okradli kościól

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: Gość » 27 sty 2008, o 11:31

w nocy z piątku na sobotę z kościoła w lubyczy król. zginęły 2 kolumny, 4 mikrofony i wzmacniacz sprzęt był warty 4000 zł wie ktoś coś więcej?
Na górę

Postautor: Gość » 1 lut 2008, o 14:54

Gość pisze:w nocy z piątku na sobotę z kościoła w lubyczy król. zginęły 2 kolumny, 4 mikrofony i wzmacniacz sprzęt był warty 4000 zł wie ktoś coś więcej?


i bardzo dobze!!

Ha! niech zyje zlodzieje!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 1 lut 2008, o 14:56

Gość pisze:
Gość pisze:w nocy z piątku na sobotę z kościoła w lubyczy król. zginęły 2 kolumny, 4 mikrofony i wzmacniacz sprzęt był warty 4000 zł wie ktoś coś więcej?


i bardzo dobze!!

Ha! niech zyje zlodzieje!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



hehe tak sie sklada, ze gnojów złapano juz:)
Na górę

Postautor: Gość » 1 lut 2008, o 14:57

Gość pisze:
Gość pisze:
Gość pisze:w nocy z piątku na sobotę z kościoła w lubyczy król. zginęły 2 kolumny, 4 mikrofony i wzmacniacz sprzęt był warty 4000 zł wie ktoś coś więcej?


i bardzo dobze!!

Ha! niech zyje zlodzieje!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



hehe tak sie sklada, ze gnojów złapano juz:)


szkoda
Na górę

Postautor: żmijka » 1 lut 2008, o 15:14

Dziwi mnie to, że ludzie nawet światyni nie uszanują. Ludzie to wstyd, kraść z kościoła? Zarób czlowieku, czemu innych okradasz!
Na górę

Postautor: Gość » 5 lut 2008, o 20:04

a jak by komus z domu zaj.ebali ten spzret to by bylo lepiej? dla mnie cyz kosicoł cyz dom to jeden choj
Na górę

Postautor: donosiciel » 11 mar 2008, o 21:14

Złapali ich gliny w nocy z 9 na 10 marca (2 bracia 16 i 17 l z gm. Lubycza) i odebrali fanty z dziupli. Było tego na 2 samochody, m.in. motocykl, sprzęt nagłasniajacy, drobnica uzytkowa itp. Szczególy w dzisiejszej Kronice Tygodnia
Na górę

Postautor: Gość » 11 mar 2008, o 21:19

żmijka pisze:Dziwi mnie to, że ludzie nawet światyni nie uszanują. Ludzie to wstyd, kraść z kościoła? Zarób czlowieku, czemu innych okradasz!

A kościół niby sam na to zarobił.Stare babcie dały na tacę i jest.Na pewno nie zbiednieją nawet jak ich okradną.
Na górę

Postautor: żmijka » 12 mar 2008, o 11:27

skoro ludzie dają, to znaczy, że zarobił sam na siebie.A tu nie chodzi czy kościół zbiednieje czy nie, chodzi o uszanowanie tego co inni uważają za święte
Na górę

Postautor: nikodemis » 12 mar 2008, o 22:30

Żmijko znaczy sie że sprzęt nagłaśniający w kościele też jest święty???
pozdrawiam
Na górę

Postautor: xyz » 20 mar 2008, o 20:47

To co jest święte dla ciebie nie koniecznie jest święte dla innych.
Polska to taki dziwny kraj że jak ktoś jest innego wyznania lub ateista to jest be a ojciec prowadzący i jego berety i cała reszta jest cacy
Na górę

Postautor: nikodemis » 21 mar 2008, o 00:29

w tym kraju nie ma już żadnej świętości...
a co do sprzętów- to nie kościół jako budynek jest święty- kościół nie tworzą sprzęty, cegły, ławki.... Kościół to wierni... ponoć...
Na górę

Postautor: Gość » 7 kwie 2008, o 09:39

nikodemis pisze:Żmijko znaczy sie że sprzęt nagłaśniający w kościele też jest święty???
pozdrawiam


Wartość prywatna to "święta rzecz" i nikt nie ma prawa tego zap.i.e.p.szyć. nieważne czy rzecz znajduje się w kościele, u ciebie na podworku czy gdzieś indziej. ręce powinni ucinać złodziejom, albo chociaż palce!!!!
Na górę

Postautor: nikodemis » 9 kwie 2008, o 22:04

dla mnie jest święte to co nienamacalne... w duszy, w myśli...
to co czujesz, myślisz, mówisz...
a nie to co posiadasz.... tylko rzeczy nie mające ceny są święte... a kościół? dla mnie to tylko budynek i nic więcej... tak samo jak ten sprzęt który został skradziony... ale to takie ważne? dla kogo... bo dla mnie nie...
sprzęt który został skradziony można zawsze odkupić, parafianie się złożą itp. gorzej jest z czynami, którymi nie da się odwrócić, cofnąć, niczym innym zastąpić.. czyż nie tak?
Na górę

Postautor: Gość » 10 kwie 2008, o 16:57

filozofujesz człowieku, nie wiadomo po co. ukradną ci cos kiedys, cokolwiek - wtedy ci ta filozofia nie pomoże, moze ci jedynie policja pomoże. "święte" oznacza ze jest cos twoje i tylko twoje.
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”