Kto wygra II turę wyborów w Suścu? (bez chamstwa i pomawian)

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 21 lis 2014, o 08:17

Proszę o wypowiedzi ale odcinamy się jednocześnie od wypowiedzi kłamiących, oczerniających któregokolwiek kandydata, żadne tam ktoś kiedyś powiedział i chodzą słuchy że ...
Na górę

Postautor: Gość » 21 lis 2014, o 13:00

Kawa
Na górę

Postautor: Gość » 21 lis 2014, o 13:03

Myślę również że Kawa choć to nie będzie taka przewaga nad Naklickim jak w wybranych wyborach poprzednio stawiam na 10% różnicy, jednak bezrobotni ekolodzy mieszkający w Suścu nie wiem, który tydzień robią robotę.
Na górę

Postautor: Gość » 21 lis 2014, o 13:08

A skąd mają kasę skoro bezrobotni są a może dla kogoś jednak pracują ja bym nie był taki pewien czy nie mają swojego pracodawcy. Np pracują do południa w szkole czy gdzieś a potem wyjazd do Suśca.
Na górę

Postautor: Gość » 21 lis 2014, o 15:15

Ludzie Kawa już był i co zrobił to wiemy. Dajmy szansę Naklickiemu, ten gość ma układy i coś zrobi i pozyska. Nie będzie hapał bo mu nic nie brakuje. Chce dla Was coś zrobić.
Na górę

Postautor: Gość » 21 lis 2014, o 16:39

Naklicki. Kawie nie pomoże nawet plac zabaw zrobiony w Ciotuszy Starej w ciągu trzech ostatnich dni. Nikt o tym placu u nas nie słyszał, że ma być. Chyba kampania przed II turą. Głosujących na Filę chce pozyskać.
Na górę

Postautor: Gość » 21 lis 2014, o 16:39

Gość pisze:Ludzie Kawa już był i co zrobił to wiemy. Dajmy szansę Naklickiemu, ten gość ma układy i coś zrobi i pozyska. Nie będzie hapał bo mu nic nie brakuje. Chce dla Was coś zrobić.



No. I tu dopiero się człowiek zaczyna zastanawiać. Ma wszystko i chce za darmo dla nas coś zrobić :wink: Jest tylu ludzi potrzebujacych ,pomocy można się wykazac w wolontariacie przecież
Na górę

Postautor: Gość » 21 lis 2014, o 17:25

Gość pisze:
Gość pisze:Ludzie Kawa już był i co zrobił to wiemy. Dajmy szansę Naklickiemu, ten gość ma układy i coś zrobi i pozyska. Nie będzie hapał bo mu nic nie brakuje. Chce dla Was coś zrobić.



No. I tu dopiero się człowiek zaczyna zastanawiać. Ma wszystko i chce za darmo dla nas coś zrobić :wink: Jest tylu ludzi potrzebujacych ,pomocy można się wykazac w wolontariacie przecież


Jak trzeba to pomaga i to z własnych pieniędzy, a nie manipuluje ludźmi kupcząc publicznymi stanowiskami, mnożeniem zbędnych etatów, aby uzależnić od siebie jak największą liczbę ludzi, szantażem buduje elektorat. Coś wiem na ten temat.
Na górę

Postautor: Gość » 21 lis 2014, o 17:55

Kurdej Szatan by wygrala w cuglach
Na górę

Postautor: Gość » 21 lis 2014, o 18:42

Gość pisze:Kurdej Szatan by wygrala w cuglach


Miały być poważne opinie, a tu jakiś ćwierćinteligent dorwał się do komputera i bazgrze.
Na górę

Postautor: Gość » 21 lis 2014, o 18:47

Mam niezłomną nadzieje, że wygra Naklicki. Tego jemu, sobie i wszystkim życzę.
Na górę

Postautor: aaa » 21 lis 2014, o 18:58

Naklicki
Na górę

Postautor: Gość » 21 lis 2014, o 19:00

aaa pisze:Naklicki


Dobrze, że jeszcze ktoś mnie popiera. Jednak ludzie obserwują sytuację i poważnie zastanawiają się nad wyborem kandydata.
Na górę

Postautor: Gość » 21 lis 2014, o 19:30

Gość pisze:
aaa pisze:Naklicki


Dobrze, że jeszcze ktoś mnie popiera. Jednak ludzie obserwują sytuację i poważnie zastanawiają się nad wyborem kandydata.

dla nas jest czytelne Naklicki popieramy młodzi, starzy, przedsiębiorcy i myślący
Na górę

Postautor: Gość » 21 lis 2014, o 19:47

Dobrze, że jeszcze ktoś mnie popiera. Jednak ludzie obserwują sytuację i poważnie zastanawiają się nad wyborem kandydata.[/quote]
dla nas jest czytelne Naklicki popieramy młodzi, starzy, przedsiębiorcy i myślący[/quote]

I tak trzymajmy.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”