ty jego podnóżek za 4 tysie ?
Na górę

Postautor: Tede81 » 24 paź 2014, o 20:28

Uważaj co piszesz bucu i nie obrażaj porządnych ludzi. Mało jest ludzi z taka kulturą jak pan Wawryca. Założę się, że nie pisał by o tobie w ten sposób, jak ty o nim piszesz. Zatem hamuj trochę. Ja głosuję na Antoniego Wawrycę bo to jest gość i sprawdził się jako wójt.
Na górę

Postautor: BasiaC » 24 paź 2014, o 20:40

Popieram.To, że się jest anonimowym nie upoważnia do takich epitetów. Ja też z moją rodziną głosuję na Wawrycę, to sprawdzony człowiek i nie odmówił pomocy nikomu. A u nas w Szarowoli zrobił piękną drogę.
Na górę

Postautor: Gość » 24 paź 2014, o 22:52

BasiaC pisze:Popieram.To, że się jest anonimowym nie upoważnia do takich epitetów. Ja też z moją rodziną głosuję na Wawrycę, to sprawdzony człowiek i nie odmówił pomocy nikomu. A u nas w Szarowoli zrobił piękną drogę.

Tez popieram , człowiek z ktorym mozna o wszystkim spokojnie , rozwaznie porozmawiac a bynajmniej nie zdobywa poparcia krzykiem jak niektórzy kandydaci :wink: kika ładnych lat temu słyszałem takie powiedzenie:czym ktos durniejszy tym głosniej krzyczy aby zakrzyczec swoja głupote" z perespektywy ,,zycia "jest w tym 100% racji
Na górę

Postautor: mmmm » 29 paź 2014, o 16:28

WSZYSCY TYLKO NIE ANTOŚ !!! WNUKI BAWIĆ
Na górę

Postautor: Gość » 29 paź 2014, o 16:36

mmmm pisze:WSZYSCY TYLKO NIE ANTOŚ !!! WNUKI BAWIĆ

mozna i jedno i drugie i on temu da rade spoko!
Na górę

Postautor: Gość » 29 paź 2014, o 17:46

Po pierwsze przez te wszystkie kadencje ( już nie pamietam ile) nic szczególnego pan Antoni nie zdziałał
gmina ciagle jest pod kreską a najlepiej się mają te " ciotki " z gminy zeby nie powiedzieć biurwy.
A po drugie w tych wyborach nie ma sensownego kontrkandydata.
Więc nadal Antoni -czyli bez zmian.
Na górę

Postautor: Gość » 29 paź 2014, o 19:27

Gość pisze:Po pierwsze przez te wszystkie kadencje ( już nie pamietam ile) nic szczególnego pan Antoni nie zdziałał
gmina ciagle jest pod kreską a najlepiej się mają te " ciotki " z gminy zeby nie powiedzieć biurwy.
A po drugie w tych wyborach nie ma sensownego kontrkandydata.
Więc nadal Antoni -czyli bez zmian.

Jesli porównam Antka do tych dwoje kontrkandydatów to do pięt mu nie dorosli pod wzgl. kultury, obycia , znajomoci prawa itd. o rządzeniu juz nie wspomne------MOZE JUZ OBLEWAC ZWYCIESTWO
Na górę

Postautor: mmmm » 29 paź 2014, o 19:32

na zdrowie , tylko ostrożnie...:) hoooop bo kładki nie ma...
Na górę

Postautor: Gość » 29 paź 2014, o 19:51

BasiaC pisze:Popieram.To, że się jest anonimowym nie upoważnia do takich epitetów. Ja też z moją rodziną głosuję na Wawrycę, to sprawdzony człowiek i nie odmówił pomocy nikomu. A u nas w Szarowoli zrobił piękną drogę.

Droga to najprostszy kawałek nakładki.Chwalisz bo pracujesz u niego.
Na górę

Postautor: klj » 31 paź 2014, o 19:17

a ja zagłosuję na jaremkę. dam mu szansę niech się młodzi wykażą. antoni powinien spasować chyba, że ma ślub z gminą.
Na górę

Postautor: mrowisko » 1 lis 2014, o 01:59

To głosuj i nie narzucaj swego zdania innym. Jest wątek poświęcony p. Jaremce, tam możesz się udzielać i podbijać temat w górę.
Na górę

Postautor: Gość » 1 lis 2014, o 09:19

klj pisze:a ja zagłosuję na jaremkę. dam mu szansę niech się młodzi wykażą. antoni powinien spasować chyba, że ma ślub z gminą.

Zebys wpisał 100 postów o wspanialym kandydacie Jaremce ja i tak nie zmienie zdania jak i wielu innych z którymi rozmawiam- kazdy ma juz swoje zdanie
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”