wybory tuz tuz

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: GOsciu » 22 lis 2014, o 21:25

Łudzie... jak to czytm to uszy mi więdną, nie pozwólcie zrobić drugiej Rosji, gdzie będą wam narzucać na kogo macie głosować. Żyjemy w wolnym kraju. Albo ktoś sie sprawdził, albo nie... Albo można mu dac jesczze szansę w wyborach albo należy powiedzieć ładnie DZIĘKUJEMY- ale chcemy czegoś innego...
To tylko od Was samych zależy komu oddacie głos!!! i nie musiscie sie z tego nikomu spowiadać...
Na górę

Postautor: Tralala » 22 lis 2014, o 23:33

Będziesz sie spowiadał TW Leokadii. To chyba chichot historii. Człowiek, który był donosicielem na ludzi, którzy walczyli za wolną Polskę, często tracąc zdrowie i życie, teraz jest wynoszony na piedestały w PIS. I jeszcze ma paru durniów słuchaczy, którzy go popierają. I po co organizować Dzień Żołnierzy Wyklętych i inne święta. Przecież Ci ludzie się w grobach przewracają.
Na górę

Postautor: Gość » 22 lis 2014, o 23:39

Ale się zapluwacie :lol: To już z chyba jedenasty temat.
Na górę

Postautor: Gość » 22 lis 2014, o 23:46

Gość pisze:Ale się zapluwacie :lol: To już z chyba jedenasty temat.


Niech będzie setny, ale kto był TW to jest świnia i jeśli PiS to firmuje to nie jest PiS tylko .....
Na górę

Postautor: figo » 22 lis 2014, o 23:46

Jestem wolnym polakiem i mam swoje zdanie. W szkole uczono mnie historii, byłem harcerzem i jestem patriotą. Też się zgadzam, że to chichot historii. Jak można być tak bezczelnym i pluć w twarz polakom. To jakiś absurd. TW na usługach PIS.
Na górę

Postautor: Gość » 22 lis 2014, o 23:48

teraz już uderzają w tony patriotyczne :panzielony: widać że strach ma coraz większe oczy.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”