CZUBAJ-GANCARZ Marzena nie przedstawiła programu wyborczego

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 12 lis 2014, o 16:06

co to za kandydat który nie przedstawił swojego programu wyborczego nawet założeń?

moim zdaniem olewa wyborców i jest niepoważna to samo dotyczy jej całej listy
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2014, o 16:08

ależ nie , jej program to dostać się do rady
Na górę

Postautor: ulowicz » 12 lis 2014, o 17:06

Pani Marzena u mnie na zebraniu przedstawiła swój program co chce zmienić w naszej gminie. Może po prostu tak słuchałeś umyj uszy :P
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2014, o 17:10

I kolejny paszkwil wyborczy. Najlepiej obrzucić błotem, że jest glupia tępa i nie ma programu. A potem tłumacz głuchemu, że nie jest wielbładem.
Na górę

Postautor: Glos » 12 lis 2014, o 17:42

Jakoś na zebraniu w Szarowoli było powiedziane co chce zrobić...Najważniejsze zwolnic tych co powinni być na emeryturze i dać coś młodym pełnym werwy a nie młodzież która ucieka z kraju to za mało ? Dla mnie to bardzo dużo bo mam córkę po studiach która siedzi w Anglii bo nie ma pracy to jest śmieszne czyż nie ? A Panie co siedzą w gminie po 70 lat i puszczają w błąd to jest śmieszne jak i nauczycielki na naszych wsiach które uczą po parę przedmiotów a dziecko idące do liceum lub technikum w Tomaszowie ma takie problemy że korepetycji trzeba żeby przeszły do następnej klasy.Dajmy szanse młodym pracować pomyślcie ale w niedziele wszystko się okaże ja jestem za Panią Marzeną :wink:
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2014, o 18:54

Glos pisze:Jakoś na zebraniu w Szarowoli było powiedziane co chce zrobić...Najważniejsze zwolnic tych co powinni być na emeryturze i dać coś młodym pełnym werwy a nie młodzież która ucieka z kraju to za mało ? Dla mnie to bardzo dużo bo mam córkę po studiach która siedzi w Anglii bo nie ma pracy to jest śmieszne czyż nie ? A Panie co siedzą w gminie po 70 lat i puszczają w błąd to jest śmieszne jak i nauczycielki na naszych wsiach które uczą po parę przedmiotów a dziecko idące do liceum lub technikum w Tomaszowie ma takie problemy że korepetycji trzeba żeby przeszły do następnej klasy.Dajmy szanse młodym pracować pomyślcie ale w niedziele wszystko się okaże ja jestem za Panią Marzeną :wink:

Mądremu dziecu , które chce sie uczyc to i wystarcza nauczycielki ze wsi a takiemu co odziedziczyło mądros i intelig. po tatusiu z wczesniejszego wpisu to i łopatą nie nałoży----geny się dziedziczy , a tatuś powinien zainteresowac sie swoja pciecha i choć z raz zajrzec ile się uczy a ile siedzi na komputerze, tykko mądry wie a dla głupiego szkoda czasu szanowny rodzicu
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2014, o 19:16

Glos pisze:Jakoś na zebraniu w Szarowoli było powiedziane co chce zrobić...Najważniejsze zwolnic tych co powinni być na emeryturze i dać coś młodym pełnym werwy a nie młodzież która ucieka z kraju to za mało ? Dla mnie to bardzo dużo bo mam córkę po studiach która siedzi w Anglii bo nie ma pracy to jest śmieszne czyż nie ? A Panie co siedzą w gminie po 70 lat i puszczają w błąd to jest śmieszne jak i nauczycielki na naszych wsiach które uczą po parę przedmiotów a dziecko idące do liceum lub technikum w Tomaszowie ma takie problemy że korepetycji trzeba żeby przeszły do następnej klasy.Dajmy szanse młodym pracować pomyślcie ale w niedziele wszystko się okaże ja jestem za Panią Marzeną :wink:

