Zmarł 16-latek uderzony butelką w głowę podczas sylwestra

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: kOvAl » 4 sty 2006, o 22:53

userek pisze:Nawet jak nie było plakatów to policja chyba wiedziała co bedzie 31 grudnia o 24 na rondzie?
Więc powinni jakos to zabezpieczyć...

...np. fundując kilku chopcom witanie nowego roku w areszcie. Ale to przecież ograniczanie wolności... zdecydujcie się, czego chcecie, mam wrażenie, że spada nam średnia wieku na forum...
Na górę

Postautor: Ha! » 5 sty 2006, o 08:29

Popieram wypowiedź o zaangażowaniu Policji w swe obowiązki.Ale nie ma się co dziwić.Oni się boją bo jeszcze któregoś poniesie i znów temat do gazety.Ale z drugiej strony powinni lać i nie patrzeć na tomaszowskich cwaniaczków.Może dobry wpier...czegoś by ich nauczył.Jedno jest pewne.Niektórzy gnoje czują sie w tym mieście bezkarnie i nie ma im kto po prostu dobrze wpieprzyć żeby nauczyć ich wyobraźni. Na prawdę szkoda tego chłopaczka...
Na górę

Postautor: Pegrus » 5 sty 2006, o 19:47

"Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień"
ile jest osób na forum które nigdy nic złego nie zrobiły, ile jest osób które nie zaczepiały na zabawie? ile jest osób które dostały wp...kiedy TY sam jeden a ich kilku? co wtedy czuliście? na 100% chcieliście im taki łomot spuścić że do końca życia by popamiętali. A może chłopak uderzył go bo pięć minut wcześniej go zaczepiał, wyzywał. Nie kazdy ma mocne nerwy by odwrócić sie i odejść, Może ktoś to nagrał tylko w tej sytuacji jak uderza butelką? a co było wcześniej? może on wtedy był ofiarą? nikogo nie osądzajmy puki nie ma zakończenia śledztwa. PEACE
Na górę

Postautor: vasyl » 5 sty 2006, o 20:43

Pegrus pisze:..ile jest osób które nie zaczepiały na zabawie?

Ja, ja!
Na górę

Postautor: kOvAl » 5 sty 2006, o 22:36

Pegrus pisze:"Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień"
ile jest osób na forum które nigdy nic złego nie zrobiły, ile jest osób które nie zaczepiały na zabawie? ile jest osób które dostały wp...kiedy TY sam jeden a ich kilku? co wtedy czuliście? na 100% chcieliście im taki łomot spuścić że do końca życia by popamiętali. A może chłopak uderzył go bo pięć minut wcześniej go zaczepiał, wyzywał. Nie kazdy ma mocne nerwy by odwrócić sie i odejść, Może ktoś to nagrał tylko w tej sytuacji jak uderza butelką? a co było wcześniej? może on wtedy był ofiarą? nikogo nie osądzajmy puki nie ma zakończenia śledztwa. PEACE

Świetnie, w kontekście tego co napisałeś, wygląda PEACE na końcu. Zastanów się, co piszesz...
Na górę

Postautor: TLub » 5 sty 2006, o 23:51

ja nie w nikam w ten drążący temat...rok temu dostałem butelka w łeb w tym roku nie chce komentować....Znam typa co zabił tego chłopaka..nie wam to sądzić...Bój to osądzi.
Na górę

Postautor: Tlub » 5 sty 2006, o 23:51

BÓG to osądzi
Na górę

Postautor: parcele » 6 sty 2006, o 01:18

Słuchajcie ja uważam iż ,to co sie wydarzyło to jest BEZ SENS powinnismy być bracmi a nie obrażac się i zabijać na wzajem ,głosimy tu ładne prawdy o których pozniej zapominamy ,glupota ludzka nie zna granic a przeciez wszyscy jestesmy ludzmi ,może małomiasteczkowsc tak na nas wpływa ,powinnismy sie troszczyc wszyscy o siebie jak bracia i siostry a nie podnosic broń ,ten przykłąd powinien skłonic nas do refleksji ,propnuje zamknąc temat i zakonczyć go pokojem, nie rozsiewajcie nie potrzebnych plot niech sprawiedliwość miłość i łaska zwycięzy bo Boga nie obchodzi to kto kogo zabił tylko kto wyciągną z tego wnioski i zauważył że miłość to podstawa !!!! pa 3majcie sie i R.I.P
Na górę

