ŁASZCZÓW NEWS !!!

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 20 mar 2018, o 06:39

Czego ty wymagasz od takiego skorumpowanego człowieka ,dla niego wazny jest pieniądz i nic więcej ,zero myslenia o mieszkańcach no chyba że o płci przeciwnej to mu dobrze wychodzi zwłaszcza w tom.lub
Na górę

Postautor: Gość » 20 mar 2018, o 08:30

Co w Tomaszowie? Rucha tam jakąś czy na Ukrainki jeździ?
Na górę

Postautor: Gość » 20 mar 2018, o 19:39

Aż ręka boli
Na górę

Postautor: KsD » 31 mar 2018, o 21:56

Marihuana , posprzątane na myjni i w domach?
Pseudo gangster Lis z pod mleczarni się rozpruł na policji i sprzedał wszystkich frajer
Na górę

Postautor: Gość » 1 kwie 2018, o 23:56

Plotkujecie o osobie która płaci teraz za ....w p i n d u ... łaszczowska myjnia zbiera żniwo radości... ziuch - buch - jestem zuch -to nie mój buch. ja się żenię....Stary się zna, ogarnie temat..rach, ciach, benc jebnie seń -c-o max lpkata produktu.
Na górę

Postautor: Gość » 21 cze 2018, o 09:46

Plotkujecie o osobie która płaci teraz za ....w p i n d u ... łaszczowska myjnia zbiera żniwo radości... ziuch - buch - jestem zuch -to nie mój buch. ja się żenię....Stary się zna, ogarnie temat..rach, ciach, benc jebnie seń -c-o max lpkata produktu.

Pomyślności na nowej drodze życia..
Na górę

Postautor: Gość » 21 cze 2018, o 11:40

ono się ożeniło?
Na górę

Postautor: Gość » 21 cze 2018, o 13:10

Plotkujecie o osobie która płaci teraz za ....w p i n d u ... łaszczowska myjnia zbiera żniwo radości... ziuch - buch - jestem zuch -to nie mój buch. ja się żenię....Stary się zna, ogarnie temat..rach, ciach, benc jebnie seń -c-o max lpkata produktu.
No właśnie,,,a gdzie się podziała blondynka? Tu ma być podobno a nic o niej nie ma,,,
Na górę

Postautor: Gość » 21 cze 2018, o 15:10

Plotkujecie o osobie która płaci teraz za ....w p i n d u ... łaszczowska myjnia zbiera żniwo radości... ziuch - buch - jestem zuch -to nie mój buch. ja się żenię....Stary się zna, ogarnie temat..rach, ciach, benc jebnie seń -c-o max lpkata produktu.
No właśnie,,,a gdzie się podziała blondynka? Tu ma być podobno a nic o niej nie ma,,,
Siedzi na myjni :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 21 cze 2018, o 17:53

Jak myślicie? Czy Łaszczów się rozwija?
Na górę

Postautor: Gość » 21 cze 2018, o 18:37

Jak myślicie? Czy Łaszczów się rozwija?
Nie bądź śmieszny :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 21 cze 2018, o 19:16

Jak myślicie? Czy Łaszczów się rozwija?
No przecież mamy dwie restauracje, myjnie, zakład pogrzebowy, czyli coś dla żołądka, , dla ciała, dla ducha i blondynka dla oka😁 ja się czuję mocno rozwinięty
Na górę

Postautor: Gość » 22 cze 2018, o 12:45

Łaszczów rozwija się tak szybko jak szybko zarastają chodniki na głównych ulicach. Taki tu mamy rozwój i nowoczesność jak parkiet w Goku!
Na górę

Postautor: Gość » 5 paź 2018, o 09:43

Obudźcie się w końcu..., do czasu przyszłych wyborów rozkradną wszystko co tylko się da, kredytów to jeszcze dobiorą ze cztery bo biorą równo co pół roku, zero myślenia strategicznego, tylko konsumowanie tego co jest, działki się sprzedaje.., ta sama opcja działania co były proboszcz, rozsprzedać wszystko co tylko się da, i jak najwięcej zagrabić dla siebie lub na siebie przez podstawionych ludzi. Mentalność wieśniaka nauczyciela, skompca!!
DWA LATA TEMU TAK PISALI TUTAJ WYŻEJ.
Na górę

Postautor: Mama » 12 paź 2018, o 18:10

A co z najmłodszymi w tymi mieście? Żaden plac nie jest przystosowany dla małego dziecka, nie ma nawet jednej huśtawki aby dziecko miało się gdzie bawić, chodniki to o matko boska wózek staje, zjazdów brak, i dziwić się że młodzi wyjeżdżają jak tu nie ma nic co by mogło nawet przyjemność sprawić...
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”