Paweł Kukiz w Tomaszowie Lubelskim

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: ESztab » 17 kwie 2015, o 23:24

UWAGA! UWAGA! Tomaszów Lubelski!

PAWEŁ KUKIZ kandydat na Prezydenta RP będzie gościł w Tomaszowie Lubelskim w dniu 25-go kwietnia. Szczegóły wkrótce.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Tomaszowa i okolic. Warto wysłuchać poglądów każdego kandydata, aby móc utwierdzić się w przekonaniu, że nasz oddany głos w wyborach będzie słuszny.

Serdecznie pozdrawiam!
Ewelina Sztab
Na górę

Postautor: Gość » 18 kwie 2015, o 14:00

Super. przywitamy chlebem i solą
Na górę

Postautor: Gość » 18 kwie 2015, o 14:42

Fajnie Fajnie, tylko żadnej oficjalnej informacji o tym kto, gdzie i kiedy. Dlaczego ludzie muszą sie dowiadywać o przyjeździe Kukiza z jakiegoś forum a nie z oficjalnej strony kandydata?
Na górę

Postautor: Gość » 18 kwie 2015, o 15:01

Bo to niespodzianka miała być
Na górę

Postautor: ESztab » 18 kwie 2015, o 16:05

Gość pisze:Fajnie Fajnie, tylko żadnej oficjalnej informacji o tym kto, gdzie i kiedy. Dlaczego ludzie muszą sie dowiadywać o przyjeździe Kukiza z jakiegoś forum a nie z oficjalnej strony kandydata?


Przepraszamy, ale to są czasem czyste spontanty. Pewien mieszkaniec Tomaszowa do nich zainterweniował, aby i tu przejechali. Próbują to na razie dograć. Sztab ma delikatne problemy z organizacją, ale staramy się być ze wszystkim na bieżąco. O plakatach raczej nie ma mowy, bo kasa jest tylko od wolontariuszy i w tej chwili są mega braki. Gdy tylko dostanę dokładne informacje to poproszę tomaszowskie gazety o pomoc.
Na górę

Postautor: Gość » 18 kwie 2015, o 16:13

Nie chodzi mi o jakieś plakaty. Wystarczyłaby informacja 2-3 dni wcześniej na oficjalnej stronie Kukiza, że w tym dniu, o tej godzinie zjawi się tu i tu. I dziekuje więcej nie trzeba. Resztę zrobią ludzie z Tomaszowa popierający Kukiza, których jest sporo z tego co widzę.
Chętnie udostępniłabym to na jednym z tomaszowskich fp, lecz nie mam jak, bo nie ma żadnej oficjalnej informacji od kandydata. Informacja pojawia sie dopiero w trakcie lub już po spotkaniu z mieszkańcami. A taka informacja jest nieużyteczna bo ludzie nie potrafią sie teleportować.
Na górę

Postautor: ESztab » 18 kwie 2015, o 16:44

Gość pisze:Nie chodzi mi o jakieś plakaty. Wystarczyłaby informacja 2-3 dni wcześniej na oficjalnej stronie Kukiza, że w tym dniu, o tej godzinie zjawi się tu i tu. I dziekuje więcej nie trzeba. Resztę zrobią ludzie z Tomaszowa popierający Kukiza, których jest sporo z tego co widzę.
Chętnie udostępniłabym to na jednym z tomaszowskich fp, lecz nie mam jak, bo nie ma żadnej oficjalnej informacji od kandydata. Informacja pojawia sie dopiero w trakcie lub już po spotkaniu z mieszkańcami. A taka informacja jest nieużyteczna bo ludzie nie potrafią sie teleportować.


Jak tylko się dowiem to wrzucę tu informacje. Serdecznie pozdrawiam! :)
Na górę

Postautor: Gość » 18 kwie 2015, o 17:03

Super.Może Panią poznam. Bardziej mnie Pani interesuje niż Kukiz. Do rychłego zobaczenia. Kukiz przyjeżdżaj, nie nawal. Albercik.
Na górę

Postautor: Gość » 19 kwie 2015, o 12:25

To się postaraj. Wyciągnij rowerek i oblep go plakatami Kukiza. Może Pani zwróci na ciebie uwagę :wink:
Na górę

Postautor: ESztab » 19 kwie 2015, o 14:20

Gość pisze:To się postaraj. Wyciągnij rowerek i oblep go plakatami Kukiza. Może Pani zwróci na ciebie uwagę :wink:



Alberciku coś czuję, że możemy się znać, bo TL to małe miasto :D
Posłuchaj kolegi/koleżanki i pośmigaj trochę na kukizowym rowerze.
W sobotę obowiązkowo :)
Na górę

Postautor: ESztab » 19 kwie 2015, o 14:21

OTWARTE spotkanie z kandydatem na Prezydenta RP Pawłem Kukizem!


25 kwietnia o godz. 15:30

Agencja Rozwoju Roztocza
ul. Łaszczowiecka 9
22-600 Tomaszów Lubelski


lub


25 kwietnia o godz. 11:00

ul. Peowiaków 94
22-400 Zamość


ZAPRASZAMY!
Ewelina Sztab
Na górę

Postautor: Gość » 19 kwie 2015, o 16:26

Dziekujemy
Na górę

Postautor: ESztab » 19 kwie 2015, o 16:39

Gość pisze:Dziekujemy


Proszę :)
Na górę

Postautor: mario30 » 19 kwie 2015, o 17:06

Witam czy u Państwa w sztabie mozna nabyć za odpłatnością jakieś plakaty wyborcze pozdrawiam i będę na spotkaniu
Na górę

Postautor: ESztab » 19 kwie 2015, o 17:45

mario30 pisze:Witam czy u Państwa w sztabie mozna nabyć za odpłatnością jakieś plakaty wyborcze pozdrawiam i będę na spotkaniu



Na kukiz.org u dołu po prawej stronie można pobrać plakaty i nalepki. Być może na spotkaniu rozdadzą ulotki i broszury, chociaż dużo wysłali wolontariuszom i z finansami krucho, ale powinni jeszcze cos mieć.

Wrzucę później zdjęcia naszych oklejonych samochodów, rowerów, wózków, koszulek i czapek.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”