Postautor: Gość » 6 sty 2006, o 08:25

chcę wam powiedzieć że doszły mnie słuchy iż ta ofiara wcześniej zadarła ze swoim oprawcą w parku.Ten będąc pod wpływem alkoholu zareagowal impulsywnie ponieważ chciał sie odegrać i dlatego doszło do tragedii.
Na górę

Postautor: matka » 6 sty 2006, o 10:24

parcele pisze:Słuchajcie ja uważam iż ,to co sie wydarzyło to jest BEZ SENS powinnismy być bracmi a nie obrażac się i zabijać na wzajem ,głosimy tu ładne prawdy o których pozniej zapominamy ,glupota ludzka nie zna granic a przeciez wszyscy jestesmy ludzmi ,może małomiasteczkowsc tak na nas wpływa ,powinnismy sie troszczyc wszyscy o siebie jak bracia i siostry a nie podnosic broń ,ten przykłąd powinien skłonic nas do refleksji ,propnuje zamknąc temat i zakonczyć go pokojem, nie rozsiewajcie nie potrzebnych plot niech sprawiedliwość miłość i łaska zwycięzy bo Boga nie obchodzi to kto kogo zabił tylko kto wyciągną z tego wnioski i zauważył że miłość to podstawa !!!! pa 3majcie sie i R.I.P
świat nie jest idealny i nigdy nie będzie więc daruj sobie
Na górę

Postautor: bojjkot » 6 sty 2006, o 11:12

vasyl pisze:
Pegrus pisze:..ile jest osób które nie zaczepiały na zabawie?

Ja, ja!
ja też
Na górę

Postautor: Marylka » 6 sty 2006, o 16:54

Nie rozumiem po co się bić przecież mozna przedyskutowac jakiś problem,chłopaki tojednak głuptasy
Na górę

Postautor: zibi64 » 6 sty 2006, o 19:56

To co sie stało na Tomaszowskim rondzie napewno zasługuje na potępienie , ale nie można osądzać ludzi gdy sie nie zna szczegółów . Jedno i drugie zycie zostało tutaj zmarnowane poprzez głupie zachowanie chłopców .
Ale jest tu wiele wątpliwości , aby można było przesądzać o winie 17 -latka który rzekomo uderzł . Myśle że wszystko sie wyjaśni i nie będzie dwóch ofiar tego wybrku , może ocaleje choć jedna !. Ale tylko wtedy kiedy wszystkie dowody będą rzetelnie sprawdzane , by mogła wygrać sprawiedliwość .
ILe w tym wszystkim może być przypadku ???? , lub fałszywych oskarżeń nie do końca sprawdzonych . Jest to tragedia dwóch rodzin !!!!

pozdrwaiam był Tomaszowiak
Na górę

Postautor: z Gdanska » 6 sty 2006, o 19:57

jestem mlody za policja nie przepadam, ktos wczesniej napisal "winne sa psy i ktos powinien beknac" plus minus cos takiego, ja uwazam, ze nie policja odpowiada za te wydarzenie, a Zarzad Miasta, prezydent czy burmistrz(sorry nie wiem kogo tam macie) a w takich sytuacjach policja jest jak kazdy smiertelnik boi sie o siebie... :roll:
Na górę

Postautor: aniia » 6 sty 2006, o 22:34

dokladnie, zgadzam sie w pelni.Najlepiej mowić co policja powinna. pamietajmy o tym ze policdja ktos kiruje to nie jest tak ze oni sami decyduja co maja robic.Uwazam ze to wina burmistrza, to on powinien zadbac o takie imprezy bo wszyscy dobrxze wiedza ze takie imprezy maja miejsce.Ale nikt sie tym nie zainteresowal.
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”