wyjechali

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: mimi » 14 sty 2008, o 18:13

moi wszyscy znajomi wyjechali za granicę,do Szwajcarii,Anglii,Norwegii,Irlandii,Islandii, jedna do Włoch,druga do Hiszpanii....nie mam koleżanek :cry:
Na górę

Postautor: kio » 14 sty 2008, o 19:04

straszne a ty zeby nie małpować jedz na ukraine :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 14 sty 2008, o 21:34

dobrze napisane :) zrob tak !!
Na górę

Postautor: Przemytnik » 15 sty 2008, o 11:06

śmiejecie się... pojęcia nie macie jakiego biznesa się robi na Ukrainie :twisted:
Na górę

Postautor: Gość » 15 sty 2008, o 13:48

Przemytnik pisze:śmiejecie się... pojęcia nie macie jakiego biznesa się robi na Ukrainie :twisted:


Oj co prawda to prawda :)
Na górę

Postautor: Gość » 15 sty 2008, o 17:46

Przemytnik pisze:śmiejecie się... pojęcia nie macie jakiego biznesa się robi na Ukrainie :twisted:

Trzeba bardzo nisko upaść żeby się tym zajmować. No ale jak ktoś lubi być równany z błotem to jego sprawa.
Na górę

Postautor: Gość » 20 sty 2008, o 00:15

A ty niby czym się zajmujesz? że tak sądzisz?
Na górę

Postautor: Gość » 20 sty 2008, o 22:25

Gość pisze:
Przemytnik pisze:śmiejecie się... pojęcia nie macie jakiego biznesa się robi na Ukrainie :twisted:

Trzeba bardzo nisko upaść żeby się tym zajmować. No ale jak ktoś lubi być równany z błotem to jego sprawa.[/q
Nisko upaść? Równany z błotem? Możesz rozwinąć? Bo albo pisałeś to "na nieświadomce" albo jesteś zdrowo pierd*****ty
Na górę

Postautor: on » 25 sty 2008, o 18:57

rzeczywiście ukraińcy traktują z błotem, wmawiają durnoty,zbierają sie w kilku i wyśmiewają że niby od kiedy to można przewieźć legalnie 10 litrów paliwa w karnistrze?udają wariatów i mierzdźą wzrokiem, a ich przepite ryje niczym świńskie czekają na baksy.
Na górę

Postautor: kiki » 5 lut 2008, o 09:39

a mój kolega wyjechał do Anglii i po roku miał na mieszkanie.
Na górę

Postautor: Gość » 28 mar 2008, o 19:16

Gość pisze:
Gość pisze:
Przemytnik pisze:śmiejecie się... pojęcia nie macie jakiego biznesa się robi na Ukrainie :twisted:

Trzeba bardzo nisko upaść żeby się tym zajmować. No ale jak ktoś lubi być równany z błotem to jego sprawa.[/q
Nisko upaść? Równany z błotem? Możesz rozwinąć? Bo albo pisałeś to "na nieświadomce" albo jesteś zdrowo [***]*****ty

a ty co córka lekarza??????myślisz że kazdy ma jak ty życie poukładane??
Na górę

Postautor: Gość » 2 kwie 2008, o 13:37

JA TEZ JESTEM W ANGLII I ZOSTAWILAM PAJACA W POLSCE I CHCE SIE Z TYM PALANTEM TERAZ ROZEJSC TO STRASZY ZE DZIECKO MI ZABIERZE......
A TO PONOC TAKI CUDONY PRACOWNIK STAROSTWA POWIATOWEGO W TOMASZOWIE...A NA DODATEK SAM MNIE ZAWSZE PACHAL ZA TA GRANICE A TERAZ PAJAC ZDZIWIONY...A [***]
A NAJGORSZE ZE JEGO KIEROWNIK UWIERZYL JEMU I KOLEJNY PYTAL AH CO TO ZA MATKA??????
Na górę

Postautor: Gość » 2 kwie 2008, o 13:40

A TERAZ KIEDY CHCE ZABRAC DZIECKO DO ANGLII TO PAJAC....PORWAL PASZPORT
MUSZE SIE Z PAJACEM SADOWNIE TERAZ O PASZPORT SZARPAC....
HEH ALE CUDOWNE ZYCIE
ALE NIE MA TO JAK SIE DOBRAC DOSKONALE.....
GDY OBOJE PATRZYCIE W DWOCH ROZNYCH KIERUNKACH.....
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”