Skoro ma problemy w Technikum to zle ucza nauczyciele z Technikum dlatego mydli ci oczy nie robiąc nic caly rok i OBWINIAJAC NAUCZYCIELI :idea: :idea: i aby zdac do nastepnej klasy zalatwiasz korepetycje bo cóz by powiedziała cala wies jakby pociecha nie zdała :lol: :lol: -jaki tatus taka pociecha :wink:
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2014, o 19:27

od głodu, ognia , wojny i kandydatki obroń nasz panie!!!!!!!!!!
Na górę

Postautor: MOKO » 12 lis 2014, o 19:54

Wsyscy narzekają na Kandydatkę mój głos ona ma ponieważ nie chce żeby dalej kilka lat siedział Antoś Wawryca i głosujcie dalej na niego i narzekajcie :) Powodzenia
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2014, o 20:52

To jest postać tragiczna sama nawet się nie wypowiada
jest sterowana przez doradców jeszcze bardziej tragicznych.
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2014, o 21:28

Nieprawdą jest, że nie ma programu wyborczego.
Ma, z tym tylko że znają go tylko ci, co ten program jej dyktują.
A brzmi on mniej więcej tak:
http://demotywatory.pl/4411933/Po-co-startujecie-do-wyborow-CHYBA-PO-TO-ABY-DOPCHAC-SIE-DO-KORYTA-TZW-WLADZA--PIENIADZE-I-KLAMSTWA--Ludzie-nie-dajcie-sie-manipulowac-debilom-ktorzy-obiecuja-lepsze-czasy
Na górę

Postautor: darek2 » 13 lis 2014, o 15:51

Gość pisze:Nieprawdą jest, że nie ma programu wyborczego.
Ma, z tym tylko że znają go tylko ci, co ten program jej dyktują.
A brzmi on mniej więcej tak:
http://demotywatory.pl/4411933/Po-co-startujecie-do-wyborow-CHYBA-PO-TO-ABY-DOPCHAC-SIE-DO-KORYTA-TZW-WLADZA--PIENIADZE-I-KLAMSTWA--Ludzie-nie-dajcie-sie-manipulowac-debilom-ktorzy-obiecuja-lepsze-czasy

Tylko jołopie ona nic nie obiecuje wie jaka sytuacja jest w gminie i wcale nie jest aż taka głupia jak ją opisują jestem z panią
Na górę

Postautor: Ruda » 23 lis 2014, o 16:33

Wejdzcie na Facebook tam jest wszystko inni mają opisy po jakiej są szkole i co robią a u niej same ........... i nic
Na górę

Postautor: Ruda » 23 lis 2014, o 16:44

Jołopem to jesteś ty :lol: ,,,, darek2 ,,,,, Ona i jej kretyńska rodzina całe życie nękała ludzi w Łaszczówce i na Rudzie Wołoskiej jak nie znasz jej to lepiej nic nie pisz . Ojciec pijak, brat też pijak i się powiesił, siostra jako wróg u bram, matka raz dobra a, raz by ją zabiła Marzena w sklepie pod domem szajbnięta rodzina. A TY KRETYNIE CHCESZ GŁOSOWAĆ TO SE GŁOSUJ
Na górę

Postautor: Gość » 23 lis 2014, o 17:15

Ruda pisze:Jołopem to jesteś ty :lol: ,,,, darek2 ,,,,, Ona i jej kretyńska rodzina całe życie nękała ludzi w Łaszczówce i na Rudzie Wołoskiej jak nie znasz jej to lepiej nic nie pisz . Ojciec pijak, brat też pijak i się powiesił, siostra jako wróg u bram, matka raz dobra a, raz by ją zabiła Marzena w sklepie pod domem szajbnięta rodzina. A TY KRETYNIE CHCESZ GŁOSOWAĆ TO SE GŁOSUJ

Taka piekna,,saga rodzinna" i jak to nie zaglosować
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”