Policja łapie przed handlowcem.

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: Gość » 21 lut 2008, o 22:43

Chyba kazdy wiesniak chcialby miec takie... poczekajcie troche niech sie sprawa naglosni to wszyscy pokolei bedziecie wyciagac swoje zenony. Pozdro dla kumatych
Na górę

Postautor: Gość » 22 lut 2008, o 09:47

Znam przypadek jak koledze nie chcieli zrobic przegladu na orginalne lampy ksenonowe bo nie mial spryskiwaczy. Nie wspomne juz o pseudo ksenonach
Na górę

Postautor: Gość » 22 lut 2008, o 10:11

Spryskiwacze są potrzebne i juz! "syf" z naszych dróg zalegający na szkle lampy rozprasza światło, które potem "wali" po oczach innych kierowców. "kozak" jeden czy drugi kupi sobie komplet żarówek za 30 zł. i myśli ze ma super światełka. ach kozaki wieśniaki, żal mi was.
Na górę

Postautor: Gość » 22 lut 2008, o 19:15

jestescie wszyscy żałosni nie macie nawet aut i lat na prawko kazdy wie ze chcielibyscie takie miec
Na górę

Postautor: firenapalm* » 24 lut 2008, o 13:33

mam w swoim (pewnie pseudo mieszczuchy powiedzą: "wieśniackim" golfie) zwykłe h4 60/55W i oświetlają drogę o wiele lepiej niż te pseudo xenony, i o ile mogę pozazdrościć komuś lepszego samochodu to durnoty nie zazdroszcze... szpanujcie dalej ale w garażu
Na górę

Postautor: Gość » 25 lut 2008, o 11:57

jestescie wszyscy poje... bo kazdy i tak kazdemu zazdrosci... chory tomaszow...
Na górę

Postautor: Gość » 25 lut 2008, o 21:34

pseudo ksenony czyli niebieskie żarówki H4
dużo lepiej oświetlają drogę, zwłaszcza podczas deszczu
Na górę

Postautor: Gość » 27 lut 2008, o 20:00

To nie są nawet xenony to kolorowe żarówki, imitacje xenonów które są łatwo dostępne na allegro. Niestety te żarówki są nielegalne i bardzo oślepiają kierwoców jadących z naprzeciwka. Dziwie sie tylko czego policja nie zabiera dowodów takim baranom
Na górę

Postautor: Gość » 6 mar 2008, o 19:44

Słyszałam że tomaszowska policja rozbiła '' sreberko'' , a było takie ładne .
Na górę

Postautor: Gość » 6 mar 2008, o 19:52

Chyba Ty rozbiłeś bo oni na pewno nie
Na górę

Postautor: Mati » 7 mar 2008, o 00:27

Tak dla ścisłości to mieli kolizję z pieskiem :) poszedł zderzak i chłodnica, ale do rozbicia to jeszce daleko.
Na górę

Postautor: Gość » 7 mar 2008, o 12:51

Pies na psa zawsze trafi...
Na górę

Postautor: Gość » 17 mar 2008, o 07:45

Z tą kolizją to wiesz, czy tak słyszałeś? W protokole nie mogli napisać, że drzewo wtargnęło nagle na jezdnię ;) Ja słyszałem, że wjechali w drzewo, być może to plotka... Poza tym, czy to prawda, że potrącili też rowerzystę w Bełżcu?
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”