wojt gminy tarnawatka

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 16 lis 2014, o 22:18

Kto wojtem gminy Tarnawatka?
Na górę

Postautor: Gość » 16 lis 2014, o 22:32

Gość pisze:Kto wojtem gminy Tarnawatka?

Druga tura Robert z Pasiecznym
Na górę

Postautor: Gość » 16 lis 2014, o 23:24

no proszę
Na górę

Postautor: Gość » 17 lis 2014, o 02:48

potwierdzone, druga tura
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2014, o 20:36

Cos nie tak poszlo PIotrusiu skoro 12 nowych radnych tego jeszcze nie grali w gminie ciekawe kto bedzie 13 Czas ruszac laguna i pukac do drzwi i prosic o glos obiecujac gruchy na wierzbie
Na górę

Postautor: Gość » 21 lis 2014, o 21:49

Gość pisze:Cos nie tak poszlo PIotrusiu skoro 12 nowych radnych tego jeszcze nie grali w gminie ciekawe kto bedzie 13 Czas ruszac laguna i pukac do drzwi i prosic o glos obiecujac gruchy na wierzbie

ZSLutki atakują. Głupio atakują. Choć mogłyby merytorycznie: od tygodnia projekt budżetu gminy jest oficjalny i jest informacją publiczną.

Robert - rusz głową i określ co byś w tym budżecie zmienił, żeby gmina rosła w siłę, a ludziom żyło się dostatnio. Jak pomysły będą dobre - może zapomnimy, że się wstydzisz ZSLowej-Partii-Matki :twisted:
Na górę

Postautor: tona » 22 lis 2014, o 00:59

Gość pisze:
Gość pisze:Cos nie tak poszlo PIotrusiu skoro 12 nowych radnych tego jeszcze nie grali w gminie ciekawe kto bedzie 13 Czas ruszac laguna i pukac do drzwi i prosic o glos obiecujac gruchy na wierzbie

ZSLutki atakują. Głupio atakują. Choć mogłyby merytorycznie: od tygodnia projekt budżetu gminy jest oficjalny i jest informacją publiczną.

Robert - rusz głową i określ co byś w tym budżecie zmienił, żeby gmina rosła w siłę, a ludziom żyło się dostatnio. Jak pomysły będą dobre - może zapomnimy, że się wstydzisz ZSLowej-Partii-Matki :twisted:



Jeżeli przynależność partyjna Kuźniarza według oponentów, to jego największa wada, a zbyt bezpośrednie wpisy nieprzychylne Pasiecznemu, to też wina Kuźniarza, to ja jestem za Kuźniarzem.
By ludziom żyło się dostatniej, zdrowiej i weselej dbał do tej pory Pasieczny. Jednak w żadnym miejscu nie przyznaje się, że robi to już bodajże 19 lat. Przyznaje się najdalej do 2 kadencji.
Powinien otwarcie napisać w swoim programie:
"JESTEM WÓJTEM OD 19 LAT I CHCIAŁBYM JESZCZE 4. Zaufajcie mi proszę i wesprzyjcie głosem, to Was Kochani Wyborcy nic nie kosztuje a lepszego i tak nie znajdziecie" - o tak na przykład. Krótko i bez owijania.
Na górę

Postautor: Gość » 22 lis 2014, o 02:21

tona pisze:Jeżeli przynależność partyjna Kuźniarza według oponentów, to jego największa wada, a zbyt bezpośrednie wpisy nieprzychylne Pasiecznemu, to też wina Kuźniarza, to ja jestem za Kuźniarzem.
By ludziom żyło się dostatniej, zdrowiej i weselej dbał do tej pory Pasieczny. Jednak w żadnym miejscu nie przyznaje się, że robi to już bodajże 19 lat. Przyznaje się najdalej do 2 kadencji.
Powinien otwarcie napisać w swoim programie:
"JESTEM WÓJTEM OD 19 LAT I CHCIAŁBYM JESZCZE 4. Zaufajcie mi proszę i wesprzyjcie głosem, to Was Kochani Wyborcy nic nie kosztuje a lepszego i tak nie znajdziecie" - o tak na przykład. Krótko i bez owijania.

