Wschodni mąz zaufania

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Baczny » 17 lis 2014, o 15:05

Jednak propaganda wójta Gminy Susiec na temat zagrożenia ze strony Putina do blef! Widziałem, że jego mężem(! ?) zaufania w siedzibie Obwodowej Komisji Wyborczej w Suścu była Pani ze wschodu, więc jak zwykle wójt rozmija sie z prawdą jak w wielu innych sprawach. Poddaję to pod rozwagę niezdecydowanym Wyborcom. Pozdrawiam.
Na górę

Postautor: Gość » 17 lis 2014, o 22:13

Ja mam wrażenie, że ta Pani to była obserwatorka z ramienia OBWE lub Rady Europy. Nasza demokracja gminna już 8 lat temu została poddana ciężkiej próbie więc niezależny obserwator jest jak najbardziej pożądany.
Na górę

Postautor: Gość » 18 lis 2014, o 20:35

Obawiam się, że ta mąż zaufania to kolejny kandydat na zastępcę wójta. kawa ma zwyczaj zmieniać zastępcę po każdej kadencji. Już się boje jak będzie wyglądało załatwianie spraw w UG Susiec, zapomniałem rosyjskiego, ukraińskiego w ogóle nie znam, pozostaje angielski. Będę więc chodzić do UG ze słownikiem. Ale dziewczyny się wkurzą. Futicut the
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2014, o 18:04

Gość pisze:Obawiam się, że ta mąż zaufania to kolejny kandydat na zastępcę wójta. kawa ma zwyczaj zmieniać zastępcę po każdej kadencji. Już się boje jak będzie wyglądało załatwianie spraw w UG Susiec, zapomniałem rosyjskiego, ukraińskiego w ogóle nie znam, pozostaje angielski. Będę więc chodzić do UG ze słownikiem. Ale dziewczyny się wkurzą. Futicut the


A kogo to chodzi bo nie czaję?
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2014, o 18:45

Nie musisz płacone jest za wpis na anty w stosunku do Wójta ale jesli kandydat za wzór stawia sobie kogoś takiego to się nie dziwię

http://biznes.newsweek.pl/gazoport-swin ... wszapiatka

i taką będziemy mieć gminę to wybraniu tej samej listy politycznej
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2014, o 19:51

Gość pisze:Nie musisz płacone jest za wpis na anty w stosunku do Wójta ale jesli kandydat za wzór stawia sobie kogoś takiego to się nie dziwię

http://biznes.newsweek.pl/gazoport-swin ... wszapiatka

i taką będziemy mieć gminę to wybraniu tej samej listy politycznej


Widziałem już rożne pokłady głupoty, ale uwierz, twoje rozumowanie zabija we mnie resztki wiary w rozsądek ludzkiego gatunku. W naszej Gminie będziemy mieć dziury po odwiertach i to wsio. Jak się pojawili tak pojadą. Mi tam te odwierty nie przeszkadzają, ale mówienie, że będziemy mieć gazu jest zdecydowanie nieuprawnione. jak chcesz mieć szybko gaz to polecam: pojedz fasoli, najlepiej z gatunku PIĘKNY JAŚ, ( nie mylić z tym susieckim) i produkt przemiany materii złap do butelki po winie.
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2014, o 19:54

Gość pisze:Nie musisz płacone jest za wpis na anty w stosunku do Wójta ale jesli kandydat za wzór stawia sobie kogoś takiego to się nie dziwię

http://biznes.newsweek.pl/gazoport-swin ... wszapiatka

i taką będziemy mieć gminę to wybraniu tej samej listy politycznej


A kto płaci i ile? Skoro mnie nie wylosowano do komisji wyborczej to chociaż dorobię na pisaniu postów.
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2014, o 20:16

Gość pisze:Nie musisz płacone jest za wpis na anty w stosunku do Wójta ale jesli kandydat za wzór stawia sobie kogoś takiego to się nie dziwię

http://biznes.newsweek.pl/gazoport-swin ... wszapiatka

i taką będziemy mieć gminę to wybraniu tej samej listy politycznej

A Natasza! Ty bardzo nasza.
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2014, o 21:15

To u nas juz tak zle, że trzeba importować mężów zaufania. Oj to cały wójcio.
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2014, o 21:19

Musi być dobra!? Nie wierzę, że Franek kupował by kota w worku.
Na górę

Postautor: Gość » 21 lis 2014, o 18:45

Gość pisze:Musi być dobra!? Nie wierzę, że Franek kupował by kota w worku.


A co dobrze zna język francuski.
Na górę

Postautor: Gość » 21 lis 2014, o 22:30

:lol:
Na górę

Postautor: Gość » 22 lis 2014, o 18:31

Gość pisze::lol:


Nie drwij z kobiety. Czy to źle, że wspiera wójta. Chłopina sfrustrowany, zaszczuty, jak popatrzy na głęboki dekolt to trochę pocieszy się widokiem pomarszczonych cyców :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 22 lis 2014, o 21:34

Nic nie rozumiem przez ten GENDER: niby mąż a z cycami
?
Na górę

Postautor: Marian » 22 lis 2014, o 23:07

Gość pisze:
Gość pisze:Obawiam się, że ta mąż zaufania to kolejny kandydat na zastępcę wójta. kawa ma zwyczaj zmieniać zastępcę po każdej kadencji. Już się boje jak będzie wyglądało załatwianie spraw w UG Susiec, zapomniałem rosyjskiego, ukraińskiego w ogóle nie znam, pozostaje angielski. Będę więc chodzić do UG ze słownikiem. Ale dziewczyny się wkurzą. Futicut the


A kogo to chodzi bo nie czaję?


Mężem zaufania w komisji wyborczej w Suścu była pani z Ukrainy, która pracuje w szkole podstawowej w Suścu jako nauczyciel j. angielskiego
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”