oceńmy kandydatów na wójta w gminie Tomaszów Lubelski

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 25 paź 2014, o 16:05

jeden z kandydatów opublikował swoje priorytety co do ich treści merytorycznej oraz skutków finansowych w przypadku realizacji to mam pewne wątpliwości.
niektóre mnie bawią bo nijak się mają do rzeczywistości podsumuję je w niedługim czasie

obecny wójt bedzie kontynuował swoje działania,

czekam na jakieś priorytey lub program Pani Kandydat na Wójta z Łaszczówki


https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hph ... e=54AD8DCD
Na górę

Postautor: abc » 25 paź 2014, o 19:06

Kandydat zupełnie nieznany wśród mieszkańców. Nie wiadomo gdzie mieszka i czym się zajmuje? O jakim doświadczeniu w pozyskiwaniu środków unijnych mówi? Opis niewiarygodny, bo brakuje nazw programów, inwestycji lub tytułów projektów, które dzięki niemu zostały w gminie zrealizowane lub gdziekolwiek indziej . Program ma nierealny i mglisty. Mało konkretów. Priorytety tylko z nazwy. Ciekawe kiedy i gdzie planuje spotkania z mieszkańcami, by dać się poznać i dopytać o szczegóły programu?
Na górę

Postautor: kacek » 25 paź 2014, o 20:04

Jeśli by pani Marzena to czytał proszę o podanie swoich priorytetów z góry dziękuje :)
Na górę

Postautor: abc » 25 paź 2014, o 21:05

Tajemniczy kandydat (nauczyciel w-f ?) mógłby przybliżyć swoją postać długoletnim mieszkańcom gminy i ujawnić szczegóły swego programu.
Na górę

Postautor: Gość » 25 paź 2014, o 21:10

Smiechu warte..nie ma jeszcze we wsiach wodociagow a juz chce budowac kanalizacje...a mozenie rozroznia jednego od drugiego
Na górę

Postautor: fest » 25 paź 2014, o 22:38

masz racje że jest to śmieszne, wstyd i skandal ze przez 20 lat nie udało się zbudować sieci wodociągowej.
Na górę

Postautor: gosck » 26 paź 2014, o 11:10

Tak narzekacie na tą panią ale ja widziałem plakaty jej już są i tak wam powiem jeśli bym miał taką wójtową to od razu by wam gmina się rozświetliła :D
Na górę

Postautor: Gość » 27 paź 2014, o 11:29

tragedia z tymi kontr kandydatami Wawrycy nie ma na kogo głosować i to chyba z tego wszystkiego trzeba zagłosować na obecnego będzie to tzw. mniejsze zło
Na górę

Postautor: Gość » 27 paź 2014, o 21:02

masz rację trzeba wybrać mniejsze zło i głosować na obecnego Wójta
Na górę

Postautor: qqq » 27 paź 2014, o 21:07

nazywasz swojego szefa mniejsze zło. dziwne !!! on daje Ci prace wiec nie pisz tak źle na swojego szefa. prosze CIebie!!!
Na górę

Postautor: Gość » 29 paź 2014, o 08:58

moim zdaniem obydwaj kontrkandydaci dla obecnego wójta nie nadają się na funkcję na którą aspirują,
elementarny brak kompetencji w zakresie zarządzania, niska świadomość prawna tych ludzi.
struktura samorządu wyłania się z setek przepisów których trzeba być chociaż świadomym. każdy element samorządu jest unormowany a dowolności w tym wszystkim baaardzo mało.
jedno jest nauczycielem - magistrem nie wiadomo jakim technikiem ekonomistą tak to można odczytać z hasłem dobra zmian :) próbował być dyrektorem ale mu nie wyszło, przedsiębiorcą był ale mu nie poszło teraz jest szpecem od funduszy europejskich - tak się kreuje - tylko brak informacji jakie projekty zrealizował - obwiane tajemnicą - mam co do jego doświadczenia w realizacji projektów wątpliwości i to duże oprócz linków do stron i mglistych haseł to zero informacji.
w Tomaszowie są osoby doświadczone w pisaniu i realizacji projektów i sa one znane powszechnie np Ewa Piwko-Witkowska, Marta Fus z LGD, Baśka Matysik, pracownicy Urzędów Gmin niektórych, Pracownicy Fundacji itd.

co do Pani kandydat z Łaszczówki to kompletny brak informacji jakichkolwiek założeń itd. nawet hasła wyborczego nie ma, uśmiecha się z plakatów i banerów a moje pytanie brzmi czy to są jej kompetencje? Prowadzi działalność gospodarcza chyba sklep w Łaszczówce i czy to ta Panią predestynuje do kandydowania i posiadania doświadczenia? brak informacji o wykształceniu

oboje niestety muszą się jeszcze dużo nauczyć aby być dobrymi kandydatami, moim zdaniem i pewnie sie nie mylę jakby nawet wygrała któraś z nich to partii PIS lub PO narzuciłyby zastępce wójta, sekretarza i faktycznie ktoś inny by rządził z tylnego siedzenia czy jesteśmy tego świadomi???????
takie krótkie spostrzeżenie
Na górę

Postautor: Gość » 29 paź 2014, o 16:54

masz racje Gmina i Urząd to nie ustawianie dzieciaków w szkole czy praca w swoim sklepie, to zarządzanie szeregiem instytucji GOPS, GZEAS, Szkoły, Środowiskowy Dom Samopomocy, drogi wodociągi, gospodarka nieruchomościami i wiele innych aspektó
Na górę

Postautor: Gość » 29 paź 2014, o 20:32

Gość pisze:masz racje Gmina i Urząd to nie ustawianie dzieciaków w szkole czy praca w swoim sklepie, to zarządzanie szeregiem instytucji GOPS, GZEAS, Szkoły, Środowiskowy Dom Samopomocy, drogi wodociągi, gospodarka nieruchomościami i wiele innych aspektó

Taaak.Boimy się o pracę.
Na górę

Postautor: oma » 29 paź 2014, o 21:26

słyszałam ,że w tomaszowskiej gminie pracują SIATKARY a obecny wójt nic z tym nie robi.
Na górę

Postautor: Gość » 30 paź 2014, o 08:30

oma pisze:słyszałam ,że w tomaszowskiej gminie pracują SIATKARY a obecny wójt nic z tym nie robi.

wszystkich nie obrażaj napisz, które to siatkary
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”