Wójt Gminy Bełżec i jego pracownicy

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: OLO » 29 maja 2015, o 23:39

Nurtują mnie dwie sprawy ...Pierwsza z nich to ile Pan Wójt płaci Andrzejowi Pępiakowi za przerwy spędzane w domu po 2 h czy może tez zostaje po godzinach?Chyba ze pracuje na 1/2 etatu ...Bo jeśli za taka prace Pan Wójt płaci z naszych podatków to lepiej go nie utrzymywać Jak i połowę pasożytów w Gminie....Druga Sprawa to za czyje pieniądze Panie Wójcie gości pan Ukraińców przez Dwa dni i robi im całkiem niezła imprezę???Chciał bym żeby Pan pokazał wszystkie rachunki z takich imprez...Sadze jak i większość mieszkańców z miła chęcią by się temu przyjrzał....Po trzecie mam nadzieje ze to Pana ostania kadencja i zniknie trochę tej Komuny ,Obłudy i załatwionych za (Świniaka) Etatów bo polowa Pana Urzędników to są niekompetentni ludzie którzy łaszą się jak psy i trzymają jęzor w ....A To Psi zwyczaj Panie Wójcie....
Na górę

Postautor: ggg » 30 maja 2015, o 20:48

Popieram....Andrzejek robi co chce a pozwala mu na wszystko Wójt...jedna wielka Mafia
Na górę

Postautor: Gość » 30 maja 2015, o 21:26

Zarząd Gminny PSL w Bełżcu
Wpisany przez Administrator
czwartek, 07 lutego 2013 09:04

Andrzej Adamek – Prezes
Marta Pępiak – Wiceprezes
Andrzej Pępiak - Sekretarz
Barbara Przytuła - Skarbnik
Adam Dominik - Członek Zarządu
Stanisław Pępiak - Członek Zarządu

Masz teraz odpowiedź dlaczego dlaczego jemu można.To jest przecież swój, czyli partyjny koleś, a takim można wszystko. Z tego co wiem wójt stworzył dla niego kierownicze stanowisko z całkiem niemałymi poborami. Nam potrzeba wójta dla wszystkich mieszkańców a nie tylko dla swoich partyjnych czy rodziny. Jak przyjdziesz do niego to mówi ci to co chcesz usłyszeć a później wychodzi zgoła co innego- obłuda.
Na górę

Postautor: Gość » 31 maja 2015, o 10:22

Oj,niedobrze.
Na górę

Postautor: Gość » 31 maja 2015, o 14:13

oj tak co niektórym pracownikom urzędu powinno się obciąć pensję za załatwianie prywatnych spraw w godzinach pracy... niejaki Sebastian pracownik tez sobie daje równo

ostatnio miałem do załatwienia pewną sprawę w naszym UG. Było to w czwartek 28 maja. Pan Sebastian kręcił sie po gminie. Potem pojechałem do Tomaszowa i postanowiliśmy z zoną wpaśc do nowootwartego lidla. Kto tam był? Pan Sebastian z żonką robili sobie zakupy. Potem znów musiałem pojechać do UG i Pan Seba też tam był.

Nudziło sie mu to zorganizował wypadzik z zonką na zakupy :)
Na górę

Postautor: 12321 » 31 maja 2015, o 15:17

OLO pisze:Nurtują mnie dwie sprawy ...Pierwsza z nich to ile Pan Wójt płaci Andrzejowi Pępiakowi za przerwy spędzane w domu po 2 h czy może tez zostaje po godzinach?Chyba ze pracuje na 1/2 etatu ...Bo jeśli za taka prace Pan Wójt płaci z naszych podatków to lepiej go nie utrzymywać Jak i połowę pasożytów w Gminie....Druga Sprawa to za czyje pieniądze Panie Wójcie gości pan Ukraińców przez Dwa dni i robi im całkiem niezła imprezę???Chciał bym żeby Pan pokazał wszystkie rachunki z takich imprez...Sadze jak i większość mieszkańców z miła chęcią by się temu przyjrzał....Po trzecie mam nadzieje ze to Pana ostania kadencja i zniknie trochę tej Komuny ,Obłudy i załatwionych za (Świniaka) Etatów bo polowa Pana Urzędników to są niekompetentni ludzie którzy łaszą się jak psy i trzymają jęzor w ....A To Psi zwyczaj Panie Wójcie....

Panie wójcie! Zaproś pan przez tę stronę internetową tego pana OLO i zaproponuj,że pokażesz mu te rachunki,które tak chce z miłą chęcią przejrzeć a daję słowo,że nie przyjdzie bo po prostu stchórzy-mocny i "odważny jest tylko anonimowo. Trzymaj się Andrzeju. Pozdrawiam.
Na górę

Postautor: Gość » 31 maja 2015, o 21:12

Odezwał się ten nie anonimowy, żenada ale wiadomo kto tak sobie kadzi.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”