Piechociński wypisz-wymaluj. Pierdyliard słów zero treści.
Na górę

Postautor: Gość » 22 lis 2014, o 12:03

Gość pisze:
tona pisze:Jeżeli przynależność partyjna Kuźniarza według oponentów, to jego największa wada, a zbyt bezpośrednie wpisy nieprzychylne Pasiecznemu, to też wina Kuźniarza, to ja jestem za Kuźniarzem.
By ludziom żyło się dostatniej, zdrowiej i weselej dbał do tej pory Pasieczny. Jednak w żadnym miejscu nie przyznaje się, że robi to już bodajże 19 lat. Przyznaje się najdalej do 2 kadencji.
Powinien otwarcie napisać w swoim programie:
"JESTEM WÓJTEM OD 19 LAT I CHCIAŁBYM JESZCZE 4. Zaufajcie mi proszę i wesprzyjcie głosem, to Was Kochani Wyborcy nic nie kosztuje a lepszego i tak nie znajdziecie" - o tak na przykład. Krótko i bez owijania.

Piechociński wypisz-wymaluj. Pierdyliard słów zero treści.


Rączka na pulsie. Dzień i noc. 8)
Na górę

Postautor: Gość » 22 lis 2014, o 12:22

Gość pisze:Cos nie tak poszlo PIotrusiu skoro 12 nowych radnych tego jeszcze nie grali w gminie ciekawe kto bedzie 13 Czas ruszac laguna i pukac do drzwi i prosic o glos obiecujac gruchy na wierzbie


Wiadome było od początku że będzie II tura i co tu miało nie tak pójść niby. A z tego co wiem to Kuźniarz chodzi i puka do drzwi przed drugą turą prosząc o głos i niby on jest lepszy bo napisał w swoim materiale wyborczym " i nie chcę obiecywać Wam "gruszek na wierzbie". Robercik potrafi owinąć sobie ludzi wokół palca z myślą o sobie a nie tak do końca wspólnym interesie. Niektórzy odczuli to na własnej skórze po I turze wyborów.
Na górę

Postautor: Gość » 22 lis 2014, o 12:41

No masz. A takie chodzenie pisowcom zarzucają w gminie tomaszów :wink:
Na górę

Postautor: Gość » 22 lis 2014, o 12:53

Gość pisze:
Gość pisze:Cos nie tak poszlo PIotrusiu skoro 12 nowych radnych tego jeszcze nie grali w gminie ciekawe kto bedzie 13 Czas ruszac laguna i pukac do drzwi i prosic o glos obiecujac gruchy na wierzbie


Wiadome było od początku że będzie II tura i co tu miało nie tak pójść niby. A z tego co wiem to Kuźniarz chodzi i puka do drzwi przed drugą turą prosząc o głos i niby on jest lepszy bo napisał w swoim materiale wyborczym " i nie chcę obiecywać Wam "gruszek na wierzbie". Robercik potrafi owinąć sobie ludzi wokół palca z myślą o sobie a nie tak do końca wspólnym interesie. Niektórzy odczuli to na własnej skórze po I turze wyborów.


Wiedzieli wszyscy przecież, że będzie druga tura chociaż historia nie zna takiego przypadku. Znaczy już coś się zmieniło na lepsze, że w ogóle doszło do drugiej tury. Nieprawdaż?
Pasieczny obiecuje od 20 lat a Kuźniarz nie i to jego porażka?
Poza tym : " Robercik potrafi owinąć sobie ludzi wokół palca z myślą o sobie a nie tak do końca wspólnym interesie".
Znaczy sam odkryłeś, że nie jest źle, bo chociaż trochę we "wspólnym interesie", chociaż nie do końca.
Kuźniarz chodzi i prosi o głos, bo go większość nie zna.
Pasieczny chodzi i puka do drzwi, chociaż większość zna Go ale On chyba ma jakieś asy w rękawach.

