wypadek

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: michał » 30 mar 2008, o 18:05

wiek ktoś coś na temat wybryków na lwowskiej z piątku na sobote??
Na górę

Postautor: Gość » 30 mar 2008, o 18:55

Ja nie wiem ale domyślam się że takowy był, bo te słupki nie wyglądają tak jakby je powyginał wiatr :cry:
Na górę

Postautor: Gość » 30 mar 2008, o 19:37

JECHAŁEM OKOLO 2 W NOCY TO TYLKO AUDI STAŁO I TO DOŚĆ MOCNO SKASOWANE
Na górę

Postautor: Gość » 30 mar 2008, o 19:42

Takie A8 szare co jeździło po Tomaszowie. Nikomu na szczęście nic się nie stało.
Na górę

Postautor: Gość » 30 mar 2008, o 20:07

Ja wiem widziałem ten kretyn jechał najprowdopodobniej pijany wraz z panną też pijaną i jakimiś kolesiami jak on wjechał w ten słup tylko on sam wie bo jechał prosto. Tacy debile nie tylko zagrażają sobie ale także innym uczestnikom ruchu nie tylko samochodom ale i pieszym równie dobrzew tym czasie mógł iść jakiś człowiek chodnikiem. A jeszcze tak ciekawe wyrżnął że rejestracja leżała aż na placu kościoła.
Na górę

Postautor: roko » 9 kwie 2008, o 06:38

Oficjalna notka z tego wydarzenia brzmi:

"Audi ścięło trzy ustawione przy ulicy słupki, uderzyło w słup sygnalizacji świetlnej. 25-latek z Tomaszowa, szofer samochodu Audi był pijany (1,7 prom.). Nie pamięta, jak to się stało, że stracił panowanie nad kierownicą. Nie wie tego również 20-latka, która z nim podróżowała. Kierowcy nic się nie stało, dziewczyna ma uszkodzony staw skokowy prawej nogi. Do zdarzenia doszło w ub. sobotę (29 marca), ok. godz. 1 przy ul. Lwowskiej. Kierowca Audi będzie musiał zapłacić za zniszczone słupki. "
Na górę

Postautor: Gość » 9 kwie 2008, o 13:22

oby tylko był pijany. bylem na tej samej imprezie. rozne rzeczy tam szły. Piotrek bo tak mu na imie wg mnie jest debilem i mam nadzieje ze pojdzie siedziec. na długo.
Na górę

Postautor: Gość » 9 kwie 2008, o 17:17

Gość pisze:oby tylko był pijany. bylem na tej samej imprezie. rozne rzeczy tam szły. Piotrek bo tak mu na imie wg mnie jest debilem i mam nadzieje ze pojdzie siedziec. na długo.

a ty w tej chwili jaki jestes?? bo mozgu to ty chyba nie masz... trzyma cie jeszcze po tej imprezie??? Jestes CWELEM
Na górę

Postautor: Gość » 9 kwie 2008, o 18:08

Gość pisze:
Gość pisze:oby tylko był pijany. bylem na tej samej imprezie. rozne rzeczy tam szły. Piotrek bo tak mu na imie wg mnie jest debilem i mam nadzieje ze pojdzie siedziec. na długo.

a ty w tej chwili jaki jestes?? bo mozgu to ty chyba nie masz... trzyma cie jeszcze po tej imprezie??? Jestes CWELEM

sam jestes cwelem skoro bronisz człowieka ktory naraził nie tylko swoje zycie a przede wszystkim innych przez swoją głupote. widze ze jedziecie na tym samym wózku, ciekawe ile dropsów zażył do tej wódki. bo alkohol to nie wszystkie uzywki pod jakich wpływem był wsiadajac do samochodu. wcale nie ukrywał tego ze pije. stał przy barze i chlał, a laska jeszcze wieksza idiotka bo nie dosc ze pozwoliła mu wsiac za kierownice to na dodatek wsiadła z nim. widac do szczescie jej wystarczy stare A8 i zaćpany facet ktoremu nawet nie staje, wyzywaj mnie od cweli itp - zdania nie zmienie i napewno wiele osob mnie poprze. nie jestem swiety ale nie narazam swojego zycia i zycia innych!!
Na górę

