najlepszy samochód

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 19 gru 2014, o 08:13

jaki jest najlepszy samochód :?:
Na górę

Postautor: Gość » 19 gru 2014, o 09:06

Gość pisze:jaki jest najlepszy samochód :?:


Patrząc na tomaszowskie ulice, to bym skłaniał się w stronę Passata B5, koniecznie w kombi.
Na górę

Postautor: Gość » 19 gru 2014, o 10:33

Gość pisze:jaki jest najlepszy samochód :?:

oto odpowiedź jaki jest najlepszy - taki co się nie psuje, mało pali, ładnie wygląda, jest rodzinny i tani !!! wystarczy, marka mało ważna chyba, że ma się mało w spodniach i niski poziom własnej wartości to wtedy trzeba podkreślić to znaczkiem BMW, AUDI albo MERCEDES dla ludzi z małymi ale biedniejszymi VW Passat :wink: A jeśli ktoś jest normalny wystarczy, jak opisałem wcześniej !!!
Na górę

Postautor: Gość » 19 gru 2014, o 10:36

A ci od wieśwagena to mają dużo w tych spodniach?
Na górę

Postautor: Gość » 19 gru 2014, o 10:42

Gość pisze:A ci od wieśwagena to mają dużo w tych spodniach?

tak przed chwilą zerknąłem i jest całkiem dobrze a ty co taki sfrustrowany masz VW B5 albo B6
Na górę

Postautor: Gość » 19 gru 2014, o 10:47

Właśnie mam z tej górnej półki i lubię pośmiać się z takich desperatów, co z zazdrości o lepszą markę samochodu zaglądają innym do rozporka. :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 19 gru 2014, o 11:03

Gość pisze:jaki jest najlepszy samochód :?:

najlepszy samochód to samochod firmowy :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 19 gru 2014, o 11:06

Gość pisze:Właśnie mam z tej górnej półki i lubię pośmiać się z takich desperatów, co z zazdrości o lepszą markę samochodu zaglądają innym do rozporka. :lol: :lol:

wydaje Ci się, że lubisz się pośmiać to nie pośmianie się, to najzwyklejsze w świecie dowartościowywanie się i dla tego od czasu do czasu wrzucasz ten wpis niby jaki najlepszy a w sumie robisz to po to, żeby dwa wpisy niżej napisać moja BEEMKA, AUDI, Merc albo VW Passat jest najlepszy. Jeżeli dla Ciebie wartość to markowy samochód Twoja sprawa ja w życiu uznaję wyższe wartości, jak rodzina, dom samochód dziś to nie wartość to zwykłe narzędzie jak telewizor czy pralka no chyba, że jakieś drogie ciężarówki to firma i inwestycja!!!! Ja mam dom za 500 tys, własną firmę i jeżdżę KIA, nie mam z tego powodu kompleksów!!! A dlaczego bo mam wyższy poziom wtajemniczenia na poziomie jaki samochód najlepszy byłem 20 lat temu jak sam miałem 20 lat i myślałem, że słynne BMW Rekin to prawie jak rakieta i dar prosto od Boga!!! Kiedyś też dorośniesz i zmądrzejesz no chyba, że już masz 40 lat i zatrzymałeś się na tym poziomie jak tak to szkoda mnie Ciebie chłopaku, jakoś z tym musisz żyć!!!
Na górę

Postautor: Gość » 19 gru 2014, o 11:27

I co ty tutaj wciskasz nam kit, że masz dom , firmę, jak ty nawet nie potrafisz czytać ze zrozumieniem :(
Na górę

Postautor: Gość » 19 gru 2014, o 11:44

Gość pisze:I co ty tutaj wciskasz nam kit, że masz dom , firmę, jak ty nawet nie potrafisz czytać ze zrozumieniem :(

mylisz się dziś, żeby mieć dom, firmę i KIA za 70 tys z salonu, w cale nie trzeba umieć czytać ze zrozumieniem, trzeba po prostu myśleć :wink: od czytania ze zrozumieniem są pracownicy, doradcy i prawnicy!!! Pozdrawiam!!! Umiejących czytać ze zrozumieniem!!!
Na górę

Postautor: Gość » 19 gru 2014, o 11:54

Toyota Supra, Nissan GTR R32, R33, R34, Nissan 200sx s13, s14a, Subaru Impreza WRX STI, Mitsubishi Lancer EVO, Honda NSX, Mazda RX-7, Toyota Celica GT4, Mitsubishi Eclipse GST,

Wybieraj :)
Na górę

Postautor: Gość » 19 gru 2014, o 11:58

Gość pisze:A ci od wieśwagena to mają dużo w tych spodniach?


Co oni maja w spodniach to cholera wie... Dlaczego nie zapytasz co mają w głowach. Masz jakieś kompleksy?
Na górę

Postautor: Gość » 19 gru 2014, o 15:13

Najlepszy samochód służbowy, nie trzeba tankować, nie trzeba naprawiać, a nie tylko dygnitarza zawiezie ale i członka rodziny :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 19 gru 2014, o 15:28

mylisz się dziś, żeby mieć dom, firmę i KIA za 70 tys z salonu, w cale nie trzeba umieć czytać ze zrozumieniem, trzeba po prostu myśleć :wink: od czytania ze zrozumieniem są pracownicy, doradcy i prawnicy!!! Pozdrawiam!!! Umiejących czytać ze zrozumieniem!!!


Lepiej bym tego nie ujął. Świetnie napisane. Ja mam trochę mniej ale młody jestem. Pozdrawiam zakompleksionych frustratów.
Na górę

Postautor: Gość » 20 gru 2014, o 10:36

Panowie jesteście żałośni. Ja z tych postów wnioskuję, że macie kompleksy na tle właścicieli samochodów lepszych marek typu Audi, Bmw i Mercedes. Idąc waszym tokiem myślenia to te samochody stanowią przedłużenie męskości. Większej bzdury nie słyszałam, takie typowe słowne utarczki ludzi, którzy zatrzymali się rozwojem na etapie gimbazy. Takie typowe polaczki- cebulaczki, żeby z zazdrości mi tylka nie rozerwało to ugryzę gościa w inny sposób. Zresztą nie od dzisiaj wiadomo, ze dla facetów kwestionowanie rozmiarów wielkości ich przyrodzenia jest niemalże tragedią. :wink: Tyle tylko, ze to świadczy o waszym niedowartościowaniu i ogromnym zakompleksieniu. Jeszcze chcę podkreślić, że posiadanie samochodu marek uważanych za luksusowe nie wyklucza posiadania domu czy firmy. Zazwyczaj jest tego następstwem. Dlatego tym bardziej nie rozumiem wywodów urażonego Pana - właściciela KIA. Ludzie są różni- jedni cenią jakość i komfort, co sporo kosztuje, inni - byle co, aby nowe i z salonu. I tyle inne czynniki tym bardziej rozmiary nie mają tutaj znaczenia. Pozdrawiam wszystkich , którzy nie muszą zatrudniać całego sztabu ludzi , aby przeczytać kilka postów na forum ze ZROZUMIENIEM. Odrobina samodzielnego myślenia jeszcze nikomu nie zaszkodziła.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”