Przekonałeś mnie w końcu do Kuźniarza drogi Gościu.
Ale jakbyś jednak był w stanie wyłuszczyć jakieś zalety Pasiecznego to może przekonasz jeszcze kogoś do Niego?
To, że Kuźniarz jest obrzydliwym ZSL-owcem, nic nie potrafi, bo nigdy nie był wójtem i myśli tylko o sobie .....
nie przekonuje mnie.
Na górę

Postautor: Gość » 22 lis 2014, o 19:04

Po wyborach czy to bedzie pan K lub P uslyszycie"Pocalujta wojta w ch.... I chocby nawet sam Tusk zostal panem tarnawackiego zadupia to i tak nie zmieni marazmu tylko napcha sobie i poplecznikom kieszenie
Na górę

Postautor: wwwn » 22 lis 2014, o 20:23

Głosowałam na M. Czerwonkę teraz czytam że on prosi aby oddać głos na Kuźniarza. W związku z tym mam dwa pytania.
1. Jak to jest kiedyś chodził po Wieprzowie i zachęcał aby odłączyć się od gminy Tarnawatka a teraz chce być tutaj wójtem. To chyba nie do końca w porządku.
2. Każdy mówi z kandydatów że na sercu leży mu dobro gminy. Z tego co się orientuję to dzieci Pasiecznego chodziły do szkół na terenie gminy a p. Robert swoje dzieci wozi do Tomaszowa gdy ma szkołę w Wieprzowie. Dlatego stawia po pierwsze własny interes. Nie dość że jego dzieci nie chodzą do tamtejszej szkoły to jeszcze wozi dziecko sąsiada. To chyba też nie do końca jest w porządku
Chciałabym merytorycznej odpowiedzi bo jest coś nie tak gdy ktoś wcześniej był przeciwko gminie gdyby jego pomysł wypalił i Wieprzów się odłączył to gminy Tarnawatka by nie było. Po drugie w szkołach wiejskich jest bardzo mało dzieci a jaki to przykład gdy wójt zamiast kształcić dzieci w szkole gminnej posyła je poza gminę.
Ci co zamierzają głosować na Kuźniarza niech się dobrze zastanowią bo cwaniak to nad cwaniakami. z zasadą po pierwsze własny interes
Na górę

Postautor: ppppp » 22 lis 2014, o 20:38

Tak czytam te wasze wpisy i jest mi was po prostu żal.Tak chwalicie Kuźniarza a ganicie Pasiecznego zobaczcie tylko co Pan K.. wyprawia po pierwszej turze na spółkę z Czerwonką jak nagadują na Pasiecznego tylko dlatego ze mieli mniej głosów???? to już świadczy o człowieku a co dopiero mówiąc żeby on wszedł na wyższe stanowisko w tym przypadku na wójta to co myślicie ze będzie takim dobrym gospodarzem zastanówcie się chwilkę. Skoro Kuźniarz jest tak za ludźmi i wogóle to dlaczego nie chce pomóc ludziom u siebie na wsi tylko jeszcze ich xxxx jak robili plac zabaw dla dzieci czynem społecznym mieszkańcy to on podciągnął to pod jakiś projekt i że robiła to FIRMA i pieniądze zostały wypłacone ale nikt więcej ich nie widział....takich przykładów jest dużo więcej także nie ma co sie od razu napalać na Pana K... tylko dlatego że jest nowy.Tak jak jeden Gość wspomniał że pan K jest ZSL a ta partia na spółkę z mPO rozsprzedali Polskę a pan K z Panem C są przedstawicielami tych partii także gmina tarnawatka może pojść pod młotek jak zakłady mięsne SOKOŁÓW...
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”