ochrona na dyskotece klub lwowski

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: janek » 1 maja 2009, o 18:49

w ostatnią sobote bawiłem sie nd disco ochrona mnie przeraziła
Na górę

Postautor: majka maja » 1 maja 2009, o 18:51

ochrona zachowuje sie wulgarnie,chamsko....
Na górę

Postautor: Gość » 1 maja 2009, o 20:52

to po co tam chodzicie?
jak zabraknie klientów, to wtedy właściciel sam będzie prosił aby ktoś przyszedł :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 1 maja 2009, o 22:44

tak, ta ochrona to recydywy szukajace wrazen. Stalem ze znajomymi na parkingu biedronki, podeszli do nas.. popatrzyli na nas ze smiechem powiedzieli cyt. " grzeczni grzeczni..." Za takie cos w morde od razu sie nalezy, bo co jak co gdy nie ma burdy, to sami szukaja sobie wwrogow [***]!!! Takze panie geborys...!!! Staczasz sie z tym interesem na dno!! chamstwo, drozyzna, wiejska muzyka, banda debili a nie ochrona i cwaniaczki tomaszowskie!!!
Na górę

Postautor: Gość » 2 maja 2009, o 09:28

Gość pisze:tak, ta ochrona to recydywy szukajace wrazen. Stalem ze znajomymi na parkingu biedronki, podeszli do nas.. popatrzyli na nas ze smiechem powiedzieli cyt. " grzeczni grzeczni..." Za takie cos w morde od razu sie nalezy, bo co jak co gdy nie ma burdy, to sami szukaja sobie wwrogow [***]-syny!!! Takze panie geborys...!!! Staczasz sie z tym interesem na dno!! chamstwo, drozyzna, wiejska muzyka, banda debili a nie ochrona i cwaniaczki tomaszowskie!!!



Człowiek na poziomie albo tam nie chodzi albo jesli chodzi to nie zwraca uwagi na takie idiotyczne zaczepiki. Co ciebie interesuje co onimówią? Niech sobie mówią!! Ja bym w ogole puscił mimo uczu takie słowa.
Na górę

Postautor: Gość » 2 maja 2009, o 09:57

Gość pisze:tak, ta ochrona to recydywy szukajace wrazen. Stalem ze znajomymi na parkingu biedronki, podeszli do nas.. popatrzyli na nas ze smiechem powiedzieli cyt. " grzeczni grzeczni..." Za takie cos w morde od razu sie nalezy, bo co jak co gdy nie ma burdy, to sami szukaja sobie wwrogow [***]-syny!!! Takze panie geborys...!!! Staczasz sie z tym interesem na dno!! chamstwo, drozyzna, wiejska muzyka, banda debili a nie ochrona i cwaniaczki tomaszowskie!!!


Nawet grozić nie umiesz
Na górę

Postautor: DeEss » 2 maja 2009, o 10:01

Ja tam bylem raz po otwarciu.
I normalnie stoje sobie z piwkiem grzecznie nikogo nie zaczepiając obserwuje sobie co się dzieje a tu wpada Pan Gęborys wskazuje na mnie palcem i zaraz 3 ochroniarzy powykręcali mi ręce i wyprowadzili na dwór. Jak się probowalem dowiedziec za co to cytuje kazali mi ,,Wypierdalac" i więcej tam juz nie poszedlem.
I to nie jedyny minus tej dyskoteki. Ludzie nie potrafia sie bawic wiekszosc sie napije i probuje zaimponowac dziewczynie i szuka dymu...I po co?? . Pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 2 maja 2009, o 14:11

ochrona to karki głupie!! i fiuty im nie staja i dlatego są tacy nie wyrzyci!!
Na górę

Postautor: Gość » 2 maja 2009, o 19:42

Jak jestescie tacy cfani to powiedzcie nam to w twarz na dyskotece
Na górę

Postautor: Gość » 2 maja 2009, o 19:50

Odezwał się cFany chojrak...
Na górę

Postautor: adf » 2 maja 2009, o 20:20

ja tam nie chodze i mam problem z glowy.
Na górę

Postautor: Gość » 2 maja 2009, o 20:35

Jeżeli jacykolwiek ochroniarze bez powodu będą w stosunku do Was agresywni, będą grozić albo naruszą waszą nietykalność cielesną - nie czajcie się tylko dzwońcie na Policję.
Na górę

Postautor: Gość » 2 maja 2009, o 23:01

hah a myslisz, ze policja im cos zrobi??? z tym jak juz to do prokuratury tylko i wylacznie!!! i tak by sie przydalo zrobic ale razem z ta cala chaltura ich podac! pozdro
Na górę

Postautor: tom1 » 3 maja 2009, o 06:21

A ja wam powiem tylko tyle ze zglosilem fakt do znanej nam TV nie moge wymienic nazwy ze wzgledow wiadomych. i w tej chwili jestesmy na etapie ustalania prowokacji dziennikarskiej z ukryta kamera,to moge powiedziec bo nikt niewie kto i kiedy.Wiec niebawem ktos za to odpowie.oraz jestesmy w trakcie sprawdzania Firmy ochroniarskiej oraz licencji.musimy nie bac sie walczyc o poszanowanie oraz godne traktowanie.
Na górę

Postautor: Gość » 3 maja 2009, o 06:27

jak to prawda, co tu piszesz, to jestes git, bo co jak co ale media maja wieksza sile niz sama konstytucja pozal sie boze rozlajdaczonej przez zlodziei naszej obecnej RP :lol: powodzenia 8)
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”