Radny, który zbierał śmieci.

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: rob » 19 lis 2014, o 17:31

Jaki będzie los radnego który jest kierowcą w PGKIM i wywozi śmieci z tego co wiem jest jednym z lepszych kierowców śmieciarki. Pasowałoby coś dla Andrzejka podszukać. Czekamy i obserwujemy pierwsze ruchy.
Na górę

Postautor: Gość » 19 lis 2014, o 17:36

no popatrz. a takiego mundrego jak ty wyborcy w d...mieli :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 19 lis 2014, o 17:40

w PGKIM jeździ jeszcze jeden radny zgadnijcie który?
Na górę

Postautor: Gość » 19 lis 2014, o 17:42

A nas to nie obchodzi. Tylko ciebie. Widocznie jakiś niedowartościowany jesteś bardzo. Nieważne co kto robi a jakim jest człowiekiem. Znam wielu uji na wysokich stanowiskach
Na górę

Postautor: Gość » 19 lis 2014, o 17:46

Gość pisze:A nas to nie obchodzi. Tylko ciebie. Widocznie jakiś niedowartościowany jesteś bardzo. Nieważne co kto robi a jakim jest człowiekiem. Znam wielu uji na wysokich stanowiskach
ważne jest z jakiej jest partii a co sobą reprezentuj to już jest nieważne
Na górę

Postautor: Gość » 19 lis 2014, o 17:48

Gość pisze:
Gość pisze:A nas to nie obchodzi. Tylko ciebie. Widocznie jakiś niedowartościowany jesteś bardzo. Nieważne co kto robi a jakim jest człowiekiem. Znam wielu uji na wysokich stanowiskach
ważne jest z jakiej jest partii a co sobą reprezentuj to już jest nieważne



Nie pisałeś co sobą reprezentuje tylko gdzie pracuje i co robi. Tak jakby wykonywane zajęcie autumatik obniżało jego wartośc jako człowieka.

Ludzie tak zdecydowali. Demokracja. Nawet jak z jednej partii. A o tym że w jednym zakładów państwowych prawie wszyscy z jednej partii i to prawie cały zarząd powiatowy partii wyborcy nie zdecydowali w wolnych demokratycznych wyborach.
Na górę

Postautor: Gość » 19 lis 2014, o 17:51

Gość pisze:A nas to nie obchodzi. Tylko ciebie. Widocznie jakiś niedowartościowany jesteś bardzo. Nieważne co kto robi a jakim jest człowiekiem. Znam wielu uji na wysokich stanowiskach


oooooooooooooooooj.
Na górę

Postautor: Gość » 19 lis 2014, o 17:55

Może to nowy kierowca burmistrza?
Na górę

Postautor: Gość » 19 lis 2014, o 17:57

A co ty chciałbyś się załapać? Ale POgarda dla drugiego człowieka czy to tylko wstyd ze kierowca z toba wygrał?
Na górę

Postautor: Gość » 19 lis 2014, o 17:58

rob pisze:Jaki będzie los radnego który jest kierowcą w PGKIM i wywozi śmieci z tego co wiem jest jednym z lepszych kierowców śmieciarki. Pasowałoby coś dla Andrzejka podszukać. Czekamy i obserwujemy pierwsze ruchy.


No i jego kolegi z listy - Tadzia. Zna się na naprawianiu samochodów. Zwłaszcza starszych typów.
Na górę

Postautor: Gość » 19 lis 2014, o 18:00

Jestem bezrobotny, po studiach prawo jazdy kat. C. Jak się zwolni miejsce ja z miłą chęcią wskoczę na radnego miejsce.
Na górę

Postautor: Gość » 19 lis 2014, o 18:03

Gość pisze:A co ty chciałbyś się załapać? Ale POgarda dla drugiego człowieka czy to tylko wstyd ze kierowca z toba wygrał?

Ja mam pełny szacunek dla kierowców. Zresztą uważam, ze żadna praca nie hańbi. Ale nijak nie pojmuję, jak kwalifikacje kierowcy mają być przydatne w pracy radnego
Na górę

Postautor: Gość » 19 lis 2014, o 18:06

Gość pisze:
Gość pisze:A co ty chciałbyś się załapać? Ale POgarda dla drugiego człowieka czy to tylko wstyd ze kierowca z toba wygrał?

Ja mam pełny szacunek dla kierowców. Zresztą uważam, ze żadna praca nie hańbi. Ale nijak nie pojmuję, jak kwalifikacje kierowcy mają być przydatne w pracy radnego


Bo to nie tak, to funkcja radnego otwiera furtkę kariery.
Na górę

Postautor: Gość » 19 lis 2014, o 18:08

Gość pisze:
Gość pisze:A co ty chciałbyś się załapać? Ale POgarda dla drugiego człowieka czy to tylko wstyd ze kierowca z toba wygrał?

Ja mam pełny szacunek dla kierowców. Zresztą uważam, ze żadna praca nie hańbi. Ale nijak nie pojmuję, jak kwalifikacje kierowcy mają być przydatne w pracy radnego




Moze sie zająć komunikacją w mieście czy ochroną środowiska bo widzi kto może wywozić śmieci do lasu :wink: Specjalista d/d kontaktów z klientami mógł zostać burmistrzem. Tylko oświetleniem by się zajmował?
Na górę

Postautor: Gość » 19 lis 2014, o 21:16

Wiecie co,jak taka jest tendencja to w szkołach powinien być dyrektor i woźni.
Tylko trzeba zadbać aby dobrzy Ludzie to byli.
W szpitalu powinien być dyrektor i salowe.
Tylko ważne aby uczciwi i skromni byli.
W sądach to powinien być Prezes i woźni(hmm...co za zbieg okoliczności)
Tylko trzeba zadbać aby zdrowi byli.

I co tu dużo gadać życzymy wszystkim powodzenia.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”