niebawem ruszy budowa wiatraków w gm. Jarczów !!!

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 7 kwie 2015, o 08:57

kasandra pisze:
Gość pisze:Ale czy któryś odmówił to się nie dowiem. Bo łatwo oceniać innych jak ktoś w ogole nie proponował psioczącemu :wink:

Sugerujesz,że wszyscy się sprzedali,którym zaproponowano...?
Jeśli tak,świadczyłoby to o tragicznej kondycji moralnej mieszkańców tej gminy,i nie tylko.
Pewnie ok.100% to deklaratywni katolicy.



nic nie sugeruję. tylko łatwo psioczyć i oceniać jak nikt nie proponował :wink:
Na górę

Postautor: kasandra » 7 kwie 2015, o 09:17

Masz wolną wolę-no chyba nie było przymusu...
Na górę

Postautor: Gość » 7 kwie 2015, o 12:49

wstaję rano i czuje się słabo boli mnie głowa i do tego ostra sraczka, czy to może przez to oddziaływanie wiatraków, niby ich jeszcze nie ma ale myślę ze negatywnie już mogą działać!!! Ale może to nie wiatraki bo w sumie nic o sraczce nie było w tych materiałach wcześniej przedstawionych tylko brak snu i ciśnienie.
Na górę

Postautor: Gość » 7 kwie 2015, o 13:36

Gość pisze:wstaję rano i czuje się słabo boli mnie głowa i do tego ostra sraczka, czy to może przez to oddziaływanie wiatraków, niby ich jeszcze nie ma ale myślę ze negatywnie już mogą działać!!! Ale może to nie wiatraki bo w sumie nic o sraczce nie było w tych materiałach wcześniej przedstawionych tylko brak snu i ciśnienie.

to przez Wójta akurat przypomniał sobie i sie zastanawia czy podatek zapłaciłeś telepatia sraczkowa :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 8 kwie 2015, o 09:46

zapewne przez wiatraki :shock: tak wcześniej napisali,że źle wpływają na wszystko :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 8 kwie 2015, o 09:49

bogate kraje Europy elektrownie atomowe budują bo narody inteligentne i odważne, a u nas ciemnogród i byle kto może wmówić, że wiatrak to zło i śmierć w czystej postaci, nie wiem czy bardziej smutne czy straszne.
Na górę

Postautor: Gość » 8 kwie 2015, o 10:59

kurna kury sie przestały nieść - na bank wina wiatraków.............. :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 8 kwie 2015, o 11:19

mnie wczoraj coś tylko syknęło w żelazku i bida popsuło się, czy to przez te wiatraki może :?:
Na górę

Postautor: kasandra » 8 kwie 2015, o 12:11

Gość pisze:bogate kraje Europy elektrownie atomowe budują bo narody inteligentne i odważne, a u nas ciemnogród i byle kto może wmówić, że wiatrak to zło i śmierć w czystej postaci, nie wiem czy bardziej smutne czy straszne.

Łot,znalazł się "nowoczesny autorytet".Jego słuchajcie!
Na górę

Postautor: kasandra » 8 kwie 2015, o 12:13

Gość pisze:kurna kury sie przestały nieść - na bank wina wiatraków.............. :lol:

...i jeszcze krowy przestały się doić :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 8 kwie 2015, o 12:17

kasandra pisze:
Gość pisze:bogate kraje Europy elektrownie atomowe budują bo narody inteligentne i odważne, a u nas ciemnogród i byle kto może wmówić, że wiatrak to zło i śmierć w czystej postaci, nie wiem czy bardziej smutne czy straszne.

Łot,znalazł się "nowoczesny autorytet".Jego słuchajcie!

a kogo słuchać lepszy taki jak inny nawiedzony co straszy wiatrakami jak kiedyś straszyli czarną wołgą albo babą jagą :lol: niby byli ale istnienia i zagrożenia do końca i do dziś nikt nie potwierdził :wink:
Na górę

Postautor: Gość » 8 kwie 2015, o 14:25

płacz był ze nadajniki platform komórkowych stawiają a teraz każda babcia i dziadek komóra w domu i jakoś promieniowanie nie przeszkadza...........
Na górę

Postautor: Gość » 8 kwie 2015, o 15:37

Gość pisze:płacz był ze nadajniki platform komórkowych stawiają a teraz każda babcia i dziadek komóra w domu i jakoś promieniowanie nie przeszkadza...........

mnie przez te nadajniki krowa zwariowała wzięła i pewno zbyczała, bo tylko burczy, sapie i jakiegoś takiego wściku dostała jak byk anie krowa i mleko strzymała.
Na górę

Postautor: kasandra » 9 kwie 2015, o 09:42

Mówią,że na głupotę nie ma lekarstwa.A mnie się wydaje,że jest-trzeba by poznać jej przyczynę i zastosować (o ile to możliwe-bo może być przypadek nieuleczalny)właściwą terapię.Może to być przyczyna utajona,u której podłoża jest chciwość,pazerność,nie liczenie się z nikim i niczym,manifestująca się postawą:tylko ja,tu i teraz-po mnie choćby potop,a krzywda wyrządzona innym i przy okazji sobie,to kto by się przejmował tym teraz,kiedy jest okazja zdobyć łup,który się okaże niebawem paciorkami rzuconymi niewolnikom.Ja jaśnie oświecony,pyszny,mogę z pogardą o tych,którzy próbują przedstawić prawdziwy stan rzeczy-mówić ciemnogród.
Terapia jest prosta-wystarczy pójść po rozum do głowy.W tej chwili przyćmiony żądzą pieniądza.
Na górę

Postautor: Gość » 9 kwie 2015, o 10:47

kasandra pisze:Mówią,że na głupotę nie ma lekarstwa.A mnie się wydaje,że jest-trzeba by poznać jej przyczynę i zastosować (o ile to możliwe-bo może być przypadek nieuleczalny)właściwą terapię.Może to być przyczyna utajona,u której podłoża jest chciwość,pazerność,nie liczenie się z nikim i niczym,manifestująca się postawą:tylko ja,tu i teraz-po mnie choćby potop,a krzywda wyrządzona innym i przy okazji sobie,to kto by się przejmował tym teraz,kiedy jest okazja zdobyć łup,który się okaże niebawem paciorkami rzuconymi niewolnikom.Ja jaśnie oświecony,pyszny,mogę z pogardą o tych,którzy próbują przedstawić prawdziwy stan rzeczy-mówić ciemnogród.
Terapia jest prosta-wystarczy pójść po rozum do głowy.W tej chwili przyćmiony żądzą pieniądza.

A cóż za czort siedzi w wiatrowych wiatrakach takowych, że strach na lata przednie tak przed nim ogromny, co najmniej tak wielki jak armagedon potomny !!!
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”