Wyprzedaż w biedronce?

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: Gość » 9 sty 2011, o 21:09

ja kcem :p TESCO w Tomaszowie otwarte 24h z wielkim parkingiem :D albo Reala albo Topaza z ze stacją benzynową... a tu tylko dwie biedronki : / ;(;(;(
Na górę

Postautor: Gość » 9 sty 2011, o 21:13

a i jeszcze bankomat z mbanku i wpłatomat :p może sw. Mikołaj to przeczyta ;p
Na górę

Postautor: kielzu » 21 sty 2011, o 22:03

Znalazłam na youtube filmiki pt: Akcja mrozonki, jeden ze Stokrotki drugi z Biedronki,

http://www.youtube.com/watch?v=qP_ZPy9k ... re=related

Stado małolatów przewinęło sie przez sklepy.
Czy ktoś mógłby mnie oświecić O CO CHODZIŁO W TEJ AKCJI!!!!!!!!!!
Będę wdzięczna.
Na górę

Postautor: Gość » 15 lut 2011, o 21:54

Gość pisze:
Gość pisze:Jak to bywa przed swiętami tzw "Inwazja wieśniaków"

DOKŁADNIE !!!! Ja myślę że na obrzeżach miasta trzeba rozstawić granice i nie wpuszczać tu wieśkow !!! Albo dać im wizy na 10 minut pobytu :D
Wieśki Walczcie o swoja biedronkę, o swojego lidera pricea, budujcie własne szkoly !!! Od nas won !!! ;p


haha dobry jestes ! Sam jestes gorszy pewnie od tych wszystkich ,ktorych nazywasz wiesniakami.Żebys wiedział chociaz polowe tego co oni bo patrząc na Twoja wypowiedz jestes beznadziejny. Tylko ciekawe dlaczego Wy,miastowi wielcy wyjezdzacie na wakacje na wieś,żeby odpoczac od tych smrodów..Załosny jestes.
Na górę

Postautor: Gość » 16 lut 2011, o 08:03

LUDZIE W MIESCIE TO BIEDNE SA I NIC NIEMAJA A NAWSI TO KASIORA JEST . ZOBACZCIE JAKIE samochody maja na wsi . A te smrody w blokach to siedza i tylko do opieki chodza po makaron he hee
Na górę

Postautor: czeslaw » 16 lut 2011, o 08:25

Gość pisze:LUDZIE W MIESCIE TO BIEDNE SA I NIC NIEMAJA A NAWSI TO KASIORA JEST . ZOBACZCIE JAKIE samochody maja na wsi . A te smrody w blokach to siedza i tylko do opieki chodza po makaron he hee

Tak masz racje miastowe to w bidne sa oni niechodza do biedronki bo ich niestac . Miastowe to chodza pod biedronke wieczorami i spawdzaja czy czasem jaki wiesniak niezostawil zlotuwki w koszyku behhhhhhhhhhaaaaaaaaa miastowe to sa debest .
Na górę

Postautor: Gość » 16 lut 2011, o 08:31

Gość pisze:Odpowiadam do wszystkich poprzednich postow. Po pierwsze kupowanie w biedronce to nic złego, sam kupuje ale tu nie o to chodzi, chodzi o to że taka banda wiesków robi naloty na sklepy zachowując sie przy tym jak mongołyc, tu ci sie wj*be w kolejke, tu wjedzie wuzkiem w du*e, tu ne umyje zębów i chucha ci nad uchem itp itd! Po drugie skoro Tomaszów to taka duża wies zakuta dechami to po jaką cholerę wiesku tu sie pchasz skoro to samo masz u siebie tyle że w mniejszej formie, ne pasi? To won! Inie zgrywaj kozaka a rondzie bujając sie z grupką znaomych kt0órym z butów wystaje słoma, darój sobie te wiejskie popisy wiejskimi padaczkani na ulicy wiechór to sta umysłu i tego się trzymajmy bacia i siostry z kochanych miast!

