Policja łapie przed handlowcem.

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: Balbina » 1 paź 2007, o 14:36

skoro tak twierdzisz.... :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 1 paź 2007, o 15:58

więc czy moje przypuszczenia są słuszne? :wink:
Na górę

Postautor: Gość » 3 paź 2007, o 17:14

Balbinko, milczenie oznacza zgodę :wink:
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2007, o 16:40

Co do szlabanu przed blokiem to taki sobie postawili mieszkańcy bloku w zamosciu koło ronda tam gdzie tomasz, Co do tych wieśniaków przed handlowcem to już napisałem w innym poście i przytoczę to teraz:
"tylko czekać, nowa nawierzchnia na lwowskiej i te piękne słupki z łancuchami, tylko czekać jak sie na nie wbiją np mądre głowy ze srebrnego golfa V co mu tatuś kupił, najpierw jeździł jak idiota na skuterze teraz mu mózgu brak jak jeździ samochodem. Na rower spowrotem na rower. Już nie wspomnę o tych super extra zlotach wieczornym pod handlowcem tych super ztjuningowanych bryk, te migające diody, stroboskopy w światłach, przyciemnione wszystkie szyby, i te przerobione super extra xenony (taki stary opel śrebrny mega tjining) Pomijam fakt że montują w miejsce h4 żarówki xenonowe z allegro za 400 - 600zł, tylko zapominają że takie zestaw nie ma poziomowania, spryskiwaczy lamp i homologacji, więc dowód powinien być zabrany. Jak jeszcze raz zobaczę tego łosia w tym oplu co razi tymi xeniakami po oczach niewinnych kierowców to dzwonie na psy. I skończy się dzień dziecka"

a co do straży miejskiej to oni potrafią tylko chodzić z aparacikiem w walić za złe parkowanie, a jak coś pilnego chcesz z nimi załatwić to się nagraj na sekretarkę to przyjadą po fakcie i zaznaczą sobie w papierach że zrobione!! dlatego mają takie dobre wyniki w rozprawianiu się z niegrzecznymi, już nie wspomnę że nie pracują w soboty i niedziele, więc można sobie stawiać i na środku ronda jak kto woli.
Na górę

Postautor: anonim9768754 » 8 gru 2007, o 00:35

Anonymous pisze:zgadzam się gówniarzeria pozwala sobie za dużo w końcu ktoś się tym zainteresował
<- mam 18 lat ale rowniez sie z tym zgadzam!
Na górę

Postautor: tony_montana » 5 lut 2008, o 22:25

Pomijam fakt że montują w miejsce h4 żarówki xenonowe z allegro za 400 - 600zł, tylko zapominają że takie zestaw nie ma poziomowania, spryskiwaczy lamp i homologacji, więc dowód powinien być zabrany. Jak jeszcze raz zobaczę tego łosia w tym oplu co razi tymi xeniakami po oczach niewinnych kierowców to dzwonie na psy. I skończy się dzień dziecka"
.[/quote]


Popieram,
zaloże sie ze zaden z tych wiejskich niedzielniakow nie zna zasady działania lampy ksenonowej ;)
Na górę

Postautor: 1 z dwudziestu » 11 lut 2008, o 23:30

to,że wieś to rozumiem ale... niewiedza nie stanowi o działaniu czegokolwiek!!! sorki. złapać i ukarać bo nieznajomość prawa przed nim nie chroni
Na górę

Postautor: Gość » 17 lut 2008, o 12:46

tony_montana pisze:Pomijam fakt że montują w miejsce h4 żarówki xenonowe z allegro za 400 - 600zł, tylko zapominają że takie zestaw nie ma poziomowania, spryskiwaczy lamp i homologacji, więc dowód powinien być zabrany. Jak jeszcze raz zobaczę tego łosia w tym oplu co razi tymi xeniakami po oczach niewinnych kierowców to dzwonie na psy. I skończy się dzień dziecka"
.



Popieram,
zaloże sie ze zaden z tych wiejskich niedzielniakow nie zna zasady działania lampy ksenonowej ;)[/quote]

żal mi ciebie po jaka cholere ci spryskiwacze do lamp.. A poziomowanie jest w kloszach lamp i nie zalezy od żarowek głąbie!!
Na górę

Postautor: Gość » 18 lut 2008, o 21:21

Gość pisze:

żal mi ciebie po jaka cholere ci spryskiwacze do lamp.. A poziomowanie jest w kloszach lamp i nie zalezy od żarowek głąbie!!



Jak byś chciał wiedzieć to spryskiwacze lamp są obowiązkiem jeżeli masz lampy ksenonowe "głąbie"
Na górę

Postautor: Gość » 19 lut 2008, o 11:55

oczywiście że spryskiwacze są potrzebne, jeśli uważasz że nie to naprawde nie masz pojęcia jak te lampy działają.
Na górę

Postautor: Gość » 19 lut 2008, o 21:16

a ja twierdze ze wam po prostu szkoda ze on ma a wy nie :evil:
Na górę

Postautor: Gość » 20 lut 2008, o 11:59

szkoda?? nie rozsmieszaj mnie. Ciekawe tylko czy ma ksenony czy xenony?
Na górę

Postautor: Gość » 20 lut 2008, o 15:05

raczej zenony hehe
Na górę

Postautor: firenapalm* » 21 lut 2008, o 20:22

spryskiwacze oczywiście przy xenonach są obowiązkiem lub częste mycie po prostu - w sumie częściej niż spryskiwanie szyby..., druga sprawa, że "żarówki xenonowe" są do lamp Xenonowych czyli do specjalnych lamp a nie do zwykłych lamp!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! więc zrozumcie to kozacy, albo sprobujcie jazdy na prawdziwych lampach xenonowych (brudnych i czystych) i wtedy zobaczycie o co chodzi. pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 21 lut 2008, o 22:33

człowieku jestes żałosny powiedz ze zazdroscisz a nie sie napinasz kazdy wie ze chciałbyś miec takie
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”