PANI MARZENA CZUBAJ WÓJTEM GMINY TOMASZÓW!!!

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Tonik » 12 lis 2014, o 22:31

Nie widzę innej opcji.Jest młoda i bardzo przedsiębiorcza.
Zorganizowała piękne tereny rekreacyjne w Rudzie Wołoskiej.
Wykorzystała do tego fundusze unijne,i wie jak to robić.
Nie jest z betonowego,tetrycznego układu władzy.
Świeża energia napewno ożywi,tę umierającą gminę.
Napewno ma szansę na zwycięstwo.
Boi się jej konkurencja,widać to po kłamliwych
i agresywnych wpisach na forum.
Na górę

Postautor: Gość » 12 lis 2014, o 22:52

Taki ktoś na wójta ????????? byłem na spotkaniu to obciach.
A doradcy ---od ognia i wojny....
Na górę

Postautor: Gość » 13 lis 2014, o 00:41

Gość pisze:
Gość pisze:Taki ktoś na wójta ????????? byłem na spotkaniu to obciach.
A doradcy ---od ognia i wojny....

A możeszcoś w szczegółach o tym obciachu,co Cię tak zraziło?



ŻE JEST Z PISu!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 13 lis 2014, o 07:23

Tak, spotkanie żenada. Jak padło pytanie czy sobie poradzi bez doświadczenia i wykształcenia (średnie) to jej giermkowie odpowiedzieli za nią że będzie mieć doradców. Idżcie PISiory się leczyć, nie rozumiecie że to są wybory samorządowe i głosuje się na człowieka a nie na partie.
Na górę

Postautor: Gość » 13 lis 2014, o 11:16

Gość pisze:Tak, spotkanie żenada. Jak padło pytanie czy sobie poradzi bez doświadczenia i wykształcenia (średnie) to jej giermkowie odpowiedzieli za nią że będzie mieć doradców. Idżcie PISiory się leczyć, nie rozumiecie że to są wybory samorządowe i głosuje się na człowieka a nie na partie.


ciekaw jestem jaki to szerki gabinet polityczny bedzie miała. oni nie są giermkami to ona jes tym giermkiem.

kolejny raz apeluje. jest Pani dobrą Radną i niech się Pani tego trzyma ma Pani dar i powołanie a na wójta to może jak Pani zdobędzie doświadczenie i pójdzie na studia kierunkowe. bo z takimi doradcami jak Parkot, Korzeń i inni to Pani daleko nie zajedzie oni pokazali co potrafili.
Pan Parkot wsłąwił się pewnym występem pod Arkadią pewnego wieczoru może pamiętacie było o tym głośno jakiś czas temu
Na górę

Postautor: Gość » 13 lis 2014, o 12:00

Ja i cała moja rodzina(6 osób)będziemy głosowali na panią Marzenę.
Mieszkamy w Rogóźnie.
Na górę

Postautor: lol » 13 lis 2014, o 13:30

A ja i cała moja rodzina, sąsiedzi, znajomi i większość mieszkańców mojej miejscowości na Pana Jaremko..
Na górę

Postautor: Gość » 13 lis 2014, o 17:18

lol pisze:A ja i cała moja rodzina, sąsiedzi, znajomi i większość mieszkańców mojej miejscowości na Pana Jaremko..

Czyli de facto na pana Wawrycę!
Pomyślcie zanim zrobicie TAKI BŁĄD ! :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 13 lis 2014, o 18:43

Gość pisze:Ja i cała moja rodzina(6 osób)będziemy głosowali na panią Marzenę.
Mieszkamy w Rogóźnie.