Dokładnie Wiocha NA WIOSKI a MY produkty wolimy zachodnie .
Na górę

Postautor: Gość » 16 lut 2011, o 08:46

Gość pisze:
Gość pisze:Odpowiadam do wszystkich poprzednich postow. Po pierwsze kupowanie w biedronce to nic złego, sam kupuje ale tu nie o to chodzi, chodzi o to że taka banda wiesków robi naloty na sklepy zachowując sie przy tym jak mongołyc, tu ci sie wj*be w kolejke, tu wjedzie wuzkiem w du*e, tu ne umyje zębów i chucha ci nad uchem itp itd! Po drugie skoro Tomaszów to taka duża wies zakuta dechami to po jaką cholerę wiesku tu sie pchasz skoro to samo masz u siebie tyle że w mniejszej formie, ne pasi? To won! Inie zgrywaj kozaka a rondzie bujając sie z grupką znaomych kt0órym z butów wystaje słoma, darój sobie te wiejskie popisy wiejskimi padaczkani na ulicy wiechór to sta umysłu i tego się trzymajmy bacia i siostry z kochanych miast!

Dokładnie Wiocha NA WIOSKI a MY produkty wolimy zachodnie .

TAK TYLKO WPIERDALACIE UKRAINSKIE TOWARY
Na górę

Postautor: wiesniak » 16 lut 2011, o 10:14

w miescie to sa fajne laski daja dupy za talesz zupy wiem bo rucham miastowe dziewczyny co sobote pod biedronka
Na górę

Postautor: traktor » 16 lut 2011, o 10:21

wiesniak pisze:w miescie to sa fajne laski daja dupy za talesz zupy wiem bo rucham miastowe dziewczyny co sobote pod biedronka

HEJ JA TEZ moze ta pod ta dyskoteka zwana zamkiem no tam ja tez tam piepsze laski z tomaszowa witam w klubie heee
Na górę

Postautor: tomaszowianka » 16 lut 2011, o 22:38

czeslaw pisze:
Gość pisze:LUDZIE W MIESCIE TO BIEDNE SA I NIC NIEMAJA A NAWSI TO KASIORA JEST . ZOBACZCIE JAKIE samochody maja na wsi . A te smrody w blokach to siedza i tylko do opieki chodza po makaron he hee

Tak masz racje miastowe to w bidne sa oni niechodza do biedronki bo ich niestac . Miastowe to chodza pod biedronke wieczorami i spawdzaja czy czasem jaki wiesniak niezostawil zlotuwki w koszyku behhhhhhhhhhaaaaaaaaa miastowe to sa debest .

ale od was wiocha jedzie!
Tego sie nie da ukryc i nie szpanujcie ze macie kasy jak gnoju bo gnoju to napewno.
Na górę

Postautor: Gość » 17 lut 2011, o 13:52

Gość pisze:Do dwóch powyższych gówniarzy co pewnie po bani dostali na półrocze szkolne z języka polskiego. Przyjedź i zobacz jak wygląda Kaufland czy Tesco bo to nie to samo co wasze dwie Biedrończyny. Wcześniej sprawdź w internecie co to takiego.


to nie stój pod tą "Biedrończyną" jak przyjeżdżasz na zamek, bo golfy passaty i calibry z tablicami LBL stoją właśnie tam:):):) MY U WAS POD TESCO NIE STOIMY!
Na górę

Postautor: Gość » 17 lut 2011, o 14:27

O, i jest przykład wieśniaka z Tomaszowa! Wyśmiewa się taki z ludzi że golfami czy pasatami jeżdżą a sam na pewno pewnie nie posiada nawet malucha. Łazi po mieście w wynuranym dresie z kapturem na łbie, pali ukraińskie fajki, pod Zamek nawet się nie zbliża bo go nie stać, matka w domu płaci za internet itd a On zgrywa twardziela na forum tomaszowskim w tematach tomaszowscy lansiarze, która fura w mieście najlepsza itp. Zaraz napiszesz jeszcze że auto z TDI to wiocha. Ogólnie mówiąc koleś dziad.
Na górę

Postautor: ksiezniczka » 17 lut 2011, o 17:58

Osoba która obraza i poniża ludzi robiących zakupy w biedronce to zakompleksiony
prymityw
Na górę

Postautor: raf » 17 lut 2011, o 18:09

Śmieją sie ze ludzie ze wsi gonia do Biedronki robic zakupy wiekszosc Was ,,mieszczuchow'' nie obrazajac nikogo wlasnie tam chodzi robic zakupy tylko sie wstydza tego glosno mowic pozatym te biedronki otwieraja w miastach dla ,,mieszczuchow'' z mysla o Was ze Wy bedziecie głownym klientem a nie ze ludzie ze wsi beda przyjezdzac
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”