Kto wójtem w gminie Susiec ?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Susiec » 18 lis 2014, o 18:06

Proszę o swoje opinie na temat, kto powinien zostać wójtem w Suścu.
Na górę

Postautor: xxxx » 18 lis 2014, o 18:53

Susiec pisze:Proszę o swoje opinie na temat, kto powinien zostać wójtem w Suścu.



Myślę ze Naklicki normalny zwykły człowiek, zadbał by o całą gminę. Najwyższy czas na zmiany. :D
Na górę

Postautor: Gość » 18 lis 2014, o 19:00

To co było i jest wszyscy widzimy. Ja, mieszkaniec Gminy Susiec, znam Kawę, znam Naklickiego, Ani jeden, ani drugi nie jest mi szczególnie bliski, ale Kawa 8 lat sprawował swoje rządy. Efekty jego pracy nie powalają. Jeże dalej ma to tak funkcjonować to ja temu panu dziękuję. Zobaczymy co pokarze Naklicki, mam nadzieję, że nie powieli błędów Kawy. W pierwszej turze głosowałem na Filę. Szkoda, że nie przeszedł do drugiej tury, ale taka była wola wyborców. W drugiej turze, skoro nie mogę wesprzeć Fili, wesprę Naklickiego. Każdy zrobi jak uzna za stosowne. Kazdy ma swój rozum. Oby zdrowy rozsądek nikogo nie opuścił.
Na górę

Postautor: Gość » 18 lis 2014, o 19:17

A jakie są wyniki wyborów, bo pewnie ie doczekamy się oficjalnych?
Na górę

Postautor: Gość » 18 lis 2014, o 19:31

Gość pisze:To co było i jest wszyscy widzimy. Ja, mieszkaniec Gminy Susiec, znam Kawę, znam Naklickiego, Ani jeden, ani drugi nie jest mi szczególnie bliski, ale Kawa 8 lat sprawował swoje rządy. Efekty jego pracy nie powalają. Jeże dalej ma to tak funkcjonować to ja temu panu dziękuję. Zobaczymy co pokarze Naklicki, mam nadzieję, że nie powieli błędów Kawy. W pierwszej turze głosowałem na Filę. Szkoda, że nie przeszedł do drugiej tury, ale taka była wola wyborców. W drugiej turze, skoro nie mogę wesprzeć Fili, wesprę Naklickiego. Każdy zrobi jak uzna za stosowne. Kazdy ma swój rozum. Oby zdrowy rozsądek nikogo nie opuścił.


ja na Filę ale teraz na Kawę
Na górę

Postautor: Gość » 18 lis 2014, o 19:56

Ja też na Kawę. Zobaczymy co będzie
Na górę

Postautor: Gość » 18 lis 2014, o 20:10

Naklicki !!!!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 18 lis 2014, o 20:12

wykrzykniki nie zwiększają szans. :wink:
Na górę

Postautor: Gość » 18 lis 2014, o 20:15

Gość pisze:Ja też na Kawę. Zobaczymy co będzie


Będzie to co jest. Kawa, przestraszeni urzędnicy, którzy nie upadli ( zachowali godność osobista) nie stosują włazidupstwa, rozpanoszeni stronnicy Kawy, żenujące artykuły w Rewizjach mające służyć za tubę "władzy", chybione inwestycje typu kamienny słup na wzniesieniu przy drodze do Grabownicy, chórek harcerzy na dzień chłopaka Gminy, dwa festyny w sezonie i spacer z kozą, oraz tulenie i przytulanie. A, jeszcze jedno: zapewne powstaną nowe miejsca pracy, dla nowych ze wszech miar pożądanych......... . Od powietrza, głodu, ognia i wojny oraz 3 kadencji Kawy zachowaj Nas Panie.
Na górę

Postautor: Gość » 18 lis 2014, o 20:16

Boga już do tego nie mieszaj.Będzie Pan Kawa i już.
Na górę

Postautor: Gość » 18 lis 2014, o 20:18

Gość pisze:Boga już do tego nie mieszaj.Będzie Pan Kawa i już.



Tylko Bóg może odmienić los tej Gminy. On widzi wasze zaprzaństwo i dopomoże zwyciężyć.
Na górę

Postautor: Gość » 18 lis 2014, o 20:21

Przestań. Niemcy też mieli napisane na paskach Gott mit uns także jego do tego nie mieszaj
Na górę

Postautor: Gość » 18 lis 2014, o 20:42

Wyborcy sami ocenią kogo warto poprzeć. warto sprawdzić co pokaże Naklicki, bo Kawa już pokazał, wprawdzie nie wszystkim, ale te które widziały mówią nie ma za co umierać.
Na górę

Postautor: gosc1230 » 18 lis 2014, o 20:50

Proszę mi napisać, co takiego dla gminy przez 8 lat zrobił pan Kawa? Zachwyca was pomnik Kargula i Pawlaka:-)?
Nie mam pojęcia skąd takie poparcie dla człowieka, który nie potrafi pozyskać funduszy z Unii dla gminy?
Mam nadzieję, że wygra Pan Naklicki i w końcu będą zmiany w Suścu oczywiście na lepsze
Na górę

Postautor: Gość » 18 lis 2014, o 21:01

gosc1230 pisze:Proszę mi napisać, co takiego dla gminy przez 8 lat zrobił pan Kawa? Zachwyca was pomnik Kargula i Pawlaka:-)?
Nie mam pojęcia skąd takie poparcie dla człowieka, który nie potrafi pozyskać funduszy z Unii dla gminy?
Mam nadzieję, że wygra Pan Naklicki i w końcu będą zmiany w Suścu oczywiście na lepsze


Kawa ma poparcie za parcie i wciskanie.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”