Wyrazy serdecznego współczucia z powodu przedwczesnej utraty zdrowego rozsądku (to epidemia 6 osób
Ja na pewno nie zagłosuję na tą panią ani moja rodzina
Też mieszkam w Rogóźnie.
Na górę

Postautor: ania » 13 lis 2014, o 20:19

pan Wawryca nic młodym kandydatom nie pokaże. jest demokracja a ty nadal żyjesz w epoce lodowcowej. Nawet
Ty agresywn człowieku możesz wystartować i maSZ DO TEGO ABSOLUTNE PRAWO. Jestem za zmianą obencjej włądzy i taka jest kolej rzeczy. mimo wszystko kutkura wyborcza powinna obowiązywać nawet na tym forum. Jestem za JK.
Na górę

Postautor: hrobot » 13 lis 2014, o 20:34

Ja z całą moją rodziną glosuję na wójta Antoniego Wawrycę. To człowiek o wysokiej kulturze osobistej i doświadczeniu. Pani Marzena jest zwykłą sklepową i ma doradców marka parkota, co popił i rozrabiał w knajpie oraz TW Leokadię, byłego kierownika SKR-u, z którego w biały dzień ukradli pieniądze. Marek parkot ma emeryturę nauczycielską i bierze pobory w TDK. Też coś ostatnio bylo głośno z wykorzystaniem w TDK fundszu socjalnego przez M.parkota, ale coś ucichło. I tacy ludzie mają rządzić?
Tylko Wójt Antoni Wawryca jest gwarancją stabilnego rozwoju gminy.
Na górę

Postautor: vbnm » 13 lis 2014, o 20:45

ponad kilku milionowe zasdłuzenie gminy przez obecną władzę to wg ciebie stsabilizacja gminy???. Ludzie nie sa tępi i nie uwierzą w to co piszesz!!!!!
Tak!!! jest stabilizacja ale dla pociotek i siatkarek urzędowych pana Wawrycy i jeszcze jedno!!! piszesz o poborach!!! a ile zarabiają ludzie obecnego pana wójta będąc jednocześnie na emeryturze, na pełnym etacie i pełniąc wiele jeszcze innych funkcji społecznych. NO NO pan Wawryca jest gwarancją stabilizacji gminy. głosujcie na niego!!! powodzenia pracy ale w innym kraju!!!!!!!!!!!!
Na górę

Postautor: darek2 » 13 lis 2014, o 21:37

hrobot pisze:Ja z całą moją rodziną glosuję na wójta Antoniego Wawrycę. To człowiek o wysokiej kulturze osobistej i doświadczeniu. Pani Marzena jest zwykłą sklepową i ma doradców marka parkota, co popił i rozrabiał w knajpie oraz TW Leokadię, byłego kierownika SKR-u, z którego w biały dzień ukradli pieniądze. Marek parkot ma emeryturę nauczycielską i bierze pobory w TDK. Też coś ostatnio bylo głośno z wykorzystaniem w TDK fundszu socjalnego przez M.parkota, ale coś ucichło. I tacy ludzie mają rządzić?
Tylko Wójt Antoni Wawryca jest gwarancją stabilnego rozwoju gminy.

Ale pan Marek startuje na radnego o ile mi wiadomo a co chodzi o panią Marzenkę to drogi bajko pisarzu jesteś cofnięty o jakieś kilka lat do tyłu i durnot nie pisz :oops:
Na górę

Postautor: Gość » 15 lis 2014, o 22:19

darek2 pisze:
hrobot pisze:Ja z całą moją rodziną glosuję na wójta Antoniego Wawrycę. To człowiek o wysokiej kulturze osobistej i doświadczeniu. Pani Marzena jest zwykłą sklepową i ma doradców marka parkota, co popił i rozrabiał w knajpie oraz TW Leokadię, byłego kierownika SKR-u, z którego w biały dzień ukradli pieniądze. Marek parkot ma emeryturę nauczycielską i bierze pobory w TDK. Też coś ostatnio bylo głośno z wykorzystaniem w TDK fundszu socjalnego przez M.parkota, ale coś ucichło. I tacy ludzie mają rządzić?
Tylko Wójt Antoni Wawryca jest gwarancją stabilnego rozwoju gminy.

Ale pan Marek startuje na radnego o ile mi wiadomo a co chodzi o panią Marzenkę to drogi bajko pisarzu jesteś cofnięty o jakieś kilka lat do tyłu i durnot nie pisz :oops:

:lol:
Na górę

Postautor: Piotres » 17 lis 2014, o 00:54

brak slow.ludzie !! zeby sadzac na stolku sklepowa zza lady ktora wysłowić się po ludzku nie potrafii takim ludziom dajecie rzadzic gminami?! ... rozumu troche ludzie !?! :lol:
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”