ZDRADA

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 23 lis 2014, o 14:24

Jestem zbulwersowana tym co zobaczyłam i przeczytałam na plakacie Pana Kawy a mianowicie poparcie go przez Pana Filę i muszę powiedzieć że czuję się zdradzona bo ja nie popieram i nie będę popierała Pana Kawę a potwierdza się że Panowie zamierzali od początku utrzymać władzę za wszelki sposób w tej gminie nieładnie Panie Fila
oczywiście ma Pan prawo robić co chce i my też
Na górę

Postautor: Gość » 23 lis 2014, o 14:26

Pan Fila popiera Pana Kawę. Nikt cię nie zdradził :wink: Zrobisz ze swoim głosem co zechcesz.
Na górę

Postautor: Gość » 23 lis 2014, o 14:46

Pan Fila dostrzegł szansę ma zastępcę wójta?
Na górę

Postautor: Gość » 23 lis 2014, o 15:07

Gość pisze:Pan Fila popiera Pana Kawę. Nikt cię nie zdradził :wink: Zrobisz ze swoim głosem co zechcesz.


Nie gorączkujcie się. Fila nie pobłądzi, aż tak bardzo jak myślicie.
Na górę

Postautor: Gość » 23 lis 2014, o 15:18

Gość pisze:
Gość pisze:Pan Fila popiera Pana Kawę. Nikt cię nie zdradził :wink: Zrobisz ze swoim głosem co zechcesz.


Nie gorączkujcie się. Fila nie pobłądzi, aż tak bardzo jak myślicie.

to teraz będziemy mieli dwóch z-c wójta Fila i Oś no ładnie
Na górę

Postautor: Gość » 23 lis 2014, o 15:33

nie gorączkujcie się. Fila nie pobłądzi, aż tak bardzo jak myślicie.[/quote]

to teraz będziemy mieli dwóch z-c wójta Fila i Oś no ładnie[/quote]

Spokojnie. Kawa zmienia zastępcę po każdej kadencji. A teraz zmienimy Kawę i będzie wreszcie normalnie.
Na górę

Postautor: Gość » 23 lis 2014, o 19:15

Spokojnie. Kawa zmienia zastępcę po każdej kadencji. A teraz zmienimy Kawę i będzie wreszcie normalnie.[/quote]
tak temu Panu mówimy nie cytat "Nie ulegaj tym, który dla władzy i pieniędzy potrafią kłamać" kto jakąbroniąwalczy od takiej ginie
Na górę

Postautor: Gość » 23 lis 2014, o 19:16

To Fila nie może w ogóle nikogo popierać czy miał poprzeć Naklickiego? Nie ma czegoś takiego jak przekazanie głosów a Fila ma prawo do prywatnego zdania
Na górę

Postautor: Gość » 23 lis 2014, o 19:19

Gość pisze:To Fila nie może w ogóle nikogo popierać czy miał poprzeć Naklickiego? Nie ma czegoś takiego jak przekazanie głosów a Fila ma prawo do prywatnego zdania


Skoro ludzie glosowali na Filę tzn. Kawy maja dość i to jest symptomatyczne.
Na górę

Postautor: Gość » 24 lis 2014, o 17:12

Gość pisze:
Gość pisze:To Fila nie może w ogóle nikogo popierać czy miał poprzeć Naklickiego? Nie ma czegoś takiego jak przekazanie głosów a Fila ma prawo do prywatnego zdania


Skoro ludzie glosowali na Filę tzn. Kawy maja dość i to jest symptomatyczne.



Wyniki I tury wyborów jednoznacznie świadczą, że ludzie zaczynają rozumieć istotę układu. Znudził ich już repertuar mało konkretnego, głupawo uśmiechającego się wójta, bez wyrazu i wizji rządzenia. Knującego, budującego poparcie rozdawnictwem posad, organizowaniem wieczorków przy mikrofonie, roznoszeniem kwiatów na Dzień Kobiet ( przecież to święto komunistyczne, a wójt nieskażony ideologicznie i podobno od kołyski zwalcza komuchów). To cała jego kreatywność. Jeżeli dostanie głosy na III kadencję to Wam dopiero pokaże co potrafi, on działa z efektem kuli śnieżnej. Chcecie tkwić w marazmie i izolacji od świata to wybierajcie Kawę. Ja nie chce nawet o nim słyszeć.
Na górę

Postautor: goscc » 26 lis 2014, o 18:50

Gość pisze:Jestem zbulwersowana tym co zobaczyłam i przeczytałam na plakacie Pana Kawy a mianowicie poparcie go przez Pana Filę i muszę powiedzieć że czuję się zdradzona bo ja nie popieram i nie będę popierała Pana Kawę a potwierdza się że Panowie zamierzali od początku utrzymać władzę za wszelki sposób w tej gminie nieładnie Panie Fila
oczywiście ma Pan prawo robić co chce i my też



Ja także czuje się oszukana przez Pana File, w pierwszej turze głosowałam właśnie na niego. Uważam ze już dość rządów kawy. A tu nagle widzę" popieram Jan Fila". Po prostu porażka. Ale jeszcze przed I turą chodziły pogłoski ze Fila i Kawa mają się ku sobie. Jednak Fila stanowczo zaprzeczał, o czym informował swoich wyborców. I do tego dzisiejsze podziękowanie w TZ, i prośba o głosy dla Kawy. O nie. Wole Naklickiego. Wstyd Panie Fila wstyd...
Na górę

Postautor: Gość » 26 lis 2014, o 18:59

Oszukali cię współmieszkańcy że nie zagłosowali na Filę a nie Fila. Zwykła prośba której nie musisz spełnić.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”