Postautor: Gość » 9 kwie 2008, o 18:12

Gość pisze:
Gość pisze:
Gość pisze:oby tylko był pijany. bylem na tej samej imprezie. rozne rzeczy tam szły. Piotrek bo tak mu na imie wg mnie jest debilem i mam nadzieje ze pojdzie siedziec. na długo.

a ty w tej chwili jaki jestes?? bo mozgu to ty chyba nie masz... trzyma cie jeszcze po tej imprezie??? Jestes CWELEM

sam jestes cwelem skoro bronisz człowieka ktory naraził nie tylko swoje zycie a przede wszystkim innych przez swoją głupote. widze ze jedziecie na tym samym wózku, ciekawe ile dropsów zażył do tej wódki. bo alkohol to nie wszystkie uzywki pod jakich wpływem był wsiadajac do samochodu. wcale nie ukrywał tego ze pije. stał przy barze i chlał, a laska jeszcze wieksza idiotka bo nie dosc ze pozwoliła mu wsiac za kierownice to na dodatek wsiadła z nim. widac do szczescie jej wystarczy stare A8 i zaćpany facet ktoremu nawet nie staje, wyzywaj mnie od cweli itp - zdania nie zmienie i napewno wiele osob mnie poprze. nie jestem swiety ale nie narazam swojego zycia i zycia innych!!

wymiekam z tego idioty
Na górę

Postautor: FANTOMAS » 9 kwie 2008, o 23:57

Nie wyzywaj kogoś, kto logicznie myśli i potrafi uzasadnić że nie pochwala jazdy na gazie i ćpania .Dobrze ,że tak się to tylko skończyło.A to piękne słówko "idiota" to raczej Tobie się należy.
Na górę

Postautor: arek » 11 kwie 2008, o 07:26

ładnie zrobili nie pochwalam tkiego zachowania zgadzam sie z jedna wypowiedzia ze to idotka ładna buzka w główce nic nie ma a kierowca powinien siedzieć
Na górę

Postautor: Gość » 11 kwie 2008, o 09:38

sam jestes cwelem skoro bronisz człowieka ktory naraził nie tylko swoje zycie a przede wszystkim innych przez swoją głupote. widze ze jedziecie na tym samym wózku, ciekawe ile dropsów zażył do tej wódki. bo alkohol to nie wszystkie uzywki pod jakich wpływem był wsiadajac do samochodu. wcale nie ukrywał tego ze pije. stał przy barze i chlał, a laska jeszcze wieksza idiotka bo nie dosc ze pozwoliła mu wsiac za kierownice to na dodatek wsiadła z nim. widac do szczescie jej wystarczy stare A8 i zaćpany facet ktoremu nawet nie staje, wyzywaj mnie od cweli itp - zdania nie zmienie i napewno wiele osob mnie poprze. nie jestem swiety ale nie narazam swojego zycia i zycia innych!![/quote]
wymiekam z tego idioty[/quote]

Idiotą to niestety jesteś w tym przypadku Ty człowieku. gość, któremu non stop jedziesz ma rację: musisz być totalnie poryty jeżeli bronisz pustaka, który pijany, zaćpany i Bóg wie jeszcze czy m zamroczony, siada za kółko. zastanów się chwilę nad sobą, bo chyba coś jest nie tak.
Na górę

Postautor: Gość » 11 kwie 2008, o 09:40

sorry to było do Twojego przedmówcy
Na górę

Postautor: Gość » 11 kwie 2008, o 09:43

Gość pisze:sorry to było do Twojego przedmówcy


coś się motam, nie do przedmówcy a do tego, który wyzywa ludzi od cweli i broni idioty z A8. sorry i pozdro
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”